• خانه
  • اخبار
  • نتفلیکس استودیوی بازی سازی اسپری فاکس مستقر در سیاتل را خریداری کرد

نتفلیکس استودیوی بازی سازی اسپری فاکس مستقر در سیاتل را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نتفلیکس استودیوی بازی سازی اسپری فاکس مستقر در سیاتل را خریداری کرد

نتفلیکس استودیوی بازی سازی اسپری فاکس مستقر در سیاتل را خریداری کرد
در اسپری فاکس یک نخلستان دنج، شما یک پیشاهنگ روح هستید که برای کمک به ارواح در یک جزیره خالی از سکنه آمده اید. (تصویر توسط انجمن اخترفیزیکدانان کوانتومی)

نتفلیکس روز دوشنبه از خرید استودیوی بازی سازی Spry Fox مستقر در سیاتل خبر داد که به ششمین استودیوی بازی های ویدیویی داخلی این غول استریم تبدیل خواهد شد. شرایط مالی اعلام نشده است.

این قرارداد به نتفلیکس کمک می کند تا توسعه و انتشار بازی های ویدیویی را گسترش دهد. مشترکین سرویس استریم نتفلیکس می توانند بازی های موبایلی بدون تبلیغات را از طریق برنامه نتفلیکس انجام دهند که بدون تبلیغات اضافی یا خرید درون برنامه ای ارائه می شوند.

اسپری فاکس که در سال 2010 توسط دیوید ادری و دانیل کوک تأسیس شد، در ساخت بازی‌های معمولی و مفید تخصص دارد. طبق وب سایتش، ماموریت آن این است: “ما می خواهیم جهان را به مکانی شادتر تبدیل کنیم و از بازی ها برای انجام آن استفاده می کنیم.”

ادری در وبلاگ اسپری فاکس نوشت: “قصه های واقعی: ما تقریباً 13 سال است که در این کار بوده ایم.” هیجان انگیز، فروتنانه، بی پایان جالب و اغلب چالش برانگیز بود.

ادری ادامه داد: «چیزی که در طول همه ماجراجویی‌های ما مشخص شد: ما استودیویی هستیم که بازی‌های دنج اصلی در سطح جهانی می‌سازیم. به خصوص بازی هایی که افراد را دور هم جمع می کند. و ما مطمئن هستیم که نتفلیکس به ما در انجام این کار کمک خواهد کرد.”

امیر رحیمی، معاون بازی‌های نت‌فلیکس، در وبلاگ نت‌فلیکس نوشت: «ما مشتاقانه منتظر خلق بازی‌هایی با استودیو هستیم که ارزش‌های آن – تمرکز بی‌وقفه بر شادی کارکنان و بازیکنان – با ارزش‌های ما همسو باشد.

جدیدترین نسخه Spry Fox است یک نخلستان دنجیک «شبیه‌ساز زندگی» آرام که او از طریق انجمن اخترفیزیکدان کوانتومی در سیاتل در آوریل 2021 برای رایانه شخصی منتشر کرد.

که در بیشه دنج، بازیکنان با یافتن و کمک به جمعیت محلی ارواح، به تدریج رنگ و زندگی را به یک جزیره خالی از سکنه باز می گرداند. قرار است هر روز برای مدتی بازی شود، زیرا بازیکنان حیوانات خانگی و لباس‌های جدید جمع‌آوری می‌کنند، مینی‌بازی‌ها را انجام می‌دهند و داستان‌های منحصربه‌فرد ارواح را کشف می‌کنند. پسوند بزرگ، همسایه های جدیددر آوریل 2022 منتشر شد.

ادری در این اعلامیه نوشت که پروژه فعلی اسپری فاکس، MMO بدون خشونت است بیشه دنج 2، هنوز در حال توسعه است و تحت تأثیر اکتساب قرار نگرفته است. دیگر بازی های این شرکت که شامل Alphabear، Bushido Bear، Road Not Takenو تریپل تاونروی پلتفرم‌ها و ویترین فروشگاه‌های فعلی خود باقی خواهند ماند.

brooztechnology برای اظهار نظر با اسپری فاکس تماس گرفته است.

دیگر استودیوهای ساخت بازی داخلی در نتفلیکس عبارتند از Boss Fight Entertainment در آلن، تگزاس. بازی های بعدی هلسینکی؛ یک استودیوی ناشناس کالیفرنیای جنوبی که اوایل این ماه افتتاح شد. و دومین استودیوی جدید در هلسینکی که در سپتامبر اعلام کرد.