• خانه
  • اخبار
  • نسخه به روز شده کنسول XBOX SERIES X با قیمت کمتری به فروش می رسد

نسخه به روز شده کنسول XBOX SERIES X با قیمت کمتری به فروش می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه به روز شده کنسول XBOX SERIES X با قیمت کمتری به فروش می رسد

XBOX SERIES X مایکروسافت آخرین و بهترین نسخه از کنسول های بازی این شرکت است که با وجود کمبود تراشه همچنان در حال تولید است. اما این مشکلات چالش هایی را ایجاد کرده است و به همین دلیل نسخه به روز کنسول XBOX SERIES X با قیمت کمتری به فروش می رسد. اس ترنجی با من باش.

دلایل فروش نسخه به روز کنسول XBOX SERIES X چیست؟!

با توجه به اپیدمی ویروس کرونا، تمامی صنایع در سراسر جهان با مشکل کمبود چیپ مواجه هستند. سال گذشته، تحلیلگران پیش بینی کردند که این مشکل در سال 2023 و پس از آن ادامه خواهد داشت. اما هیچ یک از آنها نمی دانستند که روسیه به اوکراین حمله خواهد کرد و این جنگ چه تأثیری نه تنها بر بحث سرگرمی، بلکه بر سایر حوزه های فناوری نیز خواهد داشت.

به طور خلاصه، تقریباً تمام اجزای اصلی دستگاه های دیجیتال در دسترس نیستند. کنسول سری ایکس باکس ایکس و سری مایکروسافت اس پلی استیشن 5 سونی در حال حاضر دو محصول سرگرمی کمیاب است. پیدا کردن کنسول های بازی حتی سخت تر از پیدا کردن کارت گرافیک است. بنابراین منطقی است که قیمت چنین محصولاتی را به شدت افزایش دهیم.

نسخه به روز شده کنسول XBOX SERIES X

مایکروسافت اخیرا نسخه به روز شده Xbox Series X را با قیمت 469.99 دلار در فروشگاه ایالات متحده منتشر کرده است. این قیمت 30 دلار ارزانتر از نسخه اصلی کنسول است. اما احتمالاً زمان بیشتری طول می کشد تا آن را وارد بازار کنید.

علاوه بر XBOX SERIES X، باید موارد دیگری را نیز خریداری کنید

مایکروسافت همچنین قانونی دارد که هر خریدار کنسول ایکس باکس بازطراحی شده باید حداقل یک بازی دیجیتال خریداری کند. مایکروسافت در حال حاضر حدود دوازده بازی ایکس باکس را برای انتخاب ارائه می دهد. در میان آنها، ارزان ترین بسته ترکیبی “انحصار” + “انحصار دیوانه” است که حداقل به 27.49 دلار بیشتر نیاز دارد.

اما این همه ماجرا نیست. وقتی یک کنسول و بازی را به سبد خرید خود اضافه می کنید، متوجه می شوید که مایکروسافت از شما می خواهد که یک کنترلر Xbox نیز بخرید. کمترین قیمت برای این کیس 54.99 دلار برای کنترلر بی سیم Xbox سفید ساده است، در مجموع 552.47 دلار.

با نحوه اتصال Xbox Series X به iPhone و iPad آشنا شوید

مطابق با GizChina، مایکروسافت خدمات تحویل رایگان درب منزل را در هر نقطه از ایالات متحده ارائه می دهد. بنابراین قیمت نهایی بسیار نزدیک به فروشندگان شخص ثالث در eBay است. همچنین بسته نرم افزاری مایکروسافت شامل یک کنترلر و بازی های مورد علاقه شما می باشد. بنابراین می توان گفت کل مبلغی که پرداخت می کنید در کل خوب و مناسب به نظر می رسد.

طبق گزارش ها، کنسول های ارتقا یافته توسط مایکروسافت بازرسی، تعمیر، تست و تمیز شده اند تا به طور کامل استانداردهای این شرکت را برآورده کنند. البته مایکروسافت یک گارانتی استاندارد 12 ماهه نیز به همراه آن ارائه خواهد کرد. برای مبارزه با اسکالپرها و برندگان، مایکروسافت همچنین اعلام کرد که هر مشتری می تواند حداکثر یک کنسول بازی خریداری کند. نظر شما در مورد این چیست؟