نسخه 100 کروم با آیکون جدید منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه 100 کروم با آیکون جدید منتشر شد

گوگل کروم یکی از محبوب ترین مرورگرهای امروزی در جهان است که کاربران زیادی دارد و امکانات امنیتی و عملکردی متنوعی دارد. در این مرورگر همیشه به آیکون آن توجه ویژه ای شده است و هم اکنون نسخه 100 مرورگر کروم با آیکون جدید منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

کروم نسخه 100 با آیکون های جدید و پیشرفت های کوچک منتشر شده است

روز سه شنبه، گوگل نسخه 100 کروم را برای iOS و اندروید و همچنین سیستم عامل های مختلف دسکتاپ منتشر کرد. در iOS شماره نسخه جدید 100.0.4896.56 است و نسخه به روز شده در چند روز آینده در اپ استور در دسترس خواهد بود. نسخه اندروید 100.04896.58 نیز تا چند روز آینده از فروشگاه گوگل پلی برای دانلود در دسترس خواهد بود.

این اطلاعات با تمرکز بر نسخه های کروم در وبلاگ Google فهرست شده است. همچنین تغییراتی در نماد این مرورگر محبوب اعمال شده است. این اولین تغییر در آیکون نرم افزار از سال 2014 است و به نظر می رسد آیکون نسخه جدید نرمتر شده و سایه های بین رنگ ها که بین قرمز و زرد به راحتی قابل مشاهده است حذف شده است. نتیجه ظاهری است که دیگر سه بعدی به نظر نمی رسد.

کروم نسخه 100 با آیکون های جدید

اطلاعات مربوط به تغییرات این نسخه برای اولین بار در ماه فوریه منتشر شد. در آن زمان، آلوین هو، طراح کروم توضیح داد که ما نماد اصلی برند را با حذف سایه‌ها، تنظیم نسبت‌ها و روشن کردن رنگ‌ها برای مطابقت با بیان برند مدرن‌تر گوگل، ساده کرده‌ایم. گوگل همچنین دریافت که تطبیق سایه‌های سبز و قرمز چیزی را ایجاد می‌کند که هو آن را ارتعاشات رنگی ناخوشایند می‌نامد.

مطابق با PhoneArenaبرای جلوگیری از این اتفاق، گوگل از شیب ریزتری استفاده می کند تا از این لرزش ناخوشایند برای کاربر جلوگیری کند. نظر شما در مورد تغییرات آیکون Chrome 100 چیست؟ به نظر شما این تغییرات تاثیر مثبتی خواهد داشت؟