منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.

نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.

می دانیم که Beats یکی از زیرمجموعه های اپل است و Powerbeats Pro نسخه NBA را چند ماه پیش معرفی کرد. اکنون این شرکت با نسخه ویژه دیگری از هدفون بی سیم خود بازگشته است که با همکاری طراح مد بریتانیایی-ایرانی مستقر در لندن، «پریا فرزانه» ساخته شده است. طراحی نسخه افسانه ای فرزانه پاوربیتس پرو جذاب به نظر می رسد.

ایربادز بیتس پاوربیتس نسخه پرو فریا فرزانه

همانطور که گفتیم نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.

نسخه ویژه Powerbeats Pro پریا فرزانه دارای طراحی و ویژگی های مشابه نسخه معمولی است که 3 سال پیش معرفی شد، اما قاب شارژ و هدفون اکنون در طرح زرد و بنفش چاپ شده روی آنها موجود است.

نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد. نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد. نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد. نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد. نسخه ویژه Airbuds Bates Powerbeats Pro با همکاری یک طراح مد ایرانی ارائه شد.

گوشی Powerbeats Pro در جعبه ای منحصر به فرد با طرحی مشابه زرد/بنفش به فروش می رسد که شامل مجموعه ای از برچسب های مخصوص پری فرزانه می باشد.

هدفون فرزانه PowerBrits Pro Priya با قیمت 250 دلار عرضه می شود که قیمتی برابر با مدل معمولی دارد اما برای مدت محدودی می توانید از سایت فرزانه با قیمت کمتری نیز خریداری کنید.

نظر شما در مورد این نسخه خاص از ایرباس بیتس چیست؟ آیا نسخه طراحی شده توسط یک طراح مد ایرانی را دوست دارید؟