• خانه
  • اخبار
  • نحوه عملکرد استراتژی Zillow برای انعطاف پذیری، تقریباً دو سال بعد

نحوه عملکرد استراتژی Zillow برای انعطاف پذیری، تقریباً دو سال بعد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نحوه عملکرد استراتژی Zillow برای انعطاف پذیری، تقریباً دو سال بعد

نحوه عملکرد استراتژی Zillow برای انعطاف پذیری، تقریباً دو سال بعد
تصویر brooztechnology

گروه زیلو یک یا دو چیز در مورد خانه ها می داند و در دو سال گذشته، شرکت املاک و مستغلات آنلاین مستقر در سیاتل به عنوان یک پیشرو در زمینه اجازه دادن به کارمندان خود برای کار از خود یا هر کجا که می خواهند ظاهر شده است.

از آنجایی که شرکت‌ها، از جمله مایکروسافت و اکسپدیا، در حال بازگشت به دفتر هستند و در برخی موارد از کارکنان انتظار دارند حداقل نیمی از وقت خود را صرف کارهای شخصی کنند، گروه Zillow قبلاً تغییر خود را به سمت یک رویکرد کاملاً انعطاف‌پذیر برای کار طی کرده است. .

نحوه عملکرد استراتژی Zillow برای انعطاف پذیری، تقریباً دو سال بعد
مگان رایبشتاین، معاون مدیریت پروژه و کار منعطف در Zillow. (عکس زیلو)

هنوز چالش‌های زیادی در مدل Cloud HQ این شرکت وجود دارد، از جمله تدارکات پیچیده اجتماعات شخصی و ترکیبی برای نیروی کار منعطف. اما حتی در طول فرآیند دشوار تعطیلی کسب و کار Zillow Offers، این شرکت می‌گوید که کارمندانش افزایش توانایی خود را برای دستیابی به تعادل بین کار و زندگی گزارش می‌دهند که بخشی از آن به لطف محیط کاری انعطاف‌پذیر است.

Zillow می‌گوید که طیف وسیع‌تر و متنوع‌تری از متقاضیان شغل را جذب می‌کند و به این شرکت مزیتی برای استخدام نسبت به سایرین می‌دهد که به طور فزاینده‌ای از کارکنان می‌خواهند حداقل بخشی از وقت خود را در دفتر بگذرانند.

مگان ریبشتاین، معاون مدیریت پروژه و انعطاف پذیری Zillow گفت: “این سیگنال ها وجود دارد که نشان می دهد ما در راه چیزی هستیم و از همه دعوت می کنیم تا با ما در این سفر بیایند و انعطاف پذیری و توانمندسازی مردم را در آغوش بگیرند.” اما چه شرکت‌های دیگر در نهایت به این جنبش بپیوندند یا نه، او گفت: “ما در حال حرکت هستیم.”

رایبشتاین فقط تجربه کاری انعطاف پذیر را رعایت نمی کند – او آن را زندگی می کند. همانطور که او در یک پست اخیر لینکدین توضیح داد، او و همسرش در طول همه گیری از سیاتل به اشویل، کارولینای شمالی نقل مکان کردند. آنها اکنون دو در پایین تر از خانواده برادرش و سه در پایین تر از مادرش زندگی می کنند.

او در این قسمت از پادکست brooztechnology درباره رویکرد انعطاف پذیر Zillow و تجربه خودش با ما صحبت می کند. به بالا گوش دهید و در مورد گزیده هایی از بحث که برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است، به خواندن ادامه دهید.

می توانید در مورد کار خود به ما بگویید؟

مگان رایبشتاین: من یک نقش مختلط دارم. من تجربه ای در زمینه مدیریت محصول و مدیریت محصول مصرف کننده دارم. در چند سال گذشته، و در آینده، با توجه به روند پیشرفت، من در خط مقدم کار انعطاف پذیر در Zillow بوده ام، که به معنای چیزهای مختلف در زمان های مختلف در طول سفر است.

به نظر شما تفاوت بین کار انعطاف پذیر و ترکیبی چیست؟

هیبرید به نوعی در ذهن ما به طور مصنوعی انعطاف پذیر است. دیدگاه ما این بود که هیبرید نشان دهنده این طرز تفکر باستانی در مورد جایی است که شما گاهی باید در آن باشید و گاهی اوقات می توانید بیرون بروید. انعطاف پذیری فقط برای نشان دادن چیزی است که شما به عنوان یک کارمند به آن نیاز دارید. و ما فرهنگی را ایجاد خواهیم کرد که برای نیازهای شما انعطاف پذیر باشد.

