• خانه
  • اخبار
  • ناموس مسخره می شود. هیچ چیز در مورد رقابت با اپل: به جای حرف زدن عمل کنید!

ناموس مسخره می شود. هیچ چیز در مورد رقابت با اپل: به جای حرف زدن عمل کنید!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ناموس مسخره می شود. هیچ چیز در مورد رقابت با اپل: به جای حرف زدن عمل کنید!

مدیران معمولاً دنبال حاشیه نمی روند. اما در اقدامی جالب امروز شاهد تمسخر این کارگردان بود هیچ چیما یک برند جدید در دنیای فناوری بودیم که توسط مدیر عامل OnePlus ایجاد شد. آنر شرکتی است که با هواوی جدا شد تا برند خود را با دستاوردهای جدید ارتقا دهد. برند هواوی پس از تحریم هوآوی به دلیل استفاده از خدمات گوگل پلی در دستگاه های خود، به تدریج از بازار بین المللی خارج شد. بنابراین به تازه واردانی مانند Honor اجازه داد تا سهم بازار را به دست آورند.

در مصاحبه اخیر پس از اولین فروش Honor Magic 4 در چین، مدیر عامل آنر، ژائو مینگ، از طرفداران آنر برای حمایت از شرکت در سال مالی گذشته تشکر کرد. زیرا این شرکت در سال 2021 به سریع ترین برند در حال رشد تلفن های هوشمند در سطح بین المللی تبدیل شد. این شرکت اکنون حتی سومین تولید کننده بزرگ تلفن های هوشمند اندروید در چین است.

در یک مصاحبه رسانه ای، ژائو همچنین آمار مصرف کنندگانی را که دستگاه های قبلی خود را از برندهای دیگر تغییر داده اند، ارائه کرد. ژائو فاش می کند که 60 درصد از کاربران فعلی آنر در گذشته از دستگاه های هوآوی یا اپل استفاده کرده اند. وی تاکید کرد که چندین سازنده گوشی هوشمند در سخنان خود به رقابت با اپل اشاره کردند. با این حال، جاه طلبی های این برندها همیشه در خطر است و تلاش خوبی برای تبدیل آنها به یک جایگزین مناسب برای اپل صورت نگرفته است.

هیچ چیز هدف اپل نیست، نه وان پلاس!

وی افزود آنچه مصرف کنندگان می خواهند امنیت، قابلیت اطمینان، محرمانه بودن، آرامش خاطر و خدمات خوب به مشتریان است که اپل به مشتریان خود ارائه می دهد. هدف ما در اینجا در برند آنر ارائه بهترین خدمات پس از فروش جامع به مشتریان آنر است. وی افزود: ما گوشی های خود را با ظرافت و حوصله می سازیم و نوآوری هایی را یکی یکی می یابیم تا تجربه ای واقعاً پیشرو برای کاربران خود فراهم کنیم.

ژائو مینگ، مدیر افتخاری

ژائو مینگ، مدیر افتخاری

اظهارات مدیر به کنایه به صحبت های کارگردان اشاره دارد

به نظر می رسد این بیانیه که توسط ژائو منتشر شده است، Nothing را تحت الشعاع قرار می دهد، شرکتی که توسط مدیر عامل سابق OnePlus کارل پی تاسیس شده است. Carl Pay در اوایل سال 2021 OnePlus را ترک کرد تا Nothing را راه اندازی کند، که اخیرا اولین رویداد خود را در ماه مارس برگزار کرد. در این رویداد، کارل پی تم سنتی یک رقیب اندرویدی در حال رقابت با آیفون اپل را احیا کرد. چرا که هیچ چیز به جرأت ادعا نمی کند که اولین گوشی هوشمند آنها مستقیماً اپل را هدف قرار داده است!

به نقل از منبعدر پایان مصاحبه، ژائو مینگ، مدیر عامل آنر نیز تاکید کرد که آنر دوست ندارد گوشی های هوشمند خود را اغراق کند (در اینجا این به معنای خیلی قطعی و غیر منطقی است). اگر هر کدام از گوشی های هوشمندش وارد بازار شوند، او به این کار ادامه خواهد داد. اما زمانی که محصول نهایی به دست مصرف کننده می رسد، او است که از دستگاه ناامید می شود زیرا دستگاه او انتظارات اعلام شده را برآورده نمی کند. این وضعیت ممکن است باعث شود مصرف کننده در آینده از برند اجتناب کند و ژائو خاطرنشان می کند که هدف آنها در اینجا ایجاد وفاداری به برند است نه از بین بردن وفاداری.

نطر شما چی هست؟ آیا برندسازی بیش از حد بر انتخاب شما تأثیر می گذارد؟