• خانه
  • اخبار
  • نسل جدید صندلی های تاشو با طراحی منحصر به فرد به شما امکان می دهد در هر موقعیتی بنشینید

نسل جدید صندلی های تاشو با طراحی منحصر به فرد به شما امکان می دهد در هر موقعیتی بنشینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسل جدید صندلی های تاشو با طراحی منحصر به فرد به شما امکان می دهد در هر موقعیتی بنشینید

یک شرکت آلمانی طرح جدیدی از صندلی های حمل را معرفی کرده است که دارای اسکلت تاشو برای اتصال به قسمت پایین بدن هستند و به کاربر اجازه می دهند در هر موقعیتی بنشینند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، هر فردی با قد یک و نیم تا دو متری می تواند از این صندلی تاشو جدید استفاده کند. شرکت آلمانی noonee نسل جدیدی از صندلی های حمل را معرفی کرده است که در صورت استفاده مشکلی در راه رفتن ایجاد نخواهد کرد. به گفته سازنده، علاوه بر عملکردهایی مانند نشستن روی این صندلی، می تواند عضلات ران و پایین تنه را نیز تقویت کند. به نظر می رسد فناوری های پوشیدنی با پیشرفت های فعلی هر روز در حال گسترش هستند.

سازنده این صندلی معتقد است با استفاده از قابلیت های این صندلی بدون نشستن افراد زیادی می توانند از آن استفاده کنند. به عنوان مثال، بسیاری از کارگران مجبورند در طول روز برای مدت طولانی در وضعیت عمودی کار کنند. به لطف قاب تاشو این گجت پوشیدنی، می توان از آن در هر مکانی استفاده کرد. این صندلی تنها با خم کردن زانو تا سطح مورد نظر قابل استفاده است. پس از قرار دادن وزن کاربر روی صندلی، اسکلت قفل می شود و ساختار صندلی می تواند ثابت بماند. به نظر می رسد طراحی باریک، اتصالات راحت و ایمن و انعطاف پذیری بالا می تواند این صندلی را به یکی از جذاب ترین محصولات امسال تبدیل کند.