منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه وب برنامه YouTube بیشترین بازدید را از ویدیو به کاربر نشان می دهد

نسخه وب برنامه YouTube بیشترین بازدید را از ویدیو به کاربر نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

ویژگی جدید نسخه های وب و موبایل یوتیوب به کاربران کمک می کند تا تنها قسمت هایی از ویدیوها را که بیشترین بازدید را دارند تماشا کنند. پیش از این، تنها کاربران برتر YouTube به صورت آزمایشی به این ویژگی دسترسی داشتند. اما اکنون همه کاربران می توانند از این تغییر جدید بهره ببرند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، این قابلیت در هنگام تماشای ویدیو در پایین و به صورت گرافیکی، بیشترین پخش را از سایر کاربران مشخص خواهد کرد. به این ترتیب، کاربران می توانند تنها قسمت های اصلی پربیننده ترین ویدیو را در ویدیوهای طولانی پیدا کرده و تماشا کنند.

در حال حاضر تنها برخی از کاربران به این قابلیت دسترسی دارند و تمامی کاربران در آینده نزدیک می توانند از آن استفاده کنند. آپدیت دیگر این نسخه از یوتیوب به ویدیوهای طولانی اختصاص دارد. به طوری که کاربران می توانند آنها را به بخش های مختلف تقسیم کنند. به عنوان مثال در این نوع ویدئو کاربر می تواند تنها لحظات مورد نظر خود را مشخص و تماشا کند. علاوه بر این، تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی مجهز به ابزارهای اشتراک گذاری ویدئو بودند. یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده Single Loop است که در این صورت ویدیو روی تکرار تنظیم می شود و روی تکرار قرار می گیرد.