• خانه
  • اخبار
  • نامزدهای جوایز GeekWire اکنون باز هستند و میزهای حمایت مالی برای رویداد بزرگ در دسترس هستند

نامزدهای جوایز GeekWire اکنون باز هستند و میزهای حمایت مالی برای رویداد بزرگ در دسترس هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نامزدهای جوایز GeekWire اکنون باز هستند و میزهای حمایت مالی برای رویداد بزرگ در دسترس هستند

نامزدهای جوایز GeekWire اکنون باز هستند و میزهای حمایت مالی برای رویداد بزرگ در دسترس هستند
جوایز brooztechnology در Showbox SoDo در سیاتل بازگشته است. (عکس از brooztechnology)

در اینجا غنائم ربات است!

جوایز موردانتظار brooztechnology 2023 – که توسط Astound Business Solutions برای دهمین سال ارائه می‌شود – در 18 می بازمی‌گردد تا از بهترین نوآوران، کارآفرینان و رهبران فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تجلیل کند.

نامزدهای انجمن در حال حاضر در بیش از دوجین دسته بندی رقابتی داغ، از جمله استارتاپ سال، کارآفرین جوان سال، محل کار سال، Next Tech Titan و بسیاری موارد دیگر باز هستند.

ما بار دیگر میزبان این شب سرگرم کننده در Showbox SoDo در سیاتل هستیم، جایی که شرکت کنندگان از یک شام نشسته، سرگرمی، شگفتی های سرگرم کننده و البته از جوایز ارزنده لذت خواهند برد. برای کسانی که نمی توانند در آنجا حضور داشته باشند، ما همچنین به صورت زنده روند کار را در وب سایت brooztechnology پخش خواهیم کرد و می توانید یک بلیط مجازی رایگان در سایت ثبت نام دریافت کنید.

همانطور که ما روند چند ماهه انتخاب بهترین اکوسیستم نوآوری شمال غربی اقیانوس آرام را آغاز می کنیم، در اینجا برخی از جزئیات کلیدی وجود دارد:

  • نامزدها: نامزدهای انجمن باز هستند و تا 3 مارس ادامه خواهند داشت. پس از آن، ما همه چیز را برای رای‌گیری جامعه باز می‌کنیم، بنابراین حتما نامزدهای خود را برای STEM Educator of the Year، UX Design of the Year، Big Tech CEO سال و موارد دیگر وارد کنید. (و بله، خود نامزدی درست است). امیدهایتان را بفرستید اینجا.
  • حمایت های جدول: جوایز یک بار دیگر یک شام نشسته برای فینالیست ها، حامیان مالی و اعضا خواهد بود. ما تعداد محدودی اسپانسر برای نیم میز (چهار نفر) و میز کامل (هشت نفر) داریم. جزئیات بیشتر در مورد حمایت های مالی روی میز در سایت رویداد جوایز brooztechnology یا همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو مکان خود با ما در [email protected] تماس بگیرید.*
  • دسترسی اعضا: اعضای کیهانی و کهکشانی یک کارت جوایز رایگان دریافت خواهند کرد که شامل دسترسی به پذیرایی پیش از جوایز فینالیست ها و نشستن برای شام و مراسم است. گیک های Astro و Lunar برای شام کد تخفیف دریافت می کنند. اگر علاقه مند به پیوستن به برنامه عضویت brooztechnology هستید – حمایت از روزنامه نگاری و دسترسی به رویدادهای بزرگ و سایر مزایا – از صفحه عضویت ما دیدن کنید.اینجا.

فریاد بزرگی برای حامی مالی قدیمی ما، Astound Business Solutions، و همچنین حامیان مالی دیگر از جمله: Wilson Sonsini; JLL; TalentReach; چشمک زدن UX؛ BECU; مریدین پایتخت؛ و WTIA. به ما ایمیل بزنید تا درباره فرصت های شرکت یا سازمان شما برای پیوستن به لیست بحث کنیم: [email protected].

برای کسب اطلاعات بیشتر، به سوالات متداول جوایز brooztechnology 2023 مراجعه کنید. اینجا.

منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد جوایز باشید، و دوباره از همه حامیان مالی، اعضا و خوانندگان شگفت‌انگیزمان برای حمایت از brooztechnology تشکر می‌کنیم.

* توجه: ما قصد داریم بلیط های جداگانه جوایز brooztechnology را در اواخر بهار امسال بر اساس سطح ظرفیت باز کنیم.