• خانه
  • اخبار
  • نرم افزار نظارت بر شیلات در دانشگاه 25000 دلار درآمد دارد. در مسابقه دانشجویان شروع کننده در واشنگتن

نرم افزار نظارت بر شیلات در دانشگاه 25000 دلار درآمد دارد. در مسابقه دانشجویان شروع کننده در واشنگتن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نرم افزار نظارت بر شیلات در دانشگاه 25000 دلار درآمد دارد. در مسابقه دانشجویان شروع کننده در واشنگتن

نرم افزار نظارت بر شیلات در دانشگاه 25000 دلار درآمد دارد. در مسابقه دانشجویان شروع کننده در واشنگتن
OnDeck Fisheries AI با جایزه بزرگ. (عکس از دانشگاه واشنگتن)

تیمی از دانشجویان دانشگاه سایمون فریزر که راهی برای استفاده از هوش مصنوعی برای نظارت بر فعالیت‌های ماهیگیری می‌سازند، جایزه بزرگ ۲۵۰۰۰ دلاری را در مسابقه پرتاب دمپسی ۲۰۲۲ که توسط مرکز کارآفرینی بورک در دانشگاه واشنگتن برگزار شد، به دست آوردند.

این مسابقه که اکنون بیست و پنجمین سال خود را سپری می کند، شامل 36 تیم از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ساکن در واشنگتن، اورگان، آیداهو، آلاسکا و بریتیش کلمبیا بود. UW مجموعاً 90000 دلار جایزه اهدا کرد.

هدف OnDeck Fisheries AI حل مشکل کاهش ذخایر جهانی ماهی با کمک به ماهیگیری های تجاری به طور خودکار آنچه را که در دریا صید می کنند با کمک یادگیری ماشینی و بینایی کامپیوتری تجزیه و تحلیل می کند. این تیم برنده جایزه بزرگ بنیاد هربرت بی جونز به مبلغ 25000 دلار شد و همچنین برنده جایزه 5000 دلاری Glympse Internet of Things نیز شد.

در اینجا سایر تیم های برنده هستند:

  • CathConnectتیمی که لوله‌ای را ساخت که کاتترهای ادراری را برای بهبود ایمنی قطع می‌کند، برنده جایزه 15000 دلاری مقام دوم BECU شد و همچنین جایزه 2500 دلاری بهترین ایده تجاری Voyager Capital را به دست آورد.
  • OneCourtتیمی که یک راه‌حل نرم‌افزاری بی‌درنگ ایجاد می‌کند که سرگرمی‌های ورزشی را برای افراد دارای اختلالات بینایی قابل دسترس‌تر می‌کند، جایزه مقام سوم 10000 دلاری WRF را به دست آورد.
  • اتصال INSTENTتیمی که یک استنت جذب کننده طبیعی برای بیمارانی که تحت عمل جراحی دستگاه گوارش قرار می‌گیرند، توسعه می‌دهند، جایزه مقام چهارم را به ارزش ۷۵۰۰ دلار در استارت‌آپ دوستان دمپسی به دست آوردند. او همچنین برنده جایزه 2500 دلاری پرکینز کول برای بهترین نوآوری / فناوری شد.

برنده سال گذشته AfterLife Listings بود که هدف آن ساده‌سازی فرآیند برنامه‌ریزی مراسم تشییع جنازه بود.

Dempsey Race همچنین اهدای یک میلیون دلاری جدید از بنیاد تحقیقات واشنگتن، مرکز Buerk برای صندوق نوآوری دانشجویی WRF را اعلام کرد.

او همچنین اولین جایزه فارغ التحصیلان خود را در سال اعلام کرد که به امبر رتکلیف، یکی از بنیانگذاران فناوری Nanostring تعلق گرفت. راتکلیف اکنون مدیر عامل Arbor Health، یکی دیگر از شرکت‌های بیوتکنولوژیکی است که او تأسیس کرده است.