منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • می آیی و می روی؟ مراکز فناوری جدید در حال ظهور هستند، اما سیاتل به عنوان مطلوب ترین شهر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی رتبه بندی می شود.

می آیی و می روی؟ مراکز فناوری جدید در حال ظهور هستند، اما سیاتل به عنوان مطلوب ترین شهر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی رتبه بندی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
می آیی و می روی؟ مراکز فناوری جدید در حال ظهور هستند، اما سیاتل به عنوان مطلوب ترین شهر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی رتبه بندی می شود.

می آیی و می روی؟ مراکز فناوری جدید در حال ظهور هستند، اما سیاتل به عنوان مطلوب ترین شهر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی رتبه بندی می شود.
(عکس brooztechnology / کورت شلوسر)

از آنجایی که سیاتل خود را به عنوان یک شهر به اصطلاح “سوپراستار” در میان مراکز فناوری تاسیس کرده است، گزارش ها و مجموعه داده های اخیر نشان می دهد که چگونه این بیماری همه گیر به سایر شهرهای ایالات متحده کمک کرده است تا سهم فزاینده ای از استعدادهای فناوری را جذب کنند.

گزارشی از موسسه بروکینگز در هفته گذشته نشان داد که کار از راه دور کمک کرده است، هرچند اندکی، از این ایده که همه مشاغل فنی باید در سیاتل، منطقه خلیج، نیویورک، لس آنجلس، بوستون، آستین یا واشنگتن متمرکز شوند، فاصله گرفت. دی سی

به گفته بروکینگز، مشاغل فناوری در بازارهای نوظهور، از جمله شهرهای کوچکتر، توزیع شده است، که برخی از آنها در گزارش به عنوان “نرم برای کیفیت زندگی” که در آن امکانات کلیدی هستند، یا “شهرهای مقیاس پذیر” که در آن فناوری می تواند از راه دور انجام شود، اشاره می کند. به لطف ابزارهای دیجیتال

سوپراستارهای سرسخت، مانند سیاتل، همچنان باقی مانده‌اند و هنوز هم اکثر مشاغل را جذب می‌کنند، اما داده‌های لینکدین که مهاجرت کارکنان فناوری را ردیابی می‌کند، رشد بالقوه مراکز جدید را نشان می‌دهد.

از فوریه 2021 تا ژانویه 2022، میامی شاهد افزایش 30 درصدی در جریان خالص مشاغل در نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات بود. مکان های آفتابی دیگری مانند سن آنتونیو، سن دیگو، لاس وگاس، اورلاندو، جکسون ویل و هیوستون نیز در بین 10 مکان برتر قرار داشتند.

شاید برخی از کسانی که به دنبال خورشید هستند سیاتل را ترک کرده باشند، که -17٪ از مینیاپولیس (-18٪) به عنوان سریعترین شهر در حال کاهش از نظر ورودی / خروجی است، طبق لینکدین.

LinkedIn یک نمونه مهاجرت را به عنوان عضوی تعریف می کند که مکان خود را در حساب LinkedIn خود تغییر می دهد.

در همین حال، داده‌های بیشتری از Axios نشان می‌دهد که منطقه سیاتل برای جایگزینی هر کسی که ممکن است تصمیم به پرواز داشته باشد، پتانسیل دارد. بر اساس شاخص شهرهای بعدی Axios-Generation Lab، که روند رو به رشد کار و فرهنگ در ایالات متحده را از طریق ترجیحات جغرافیایی دنبال می کند، سیاتل آرزومندترین مقصد تحصیلات تکمیلی آمریکا برای دانشجویان است.

آکسیوس به «وضعیت مرکز فناوری فوق ستاره، آب و هوای خنک، در آغوش گرفتن انرژی سبز و صحنه موسیقی و هنر» اشاره می‌کند که به او کمک می‌کند تا مقاصدی مانند نیویورک، لس‌آنجلس، دنور و بوستون را تحت الشعاع قرار دهد.

یک دانشمند کامپیوتر از ویرجینیا که می خواهد به سیاتل نقل مکان کند، گفت: “من احساس می کنم شهری برای جوانان هستم.”