در Zillow، تمرینی به نام “ساعت های اصلی همکاری” وجود دارد. این ها چه هستند؟ چطورکار می کنند؟ و چرا آنها را دارید؟

ساعات اصلی همکاری طبق تعریف 10 صبح تا 2 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام است. ایده این است که تمام جلسات گروهی شما در این ساعات اولیه همکاری برگزار شود و بقیه زمان برای کار فردی یا ناهمزمان است. کاملا معلوم نمی شود. ما چیزهایی داریم که خارج از این ساعات اتفاق می‌افتد، اما روح آن این بود که به مردم این فرصت را بدهیم تا مسئولیت برنامه‌های خود را بپذیرند و راه‌های مختلف کار را امتحان کنند.

بزرگترین چالشی که شرکت با آن مواجه بوده یا از کارکنان در مورد این رویکرد انعطاف پذیر می شنود چیست؟

مردم برای دور هم جمع شدن انرژی می گیرند و این محصول فرعی این واقعیت است که ما مدت زیادی است که حتی در زندگی شخصی خود قادر به انجام این کار نبوده ایم. یافتن راه درست برای انجام این کار چالش جالبی است.

  • ما انرژی حول این ایده ای را که به نام Z Retreat معرفی کردیم، می بینیم، مردم دور هم جمع می شوند و این تجمعات غیررسمی از مردم که می گویند: “هی، چرا ما یک روز در دفتر همدیگر را نمی بینیم؟”
  • ما زود ریسک کردیم و با NBBJ کار کردیم و فضای اداری خود را بازسازی کردیم.
  • و سپس کل این ایده از یک جلسه ترکیبی وجود دارد. ما این چیزی را به نام “یک افزایش، کل افزایش”، OZAZ اتخاذ کرده ایم، با روحیه، اجازه دهید به یک سیستم دو طبقه برنگردیم. و اکنون ما شروع به کار در اطراف لبه های این و کشف تفاوت های ظریف و منطقه خاکستری می کنیم.

شما این را مجسم می کنید. شما و شوهرتان از سیاتل به اشویل، کارولینای شمالی نقل مکان کردید و دو در پایین تر از خانواده برادرتان و سه در پایین تر از مادرتان زندگی می کنید. درمورد آن به ما بگو.

برای من، این حرکت درست بعد از کار در دنیای شرکت‌ها بود و باید در این شهرهای بزرگ می‌بودم تا بتوانم بگویم: «خدایا، من از این فرصت استفاده خواهم کرد و واقعاً آن را در آغوش می‌گیرم و از آن درس می‌گیرم. ‘

این دو جنبه داشت: می خواهم خودم را جای مشتریم بگذارم. این یک محرک ثانویه بود، اما یک انگیزه مهم. میخوام بدونم این چیه من می خواهم بدانم FOMO چه احساسی دارد (ترس از دست دادن). من موفق شدم دیدگاهی پیدا کنم. و من همچنان از آن دیدگاه به دست می‌آورم.

سیاست‌ها و رویه‌های زیلو در مورد غرامت کارگران برای رفتن به بازارهای ارزان‌تر چیست؟

ما متعهد هستیم که مردم را قادر به جابه‌جایی کنیم، و در اوایل همه‌گیری به مردم اطلاع دادیم که می‌توانید بدون مجازات حرکت کنید. [In October]، سیاست ها و فلسفه جبران خسارت جدید خود را رسما اعلام کرده ایم. ما به روح اصلی پایبند بودیم که مردم را برای حرکت مجازات نمی کند. ما از رویکرد شهری به رویکرد ملی رفتیم. اما روحیه این بود که شما برای عملکردتان، محدوده کاری و کارهایی که انجام می دهید، جبران می کنید، نه جایی که برای زندگی انتخاب می کنید.

همانطور که تماشا می کنید، آیا فکر می کنید ما دو مدل مختلف کار خواهیم داشت، یکی که در آن انتظار می رود کارکنان در برخی شرکت ها در دفتر حضور داشته باشند و دیگری که در آن کارمندان کاملاً انعطاف پذیر هستند؟

من خیلی کنجکاوم ببینم شرکت های دیگر چه می کنند. نمی دانم. چیزی که می توانم بگویم این است که زیلو نمی گذرد. ما خیلی وقت پیش نقل مکان کردیم. ما خیلی زود به همه‌گیری متعهد شدیم و به آن عمل کردیم. حتی در بحبوحه تعطیلی کسب و کار در پاییز، که ما انجام دادیم و سخت بود، پاسخ های کارکنان ما در مورد توانایی آنها برای دستیابی به تعادل بین کار و زندگی به 80 درصد از کارمندان افزایش یافت.

بنابراین این سیگنال‌ها وجود دارد که ما در راه رسیدن به چیزی هستیم و از همه دعوت می‌کنیم که در این سفر با ما بیایند و انعطاف‌پذیری را در آغوش بگیرند و به مردم این فرصت را بدهند. اما چه این کار را بکنند یا نه، ما ادامه می دهیم.