منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه موبایل Apex Legends برای اندروید و iOS منتشر شده است

نسخه موبایل Apex Legends برای اندروید و iOS منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه موبایل Apex Legends برای اندروید و iOS منتشر شده است

مدافعان Apex Legends مدتی است که منتظر نسخه موبایلی این بازی محبوب هستند. Respawn Entertainment نسخه آزمایشی موبایل این عنوان را منتشر کرده و حتی آن را در مناطق محدودی منتشر کرده است. اما انتشار نسخه نهایی به دلایل نامعلومی سه سال به تعویق افتاد. در نهایت، برای مشتاقان این بازی، خبر خوب این است که امروز نسخه نهایی Apex Legends Mobile برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است که البته هنوز محدود به چند کشور است، اما به زودی برای همه انتظار می رود. مناطق ارسال شد.

نسخه موبایل Apex Legends

Respawn Entertainment از سال گذشته این بازی را روی پلتفرم های موبایل آزمایش کرده است و نسخه بتا آن در چندین کشور منتشر شده است. این بار اما نسخه نهایی بازی در چند کشور منتشر شده است.

کشورهایی که می توانید Apex Legends Mobile را در آنها بازی کنید به شرح زیر است:

آرژانتین

پرو

مکزیک

اندونزی

کلمبیا

سنگاپور

مالزی

فیلیپین

استرالیا

نیوزلند

نسخه موبایل Apex Legends

نسخه موبایل Apex Legends

همانطور که انتظار می رفت، نسخه موبایل Apex Legends هم اکنون برای سیستم عامل های iOS و اندروید در دسترس است. این بازی در زمان نگارش تنها با یک کارت منتشر شد و بازیکنان این شانس را دارند که World’s Edge را که در نسخه‌های بتا نیز فراگیر شده بود، تجربه کنند. همچنین می توانید حالت های دیگری مانند Team Death Match، Mini Battle Royale، Arena 3v3 و موارد دیگر را بازی کنید.

هم لیست تمام شخصیت هایی که می توانید در Apex Legends Mobile با آنها بازی کنید عبارتند از:

سگ خونی

جبل الطارق

خط حیات

Wraith

بنگلور

اکتان

سراب

مسیر یاب

کاستیک (در نبردهای سطح 25 موجود است)

ما هنوز مطمئن نیستیم که نسخه نهایی Apex Legends Mobile چه زمانی در سراسر جهان عرضه می شود، اما ما دوست داریم این بازی برای iOS و اندروید منتشر شود. مطمئنا این خبر خوبی برای گیمرهایی خواهد بود که مدت ها منتظر ورود این بازی به پلتفرم های موبایل بودند.

نظر شما در مورد انتشار نسخه نهایی بازی موبایل Apex Legends چیست؟