• خانه
  • اخبار
  • نمایش‌های پیشرو پادکست در Climate Pledge Arena برای بنیان‌گذاران با رشد سریع و بهبود حماسی کسب‌وکار

نمایش‌های پیشرو پادکست در Climate Pledge Arena برای بنیان‌گذاران با رشد سریع و بهبود حماسی کسب‌وکار

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایش‌های پیشرو پادکست در Climate Pledge Arena برای بنیان‌گذاران با رشد سریع و بهبود حماسی کسب‌وکار

نمایش‌های پیشرو پادکست در Climate Pledge Arena برای بنیان‌گذاران با رشد سریع و بهبود حماسی کسب‌وکار
(عکس بدست آمده)

از Climate Pledge Arena در سیاتل، بدست آوردن بن گیلبرت و دیوید روزنتال مجریان پادکست با تعدادی از مهمانان درباره مکانیسم‌های فرهنگ و تجارت که احتمالاً در بلندمدت منجر به افزایش ارزش سهام می‌شوند بحث کردند.

آنها همچنین با مدیر عامل Y Combinator در مورد ویژگی هایی که سرمایه گذاران خطرپذیر باید در موسس استارت آپ به دنبال آن باشند، بحث کردند. و آن‌ها با جیم وبر، مدیرعامل Brooks Running درباره تصمیم‌های دشوار و شرط‌بندی‌های بلندپروازانه مورد نیاز برای نجات یک شرکت از حد متوسط ​​و تباهی بحث کردند.

که در بدست آوردن پادکست، در میان 10 پادکست برتر فناوری که توسط اپل و اسپاتیفای توزیع شده است، به دلیل این نوع بررسی عمیق و همه کاره در مورد آنچه که یک شرکت را موفق می کند، شناخته شده است.

قسمت های قبلی – از جمله برخی با بیش از 130000 بارگیری و حداکثر سه ساعت – شامل بنیانگذاران و مدیران عامل از توییتر، الکترونیک آرتز، سوپرانسان، ونمو و موزیلا است. سایر موارد شامل تاریخچه جامعی از شرکت هایی مانند SpaceX و Berkshire Hathaway است. گیلبرت گفت که نزدیک به 40 درصد از شنوندگان برنامه، بنیانگذاران فعلی یا سابق شرکت هستند.

گیلبرت و روزنتال پادکست خود را که معمولاً از راه دور ضبط می‌شود، به مخاطبان زنده متشکل از حدود 1000 کارمند فناوری، بنیان‌گذاران و مدیران اجرایی Seattle Arena، به لطف پیشنهاد سیاتل PitchBook، که حامی رویداد چهارشنبه بود، ارائه کردند.

روزنتال روز چهارشنبه با پادکست تماس گرفت و چیزی شبیه بازگشت به خانه را برای Acquired ضبط کرد که ضبط آن را در سال 2015 در سیاتل آغاز کرد و اولین پخش زنده خود را در brooztechnology Summit در سال 2016 انجام داد.

روزنتال، سرمایه‌دار و مدیر سابق گروه سرمایه‌گذاری Madrona در سیاتل، می‌گوید: «این بسیار سرگرم‌کننده است که با بسیاری از افرادی که بیشتر آنها را به صورت آنلاین می‌شناسیم و اکنون می‌توانیم به صورت حضوری وقت بگذرانیم، سرگرم کننده است.

گیلبرت که در سیاتل زندگی می‌کند و همچنین مدیر عامل آزمایشگاه پایونیر اسکوئر است، گفت که صحنه فناوری شهر به‌طور منحصربه‌فردی با نوع داستان‌های پیچیده‌ای که او و روزنتال دوست دارند درباره کسب‌وکارهایی که پوشش می‌دهند بگویند، مناسب است.

گیلبرت گفت: “من فکر می کنم روشنفکری آرام در سیاتل وجود دارد.” سیاتل ناگفته‌ترین داستان بارها و بارها است و فکر می‌کنم ما آن را دوست داریم.»

بهبود قابل توجه در حال انجام

داستان بروکس یکی از بهبودهای قابل توجه است. این برند بین چندین مالک جهش می کند، چندین مدیر عامل را می جود و حتی قبل از اینکه وبر بیش از دو دهه پیش سکان هدایت را در دست بگیرد، برای مدتی با امکان پرداخت حقوق و دستمزد مواجه می شود.

به عنوان مدیر عامل جدید شرکت، وبر، که قبلاً در هیئت مدیره شرکت حضور داشت و از هرج و مرج آگاه بود، پیشنهادات محصولات بروکس را کاهش داد تا در درجه اول بر دوندگان مولد تمرکز کند.

