• خانه
  • اخبار
  • نزدیک به 400 کارگر ایالت واشنگتن به دلیل تعطیلی آمازون Care اخراج خواهند شد

نزدیک به 400 کارگر ایالت واشنگتن به دلیل تعطیلی آمازون Care اخراج خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نزدیک به 400 کارگر ایالت واشنگتن به دلیل تعطیلی آمازون Care اخراج خواهند شد

نزدیک به 400 کارگر ایالت واشنگتن به دلیل تعطیلی آمازون Care اخراج خواهند شد
اپلیکیشن Amazon Care. (تصویر از طریق Amazon Care)

تقریباً 400 کارگر مستقر در ایالت واشنگتن در نتیجه تصمیم این شرکت مبنی بر تعطیلی سرویس مراقبت های بهداشتی اولیه Amazon Care خود اخراج خواهند شد.

هشدارهای ایمیلی وزارت امنیت استخدامی ایالتی نشان داد که 159 کارگر توسط Amazon Care اخراج خواهند شد. 236 نفر دیگر در Care Medical، یک شرکت مستقل که مراقبت های بهداشتی را به اعضای آمازون Care ارائه می دهد، اخراج خواهند شد. اخراج کارکنان رسما از اول دسامبر آغاز می شود.

آمازون ماه گذشته تصمیمی غافلگیرکننده گرفت تا از ارائه Amazon Care که در سال 2019 راه اندازی شد و ترکیبی از مراقبت های اولیه مجازی را در خانه و خدمات اورژانسی ارائه کرد، متوقف شود.

Amazon Care در ابتدا به عنوان یک برنامه آزمایشی برای کارمندان در منطقه سیاتل، جایی که مقر آمازون است، آغاز شد. سال گذشته، این سرویس مراقبت های مجازی را به کارمندان غیر آمازون در سراسر کشور گسترش داد و در ماه فوریه آمازون اعلام کرد که مراقبت های حضوری را از هشت شهر به 28 شهر گسترش می دهد.

آمازون گفت که رهبران شرکت تشخیص داده‌اند که مدل کسب‌وکار Amazon Care قبلاً کار نمی‌کرد و علیرغم قرارداد 3.9 میلیارد دلاری برای خرید شرکت مراقبت‌های اولیه One Medical که در 21 جولای اعلام شد. انتظار می‌رود که این خرید همچنان انجام شود و در انتظار تایید نظارتی است.

نیل لیندسی، معاون ارشد خدمات سلامت آمازون، ماه گذشته در ایمیلی به کارمندان خدمات سلامت آمازون گفت: «این تصمیم ساده گرفته نشد و تنها پس از چندین ماه بررسی دقیق انجام شد. “در حالی که اعضای ثبت نام شده ما بسیاری از جنبه های Amazon Care را دوست داشتند، اما این پیشنهاد به اندازه کافی برای مشتریان بزرگ سازمانی که ما هدف آن بودیم نبود، و در درازمدت کار نمی کرد.”

بر اساس بررسی بیمارستان بکر، آمازون اخیراً به بیماران گفته است که خدمات بیمارستانی و مراقبت های اولیه را تا پایان سپتامبر تعطیل می کند و تا پایان سال به ارائه مراقبت های فوری از طریق ویدیو و چت ادامه می دهد.