نصب ویندوز 11 حتی دشوارتر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نصب ویندوز 11 حتی دشوارتر می شود

در آخرین نسخه ویندوز 11، مایکروسافت کاربران ویندوز 11 پرو را مجبور کرده است که هنگام نصب سیستم عامل وارد حساب کاربری مایکروسافت شده و اتصال اینترنتی فعال داشته باشند. در واقع، نصب ویندوز 11 برای عموم مردم دشوارتر می شود.

نصب ویندوز 11 سخت است

به عنوان بخشی از Windows Insider Build 22616، مایکروسافت اعلام کرده است که نصب خواهد شد ویندوز 11 پرو در زمان نصب باید یک حساب مایکروسافت و یک اتصال اینترنتی فعال داشته باشید. در حال حاضر فقط نصب شده است Windows 11 Enterprise بدون اتصال به اینترنت یا حساب مایکروسافت امکان پذیر است.

ویندوز 11 را نصب کنید

ویندوز 11 را نصب کنید

اگرچه دلایل خوبی برای داشتن اکانت مایکروسافت وجود دارد، اما این یک اشکال آشکار هنگام نصب ویندوز 11 پرو و ​​هوم است.

اکنون باید قبل از استفاده از رایانه خود وارد حساب کاربری خود شوید. به همین دلیل است که شما نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

خوشبختانه هنوز برای کسانی که می خواهند ویندوز 11 پرو را بدون حساب مایکروسافت ارتقا یا نصب کنند، امید وجود دارد. پس از راه اندازی بیلد 22616، کاربران متوجه شدند که اگر زمانی که از شما خواسته شد وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شوید، اشتباه تایپ کرده باشید، یک پیغام خطا ظاهر می شود و دکمه “بعدی” ظاهر می شود تا شما را به مرحله بعدی برساند. .

تاخیر در به‌روزرسانی کاربران با ویندوز 11

گزارش‌های اخیر AdDuplex که نشان می‌دهد کاربران از چه مجموعه‌هایی در ویندوز 10 و 11 استفاده می‌کنند، نشان می‌دهد که ویندوز 11 در حال حاضر کند شده است. به نظر می رسد تصمیم گیج کننده مایکروسافت برای ایجاد موانع بیشتر در فرآیند نصب، که ممکن است کاربران بالقوه را از ارتقاء منصرف کند.

علاوه بر نیاز به TMP 2.0 با جذب میلیون ها کاربر بالقوه در ویندوز 10، به نظر می رسد که مایکروسافت به جای حرکت برای آسان کردن نصب نسخه جدید سیستم عامل، کارها را سخت تر می کند.

نظر شما در مورد شرایط جدید نصب ویندوز 11 چیست؟ البته، همیشه نسخه های دستکاری شده ای برای دور زدن این محدودیت ها وجود دارد، اما شما به دنبال یک استراتژی هستید مایکروسافت چیست؟

چگونه رمز وای فای را در ویندوز ببینیم؟