منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه موبایلی Call of Duty: Warzone در دسترس خواهد بود

نسخه موبایلی Call of Duty: Warzone در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه موبایلی Call of Duty: Warzone در دسترس خواهد بود

اطلاعاتی در مورد یک بازی موبایل جدید از سری Call of Duty منتشر شده بود و گفته شده بود که این بازی باید در سال 2021 منتشر شود. این بازی توسط Activision ساخته شده است اما در حال حاضر یک اعلام رسمی وجود دارد. امروز بالاخره این سازنده آمریکایی نسخه موبایل Call of Duty: Warzone را معرفی کرد. این بازی یک تجربه کاملا جدید در سطح موبایل (AAA) است که در حال ساخت است.

نسخه موبایل Call of Duty: Warzone

در این اطلاعیه چیزی در مورد بازی ذکر نشده است، اما از آنجایی که Call of Duty: Warzone یکی از محبوب ترین بازی های Battle Royale در تمام دوران است، نسخه موبایل احتمالاً بر روی همان فرمول بازی اصلی رایانه شخصی و کنسول تمرکز خواهد کرد. او متمرکز بود و آن را به موفقیت بزرگی رساند.

نسخه موبایل Call of Duty: Warzone

نسخه موبایل Call of Duty: Warzone

علاوه بر این، از این اعلامیه رسمی به عنوان یک پست استخدام نیز استفاده می شود که نشان می دهد بازی هنوز در مراحل اولیه توسعه است. اکتیویژن به وضوح به دنبال جذب توسعه دهندگان بیشتر برای کمک به تحقق Call of Duty: Warzone Mobile است.

از تولید گرفته تا مهندسی، طراحی، هنر، بازاریابی و موارد دیگر، این استودیو به دنبال طرفداران سری بازی ها و توسعه دهندگان است. بیش از 60 جای خالی در چندین استودیو داخلی از جمله Solid State Studios، Beenox، Digital Legends و Demonware وجود دارد.

اخیراً، Activision-Blizzard برای جایگزینی افرادی که به دلیل شکایات اخیر و محیط کاری مسموم استودیو را ترک می کنند، در تلاش بوده است. ما مطمئن نیستیم که آیا این آگهی کاری به آنها کمک می کند تا تمام این موقعیت های خالی را بپذیرند، اما حداقل می دانیم که Call of Duty: Warzone Mobile واقعی است و دیر یا زود خواهد آمد.

آیا شما از طرفداران بازی های Battle Royale هستید؟ کدام بازی برای شما جذاب تر است؟