• خانه
  • اخبار
  • نسخه موبایل Rainbow Six رسما توسط یوبی سافت معرفی شد

نسخه موبایل Rainbow Six رسما توسط یوبی سافت معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه موبایل Rainbow Six رسما توسط یوبی سافت معرفی شد

وقتی به موفقیت Call of Duty Mobile و PUBG نگاه می کنیم، معرفی نسخه موبایل بازی محبوب رنگین کمان شش اجتناب ناپذیر تلقی می شد. حالا یوبی سافت تصمیم گرفته است تا با معرفی نسخه موبایل Rainbow Six برخی از بازی های تیراندازی اول شخص در گوشی های موبایل را به دست آورد.

نسخه موبایل بازی Rainbow Six

یوبی سافت قصد دارد این بازی را به عنوان یک نسخه تیراندازی اول شخص رایگان و تاکتیکی از فرنچایز محبوب Rainbow Six برای دستگاه های iOS و اندروید در اپ استور و گوگل پلی منتشر کند.

این بازی توسط تیم جدید و اختصاصی یوبی سافت مونترال هدایت می شود. این بازی باید تجربه ای مشابه آنچه از Rainbow Six Siege در نسخه دسکتاپ می بینیم ارائه دهد. در مسابقات 5v5 Player-Vs-Player (PvP)، بازیکنان در حالت اصلی بازی به رقابت می پردازند: حمله در برابر دفاع.

مهاجمان هواپیماهای بدون سرنشین را برای به دست آوردن اطلاعات استراتژیک و نفوذ به دیوارها، کف ها و سقف ها مستقر می کنند، در حالی که مدافعان همه ورودی ها را مسدود می کنند و از دوربین های جاسوسی یا تله ها برای ایمن سازی مواضع خود استفاده می کنند. بازیکنان باید از تاکتیک هایی برای کار تیمی در گیم پلی هیجان انگیز این بازی استفاده کنند.

نسخه موبایل بازی Rainbow Six

نسخه موبایل بازی Rainbow Six

بازیکنان به اپراتورهای بسیار آموزش دیده از دنیای Rainbow Six دسترسی خواهند داشت که هر کدام به مجموعه ای از مهارت ها، سلاح ها و ابزارهای منحصر به فرد خود مجهز هستند. این بازی همچنین نقشه‌های نمادین Rainbow Six Siege، از جمله Bank و Border را بازسازی می‌کند و شامل حالت‌های بازی PvP مانند Secure Area و Bomb است.

برای افزودن به این اطلاعیه، یوبی سافت همچنین اعلام کرد که بازیکنان از این پس می توانند برای شانس شرکت در نسخه های آزمایشی در وب سایت بازی ثبت نام کنند. Rainbow Six Mobile برای پلتفرم‌های تلفن همراه با حالت‌های انحصاری و کنترل‌های قابل تنظیم متناسب با سطح راحتی بازیکنان در حال حرکت، طراحی، بهینه‌سازی و بهینه‌سازی شده است.

نظر شما در مورد نسخه موبایل Rainbow Six چیست؟ آیا تا به حال نسخه دسکتاپ این عنوان محبوب و تاکتیکی را امتحان کرده اید؟