منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مک پرو و ​​آی مک پرو جدید اپل تا سال 2023 معرفی نمی شوند

مک پرو و ​​آی مک پرو جدید اپل تا سال 2023 معرفی نمی شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مک پرو و ​​آی مک پرو جدید اپل تا سال 2023 معرفی نمی شوند

مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، اخیراً مدیریت را بر عهده گرفته است توییتر پیش بینی می کند که اپل نسل جدید مک پرو و ​​آی مک پرو را تا سال 2023 معرفی نخواهد کرد. اگرچه هنوز هم قصد دارد در سال جاری یک صفحه نمایش خارجی 27 اینچی با پنل مینی ال ای دی ساده عرضه کند.

مک پرو و ​​آی مک پرو جدید اپل

کو در توضیح پیش‌بینی‌های خود برای سری مک‌های اپل در سال‌های 2022 و 2023 گفت که اپل قصد دارد در سال 2022 یک مک مینی جدید و یک صفحه‌نمایش خارجی 27 اینچی بدون مینی ال‌ای‌دی عرضه کند، در حالی که مک‌پرو و ​​ایمک پرو اپل با نسخه‌های مخصوص خود شرکت دارند. تراشه ها تا سال 2023 در دسترس نخواهند بود.

پیش‌بینی کو مبنی بر اینکه اپل برنامه‌ای برای عرضه IMC Pro در سال آینده ندارد، با اطلاعات به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط تحلیلگر مشهور نمایشگر، راس یانگ، تناقض دارد. یانگ که سابقه طولانی در تولید محصولات اپل دارد، می گوید iMac Pro ممکن است در ماه ژوئن عرضه شود.

انتظار می رود Imec Pro جایگزین Imec 27 اینچی مبتنی بر اینتل شود که در حال حاضر در بازار موجود است و در کنار Imec 24 اینچی معرفی شده در سال گذشته به فروش می رسد. یانگ می گوید که Aimek Pro جدید دارای یک صفحه نمایش مینی LED و طراحی مشابه نسخه 24 اینچی خواهد بود.

با توجه به تفاوت های بزرگ بین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط کو و یانگ، تحلیلگران ممکن است پیش بینی های خود را به دستگاه های مختلف نسبت دهند.

اپل مک پرو

اپل مک پرو

کو می تواند به یک iMac حرفه ای در بالاترین سطح مراجعه کند، در حالی که جزئیات ارائه شده توسط Young فقط در مورد یک iMac معمولی صدق می کند.

شایان ذکر است که اپل پیش از این از نام “Imec Pro” در Imec متوقف شده استفاده کرده بود و با وجود شایعاتی مبنی بر احیای نام این دستگاه، این که آیا اپل دوباره از این عنوان استفاده خواهد کرد یا خیر، جای بحث دارد.

کو می گوید اپل در نظر دارد امسال یک صفحه نمایش ارزان به مصرف کنندگان ارائه دهد. او ادعا می کند که اندازه صفحه نمایش 27 اینچ است و هیچ مینی ال ای دی وجود ندارد. امروز مارک گورمن نقل شده به احتمال زیاد، این نمایشگر می تواند در رویداد آینده اپل در روز سه شنبه ارائه شود.

شرکت همچنین تایید کرد که اپل امسال از یک مک مینی رده بالا رونمایی کرد که انتظار می رود در رویداد آینده رونمایی شود.

نظر شما در مورد امکان معرفی مک پرو و ​​آی مک پرو جدید اپل تا سال 2023 چیست؟