منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نسخه بتا Nothing Launcher برای سری گلکسی S22، S21 و Pixel 5 و 6 منتشر شده است.

نسخه بتا Nothing Launcher برای سری گلکسی S22، S21 و Pixel 5 و 6 منتشر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه بتا Nothing Launcher برای سری گلکسی S22، S21 و Pixel 5 و 6 منتشر شده است.

در اوایل سال جاری، کارل پی، یکی از بنیانگذاران سابق OnePlus و بنیانگذار Nothing، رسما اعلام کرد که قصد دارد اولین گوشی هوشمند در تابستان 2022 راه اندازی شد. اگرچه تاریخ دقیق معرفی تا کنون گوشی هیچی 1 هنوز اعلام نشده است، اما این شرکت قبلاً Nothing Launcher را برای سری گلکسی S22، S21 و همچنین سری پیکسل 5 و 6 منتشر کرده است که تجربه استفاده از رابط کاربری مبتنی بر اندروید Nothing را ارائه می دهد.

هیچی شروع نکن

این لانچر شخص ثالث اکنون می تواند بر روی Samsung Galaxy S21 و Galaxy S22 و همچنین Google Pixel 5 و Pixel 6 نصب شود که شامل تعدادی ویژگی و عملکرد جدید است که در گوشی آینده استفاده خواهد شد Nothing (1) . این شرکت همچنین اعلام کرد که پشتیبانی از دستگاه های OnePlus در لانچر به زودی در دسترس خواهد بود.

هیچی شروع نکن

هیچی شروع نکن

به عنوان یک پیش نمایش، Nothing Launcher شامل تعدادی از ترفندها و ترفندها، از جمله آنچه که کارل “Max Icons” و “Max Folders” می نامد، است. آنها به شما این امکان را می دهند که روی نمادها یا پوشه های برنامه ضربه بزنید و نگه دارید و فضای اشغال شده در صفحه اصلی خود را افزایش دهید. با این حال، به خاطر داشته باشید که سطح سفارشی‌سازی با رویکرد ساده AOSP یا Pixel Launcher که در اینجا استفاده می‌شود، هنوز در سطح Nova Launcher نیست.

Nothing Launcher (بتا) پیش نمایشی از سیستم عامل Nothing است که به شما امکان می دهد با زبان طراحی نمادین این شرکت، پوسته اندروید را تجربه کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این استارتر می توان به Max Icons، Max Folders و همچنین گجت های سفارشی آب و هوا و ساعت اشاره کرد.

نسخه بتا Nothing Launcher برای سری گلکسی S22، S21 و Pixel 5 و 6 منتشر شده است.

Nothing Launcher مجموعه ای از والپیپرهای منحصر به فرد، ویجت های آب و هوا و ساعت به همراه زنگ های ویژه ای دارد که با نسخه اصلی اندروید سازگار است. متأسفانه، به نظر نمی رسد که این راه انداز از Google Discover پشتیبانی کند. این یک مورد رایج در پوسته سازندگان مختلف اندروید است.

هم اکنون می توانید این برنامه را از فروشگاه دانلود کنید گوگل پلی دانلود کنید تا رابط کاربری Nothing را امتحان کنید. با این حال، باید با رفتن به Settings> Apps> Default Apps> Default Home App آن را به صورت دستی تنظیم کنید.

نظر شما در مورد Nothing Launcher و طراحی رابط کاربری و آیکون های آن با تمرکز بر دو رنگ اصلی سیاه و سفید چیست؟