این شرکت به آرامی راه خود را به سمت سودآوری بازگرداند و سهم بازار قابل توجهی را در میان دوندگان به دست آورد. در طول همه‌گیری، زمانی که خرده‌فروشان درهای خود را بستند، بروکس موفق شد کانال‌های فروش دیجیتال خود را تقویت کند و در سال 2020 به میزان 27 درصد و سپس با 1.1 میلیارد دلار درآمد، 31 درصد دیگر در سال گذشته رشد کند.

وبر این داستان را در کتاب جدیدی به نام Running With Purpose بیان می‌کند که شامل پیش‌گفتاری از وارن بافت، مدیرعامل برکشایر هاتاوی، مالک بروکس است.

نمایش‌های پیشرو پادکست در Climate Pledge Arena برای بنیان‌گذاران با رشد سریع و بهبود حماسی کسب‌وکار
جیم وبر مدیر عامل بروکس (عکس بدست آمده)

سودهای اخیر شرکت تا حدی امکان پذیر بود زیرا با تشدید بیماری همه گیر، بروکس نمایندگان بازاریابی را در پارک ها منتشر کرد و رهگذران را شمارش کرد. به گفته وبر، هر روز این تعداد در حال افزایش است، که نشان می دهد مردم دویدن را یک فعالیت ایمن در فضای باز در طول قرنطینه می دانند. شرکت قمار کرد و موجودی خود را افزایش داد – و قمار نتیجه داد.

وبر گفت گام منطقی بعدی در دفاع از موقعیت بروکس، توسعه خدمات فنی برای دوندگان است. به گفته او، این اطلاعات فراوانی را در اختیار شرکت سیاتل قرار می دهد که همه چیز را نشان می دهد از تعداد دفعات، زمان و فاصله دوندگان از کفش های او، حتی اینکه چه گروه های عضلانی در طول این دوی ها بارگیری می شوند.

وبر گفت که آنقدر به سمت دستیابی به این نوع فناوری سوق داده بود که یک بار سعی کرد بافت را متقاعد کند که تقریباً تمام برنامه های کاربردی دیجیتال را برای بازار بخرد. اما بافت هیچ کدام از اینها را نداشت.

“چقدر سریع تغییر می کنند؟” چقدر سریع عود می کنند؟”

به گفته وبر، دلیل آن این است که Under Armor، که مالک برنامه Map My Run است، و ASICS، که مالک برنامه دیگری به نام Runkeeper است، “صدها میلیون دلار برای برنامه های دیجیتال خرج کرده اند و فکر می کنم آنها واقعاً جنگیده اند. فضای دیجیتال، اجساد زیادی در آنجا وجود دارد.

وبر گفت که برنامه‌های آموزشی شخصی نایک را تحسین می‌کند و اپل واچ را «محصول عالی لعنتی» نامیده است.

او گفت: «این ابزارها برای داده ها واقعا قدرتمند هستند. “اما چگونه از آن درآمد کسب می کنید؟”

بنابراین ما هنوز آنجا نرفته‌ایم، اما در حال ساختن یک باشگاه رانینگ بروکس هستیم. وبر گفت، در نهایت، ما می خواهیم این برنامه را بفروشیم.

خدمات دیجیتالی که داده‌های مربوط به فعالیت دونده را ارائه می‌دهند، می‌توانند وسیله‌ای برای حفظ وفاداری دوندگان سخت‌کوش باشند – وبر آنها را «باوران واقعی» می‌نامد – که می‌خواهند عملکرد و پیشرفت خود را ردیابی کنند.

او گفت: «داده‌ها کلیدی خواهند بود.

در یک مصاحبه جداگانه، آنو هریهاران، مدیر عامل صندوق تداوم Y Combinator، به گیلبرت و روزنتال گفت که هنگام تصمیم گیری برای حمایت از کدام شرکت ها، صندوق بیشتر بر “ویژگی های بنیانگذار” تمرکز می کند تا اعداد سخت.

هریهاران با خنده گفت: «بسیاری از مردم می‌توانند نتایج را در یک آزمون جمع‌آوری کمک جمع کنند. “یعنی ما به شما یاد می دهیم که این کار را انجام دهید. ما در هنر متخصص هستیم.»

او ادامه داد: “آنچه که ما به دنبال آن هستیم (در عوض) این است که بنیانگذار چقدر سریع حرکت می کند؟” “چقدر سریع تغییر می کنند؟” چقدر سریع عود می کنند؟”

او گفت که صندوق جانشینی می خواهد بنیانگذارانی را ببیند که “سریع یاد می گیرند و تغییراتی ایجاد می کنند.” اگر این ویژگی ها نشان داده شود، شاخص ها نیز به دنبال خواهند داشت.»