• خانه
  • اخبار
  • نسخه بازسازی شده بازی کلاسیک Angry Birds منتشر شد. بازگشت به سال 2012

نسخه بازسازی شده بازی کلاسیک Angry Birds منتشر شد. بازگشت به سال 2012

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نسخه بازسازی شده بازی کلاسیک Angry Birds منتشر شد. بازگشت به سال 2012

Angry Birds یکی از اعتیادآورترین و سرگرم کننده ترین بازی های دهه اخیر است که مدت هاست منبع هیجان زیادی در بین بازیکنان بوده است. بازسازی بازی کلاسیک Angry Birds به تازگی منتشر شده است و اکنون یک بازسازی از این عنوان داریم که تجربه ای گیرا از سال 2012 را ارائه می دهد. ترنجی با من باش.

بازسازی بازی کلاسیک Angry Birds منتشر شد

باورتان می شود 10 سال از انتشار اولین نسخه بازی Angry Birds توسط Rovio Studio می گذرد؟ با ظهور نسخه های بیشتر و بیشتر این بازی، عنوان پرندگان خشمگین با شخصیت هایی که به راحتی در کارتون ها، لباس ها، بازی های رومیزی، تلویزیون ها و حتی فیلم ها و سریال های تلویزیونی قابل تشخیص بودند، خیلی زود به یک بازی محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد.

اگرچه Rovio ممکن است هرگز به هدف بلندپروازانه خود یعنی شکست دادن دیزنی دست پیدا نکند، پارک پرندگان خشمگین در تامپره فنلاند وجود دارد که هنوز باز است. بازی اصلی Angry Birds در تاریخ 11 دسامبر 2019 برای iOS منتشر شد و در سپتامبر سال آینده برای اندروید منتشر خواهد شد. بازی اصلی Angry Birds در سال 2019 از فروشگاه‌های گجت حذف شد، اما امروز خبر مهم این است که بازی اصلی Angry Birds در اپ استور و گوگل پلی استور بازگشته است.

بازسازی بازی کلاسیک Angry Birds

بازی اصلی Angry Birds که آغازی بر دنیای جذاب پرندگان خشمگین بود، اکنون دوباره در اپ استور و گوگل پلی استور برای iOS و اندروید در دسترس است. مدیر عامل Rovio Alex Pelletier-Normand گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم که چنین جامعه شگفت انگیزی از طرفداران فعال داریم که به بازی های ما اهمیت زیادی می دهند.”

این مدیر عامل خاطرنشان کرد: انگری بردز افراد زیادی را تحت تاثیر قرار داد و حضور گسترده ای در بازی های موبایل داشت. پس از شنیدن فریاد هوادارانمان، فقط باید راهی برای بازگرداندن پرندگان خشمگین پیدا می‌کردیم. این بازی قبلاً از بالا به پایین بازیابی شده است و به دارندگان دستگاه‌های جدید اجازه می‌دهد همان تجربه اصلی را که در سال 2012 داشتند، دوباره تجربه کنند.

تهیه کننده اجرایی بازی، سامی رونکاینن، می گوید که وقتی ما Angry Birds را بازسازی کردیم، مراقبت زیادی برای حفظ حس بازی اصلی Angry Birds داشتیم. می دانیم که هواداران ما سلیقه خاصی دارند. آنها دسته خاصی از گیمرها هستند و می توانند حتی تفاوت های کوچک را تشخیص دهند. مقایسه گیم پلی، فیزیک و ظاهر بازی با نسخه اصلی برای ما بسیار مهم بود.

معرفی Angry birds 2 – Revenge Flight

اگر می خواهید سفری نوستالژیک به آن روزهای بی دغدغه داشته باشید، این بازی را نصب کنید و خاطرات شیرین گذشته را زنده کنید. البته اگر فرصت تجربه Angry Birds را در نسخه اول آن از دست دادید، برای تجربه این عنوان فوق العاده جذاب و لذتبخش دیر نیست.

بازی بعدی شبیه بازی پرندگان خشمگین، Flappy Bird بود

هدف بازی استفاده از تیرکمان بچه گانه روی صفحه برای هل دادن یکی از پرندگان به سمت خوک ها است. هدف هر سطح ضربه زدن و نابود کردن تمام خوک ها است که توسط موادی مانند چوب، شیشه، سنگ و مواد دیگر محافظت می شوند. پرندگان مهاجم شما باید سازه های محافظی را که خوک ها در پشت آن پنهان شده اند، نابود کنند.

البته بازی های مشابه زیادی مانند Angry Birds در اپ استور یا گوگل پلی استور وجود دارد، اما پس از مدتی دیگر آن حس جذاب تیراندازی با تیرکمان را در سری اصلی بازی Angry Birds نخواهید داشت. با این حال، شما می توانید خوک ها را بزنید و از آنها محافظت کنید. این بازی به شما این امکان را می دهد تا در مسابقات پرندگان خشمگین با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید.

بازی Flappy Bird

وقتی نوبت به Angry Birds رسید، در می 2013، یک توسعه دهنده ویتنامی به نام Dong Nguyen Flappy Bird را منتشر کرد. بازی یک سبک اسکرول جانبی بود که بازیکن را ملزم می کرد Flappy Bird را بین لوله های سبز حرکت دهد. این بازی خیلی زود محبوب شد و روزانه 50000 دلار درآمد تبلیغاتی برای سازنده خود به همراه داشت. اما سازنده بازی نسبت به ماهیت اعتیادآور بازی احساس گناه کرد و آن را هم از اپ استور و هم از فروشگاه گوگل پلی حذف کرد.

باور كردن PhoneArenaمحبوبیت Flappy Bird هرگز مورد تردید قرار نگرفته است. پس از حذف بازی از پلی استور، برخی از فروشندگان Ebay گوشی های از پیش نصب شده Flappy Bird را به قیمت 1499 دلار فروختند. قیمت پیشنهادی این گوشی ها حتی به 90 هزار دلار هم رسید. بعداً، فروشگاه به سرعت تمام تلفن‌هایی را که Flappy Bird را از قبل نصب کرده بودند، حذف کرد.