نارضایتی برخی از کاربران فیس بوک به دلیل قفل غیرموجه اکانت هایشان

نارضایتی برخی از کاربران فیس بوک به دلیل قفل غیرموجه اکانت هایشان

برخی از کاربران فیس بوک گفته اند که حساب کاربری آنها بی دلیل از بین رفته و این مشکل باعث خشم و عصبانیت این کاربران شده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، قفل بی دلیل حساب کاربری برخی از کاربران فیس بوک باعث نارضایتی آنها شده است. این دومین بار است که چنین مشکلی برای کاربران این شبکه اجتماعی به وجود می آید. حتی برخی از آنها به دلیل همین مشکلات شبکه های اجتماعی دیگری را انتخاب کردند. به نظر می رسد فیسبوک برای چندمین بار در ماه های اخیر نارضایتی کاربران را به همراه داشته است.

گزارش های اخیر همچنین نشان می دهد که کاربران بدون هیچ دلیلی به صفحه اجتماعی خود مراجعه کرده اند با پیام عجیبی مواجه شده اند که نشان می دهد صفحه فیسبوک آنها قفل شده است. این پیام بیان می کند که حساب فیسبوک شما به دلیل عدم رعایت استانداردهای انجمن ما غیرفعال شده است. این تصمیم قابل برگشت نخواهد بود.

به گفته کاربران قبل از ارسال این پیام هیچ هشدار و توضیحی دریافت نکرده اند و بلافاصله پس از افتتاح این شبکه اجتماعی با این پیام مواجه شده اند. کاربر دیگری گفت که اگرچه مدت زیادی است که در فیس بوک فعال نبوده و چیزی پست نکرده است، اما به نظر می رسد که پیام ارسال نشده است زیرا او کار توهین آمیزی انجام داده است. مالک فیس بوک نیز اعلام کرد که به زودی این موضوع را بررسی خواهد کرد.