نحوه پیدا کردن برنامه مخفی در سیستم عامل اندروید

نحوه پیدا کردن برنامه مخفی در سیستم عامل اندروید

اندروید یک سیستم عامل متن باز است و به راحتی می توان ترفندهای جذاب و گسترده ای را پیاده سازی کرد. اما برنامه های مخفی اندروید بخش مهمی از آن هستند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه یک برنامه مخفی در اندروید را پیدا کنید. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار، با ما همراه باشید.

چگونه اپلیکیشن اندروید را مخفی کنیم

قبل از آن از نحوه نصب و ویندوز را روی سیستم عامل اندروید راه اندازی کنید ما گفتیم.

آموزش نصب و اجرای ویندوز در اندروید

اکنون Howtogeek او می گوید دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد یک برنامه اندروید را مخفی کند. اندروید راه های زیادی برای این کار دارد. حال اگر بخواهیم برعکس این عمل را انجام دهیم چه باید کرد؟ آیا می توان برنامه هایی را پیدا کرد که مخفی هستند؟ صفحه اصلی گوشی و برخی اپلیکیشن های خاص قابلیت مخفی کردن اطلاعات را دارند.

این روشی است که اکثر افراد از آن استفاده می کنند، اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. به جای تمرکز بر روش‌های خاص برای مخفی کردن برنامه‌ها، به شما نشان می‌دهیم که چگونه برنامه‌های مخفی را در هر دستگاه اندرویدی پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که این آموزش ممکن است کاملا امن نباشد. به همین دلیل این وظیفه شماست عزیزم! دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد برنامه های اندروید را مخفی کند. شما باید دلیل خیلی خوبی داشته باشید که چرا به این نیاز دارید. چون باید به حریم خصوصی افراد احترام گذاشت.

ابتدا یک یا دو بار از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد تنظیمات یا چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات باز شوند. سپس به بخش “برنامه ها” بروید. در برخی از دستگاه‌ها، باید روی «مشاهده همه برنامه‌ها» ضربه بزنید. تلفن شما مستقیماً به لیست کامل برنامه ها می رود. اگر گوشی شما این گزینه را دارد، حتما به «همه برنامه‌ها» نگاه کنید. اکنون می توانید لیست کامل برنامه های نصب شده روی دستگاه را مشاهده کنید. حتی برنامه های پنهان شده از صفحه اصلی در اینجا نمایش داده می شوند. تنها راه پنهان کردن یک اپلیکیشن از این لیست، هک کردن گوشی شماست!

نظر شما در مورد این ترفند یافتن اپلیکیشن مخفی اندروید چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید؟ چه برنامه های اضافی را در تلفن Android خود پیدا کردید؟