منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه نهایی اندروید 12L گوگل برای گوشی های پیکسل منتشر شد

نسخه نهایی اندروید 12L گوگل برای گوشی های پیکسل منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه نهایی اندروید 12L گوگل برای گوشی های پیکسل منتشر شد

وقتی صحبت از انتشار به روز رسانی برای سیستم عامل اندروید به میان می آید، گوگل خود را در این زمینه ثابت کرده است. اندروید 12 یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌هایی است که این شرکت تاکنون منتشر کرده است. بعد از معرفی سیستم عامل ویژه تبلت ها و گوشی های موزیکال مبتنی بر اندروید 12 از گوگل و ارائه شده است چندین نسخه بتا سرانجام نسخه نهایی اندروید 12L برای دستگاه های پیکسلی منتشر شد.

اندروید نسخه 12L

برای کسانی که با ویژگی‌های این نسخه آشنا نیستند، اندروید 12 ال پیشرفت‌های رابط کاربری، از جمله پشتیبانی از دو صفحه‌نمایش را به همراه سایر پیشرفت‌ها برای تجربه صفحه نمایش بزرگ‌تر از گوشی‌های هوشمند ارائه می‌دهد. این کار از طریق سیستم اصلی و برنامه های مبتنی بر اندروید خام 12 انجام می شود. در این نسخه یک نوار وظیفه جدید برای دستگاه های بزرگ نیز دریافت می کنید.

حالت تقسیم صفحه نیز به روز شده است که اکنون به عنوان یک خط تقسیم بیشتر به چشم می خورد. تعدادی تغییرات دیگر مانند صندوق های پستی نیز در نسخه نهایی برنامه اعمال شده است که در حالت تبلت به همراه ژست های اعلان دریافت می کنید.

اندروید نسخه 12L

اندروید نسخه 12L

با توجه به تعهدات به موقع در Google Updates، نسخه پایدار Android 12L پس از چندین نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهنده و نسخه بتا وارد شد.

گوگل همچنین رسما تایید کرده است که این نسخه از سیستم عامل اندروید 12 علاوه بر گوشی های پیکسل خود این شرکت، به زودی و تا پایان سال جاری در دستگاه های بیشتری نسبت به سامسونگ، لنوو و مایکروسافت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گوگل در پست وبلاگ وی موارد زیر را بیان می کند:از امسال 12 لیتر از تبلت ها و پوسته های مورد علاقه شما را با به روز رسانی های برنامه ریزی شده سامسونگ، لنوو و مایکروسافت ارائه می دهیم. ما به ساختن ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتر ادامه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم از دستگاه‌هایی با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر در Android 13 و جدیدتر استفاده کنید.»

طبق این اطلاعیه اندروید 12L یک نسخه اختصاصی جدید اندروید است که فقط برای تبلت‌ها و پوسته‌های خاص در دسترس است، اما به نظر می‌رسد نسخه‌های اصلی آینده اندروید شامل بهبودهای رابط کاربری نیز خواهند شد.

نظر شما در مورد عرضه نسخه نهایی سیستم عامل اندروید 12L گوگل چیست؟