• خانه
  • اخبار
  • نسخه بازسازی شده The Last of Us برای PS5 احتمالا تابستان امسال منتشر خواهد شد

نسخه بازسازی شده The Last of Us برای PS5 احتمالا تابستان امسال منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه بازسازی شده The Last of Us برای PS5 احتمالا تابستان امسال منتشر خواهد شد

The Last of Us یکی از بهترین عناوین جهان و شاید بهترین بازی انحصاری کنسول های سونی است و مدت هاست که اخبار و شایعات زیادی در مورد نسخه بازسازی شده می شنویم. به تازگی و بر اساس اطلاعات دریافتی، به نظر می رسد که نسخه بازسازی شده The Last of Us برای PS5 احتمالا تابستان امسال منتشر شود. اس ترنجی با من باش.

بازسازی The Last of Us … به زودی منتشر خواهد شد!

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است، نسخه ریمستر بازی The Last of Us برای PS5 که شایعات زیادی در مورد تاریخ انتشار آن منتشر شده است، ممکن است در تعطیلات تابستانی منتشر شود. این گزارش جذاب و هیجان انگیز به تازگی توسط جف گراب در GamesBeat منتشر شده است. گراب در طول این گزارش گفت: “من مدام می شنوم که نسخه بازسازی شده The Last of Us در تابستان امسال منتشر خواهد شد.”

گراب در پاسخ به این سوال که آیا این تاریخ انتشار سریعی برای Naughty Dog خواهد بود، گفت که The Last of Us Part 2 اخیرا منتشر شده است. او اضافه کرد که این یک دستگاه بسیار کارآمد و قدرتمند است که استودیوی Naughty Dog مجبور نیست روی آن کار کند زیرا کل داستان است و یک بازی است که می توان آن را خیلی سریع به روز کرد.

بازسازی The Last of Us

این اولین باری نیست که گزارش‌هایی درباره تاریخ انتشار احتمالی نسخه بازسازی‌شده The Last of Us برای PS5 در نیمه دوم سال 2022 می‌شنویم. در ژانویه سال جاری، نویسنده و متخصص بازی تام هندرسون گفت که او از منابع مختلف شنیده شده است که بازسازی بازی برای PS5 تقریباً کامل شده است. این ادعا توسط VGC نیز تأیید شد و بعداً اعلام شد که آنها اطلاعات مشابهی را از منابع شنیده اند.

حتی قبل از آن، گزارش بلومبرگ در سال 2021 ادعا کرد که بازسازی The Last of Us برای PS5 در دست توسعه است. این گزارش می گوید که قبل از اینکه Naughty Dog پروژه را به دست بگیرد، استودیوی ویژوال آرتز سونی در ابتدا روی بازسازی پروژه کار می کرد. مدت زیادی از انتشار این شایعه می گذرد، اگرچه در آن زمان تاریخ انتشار احتمالی این بازی ذکر نشده بود، اما قطعا به تاریخ انتشار نزدیک شده ایم.

گزارش های معتبر زیادی در مورد ایده بازسازی The Last of Us برای PS5 وجود دارد، اما هنوز چیزی رسمی از سونی و پلی استیشن یا Naughty Dog نشنیده ایم. با این حال، بازیابی این بازی منطقی است. Naught Drakman، مدیر استودیو Naughty Dog، اوایل امسال گفت که این استودیو در حال کار بر روی چندین پروژه بازی سازی است و می خواهد در آینده اطلاعاتی در مورد آنها به اشتراک بگذارد.

بنابراین بازسازی The Last of Us برای PS5 ممکن است یکی از آنها باشد. این بازی برای اولین بار در سال 2013 بر روی کنسول PS3 منتشر شد و سال بعد برای PS4 دوباره کار شد. اما آیا پرش به سمت PS5 برای این بازی شگفت انگیز خواهد بود؟ این رویکردی است که به نظر می رسد توسط Rockstar برای Grand Theft Auto 5 نیز اتخاذ شده است.

بازسازی The Last of Us

مطابق با TechRadarاو همچنین در حال حاضر مشغول تولید و پخش سریال تلویزیونی Last of Us از شبکه HBO است که در حال حاضر انتظار می رود سال آینده اکران شود. این احتمال وجود دارد که انتشار این بازی و مجموعه تلویزیونی آن به نفع یکدیگر باشند. گراب در قسمت بعدی تحلیل خود به این موضوع پرداخت و گفت که با وجود اینکه این بازی نسبتا جدید است و در زمان انتشار این سری در فرودگاه ها نیز موجود است، به افزایش فروش این بازی کمک می کند.

همانطور که می دانید، بازسازی PS5 بازی The Last of Us هنوز در حد یک شایعه است و بدون تایید رسمی سونی یا ناتی داگ نمی توان آن را جدی گرفت. با نزدیک شدن به جشنواره بازی های تابستانی، ماه آینده منتظر اعلامیه های هیجان انگیز از سراسر صنعت هستیم. آیا این بازی می تواند یکی از عناوین مورد انتظار باشد؟