منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مک بوک ایر 2022 اپل با طراحی جدید و تراشه M1 تا پایان سال معرفی می شود.

مک بوک ایر 2022 اپل با طراحی جدید و تراشه M1 تا پایان سال معرفی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مک بوک ایر 2022 اپل با طراحی جدید و تراشه M1 تا پایان سال معرفی می شود.

اپل دیروز از جدیدترین مک خود، مک استودیو، فضای باز; اما شایعات در مورد دستگاه های آینده هرگز متوقف نمی شوند. این بار، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل پیش بینی می کند که مک بوک ایر 2022 اواخر امسال با طراحی جدید اما با استفاده از تراشه M1 به جای چیپست شنوایی M2 معرفی خواهد شد.

اپل مک بوک ایر 2022

مینگ چی کو شایعات قبلی در مورد مک بوک ایر با طراحی کاملا جدید با گزینه های رنگی بیشتر را تایید می کند. سال گذشته، جان پروسر، کاشف معروف، تجسم بر اساس آنچه از مک بوک ایر جدید انتظار می رود، نشان می دهد که لبه های صافی را در این لپ تاپ نشان می دهد که شبیه به iPad Pro و iPad Air است.

مک بوک ایر فعلی در رنگ های نقره ای، خاکستری فضایی و طلایی موجود است، بنابراین فرض می کنیم که نسل بعدی همان رنگ های جدیدترین دستگاه های اپل، از جمله Starlight، Midnight یا حتی بنفش را داشته باشد.

اما برخلاف برخی شایعات، این تحلیلگر معتقد است که مک بوک ایر جدید از پنل Mini-LED استفاده نخواهد کرد. این فناوری به هزاران LED واقعا کوچک در نور پس‌زمینه متکی است که در نتیجه کنتراست بالاتر و سیاهی عمیق‌تر، مشابه OLED، ایجاد می‌کند. در حال حاضر، تنها جدیدترین آیپد پرو و ​​مک بوک پرو دارای نمایشگر Mini-LED هستند.

اپل مک بوک ایر 2022

اپل مک بوک ایر 2022

بحث جالب دیگر در مورد تراشه ای است که مک بوک جدید را تامین می کند. تقریباً هر منبعی که گزارش هایی در مورد مک بوک ایر 2022 به اشتراک گذاشته است، ادعا می کند که این مک بوک ایر با تراشه M2 معرفی می شود. با این حال، کو می گوید که مک بوک ایر جدید همچنان دارای تراشه M1 است.

به طور خاص، کو در مصاحبه ای گفت که به شدت معتقد است که اپل از نسخه ارتقا یافته تراشه M1 به جای M2 استفاده خواهد کرد. رفتار – اخلاق مارک گورمن از بلومبرگ اپل در حال آزمایش یک تراشه سیلیکونی جدید برای مک با 8 هسته CPU و 10 هسته GPU است.

یا مینگ چی کو در پیش بینی خود اشتباه می کند یا اپل از نسخه جدید تراشه اصلی M1 خود با پردازنده گرافیکی قدرتمندتر استفاده می کند. شایان ذکر است که تنها تفاوت بین تراشه های A12X و A12Z اضافه شدن یک هسته گرافیکی اضافی بود، بنابراین شاید همین اتفاق در مورد M1 نیز بیفتد. Ku معتقد است که تراشه M2 با ارتقای بزرگ “ممکن است امسال در دسترس نباشد”.

انتظار می رود مک بوک ایر جدید تا پایان سه ماهه دوم سال 2022 یا سه ماهه سوم سال 2022 به تولید انبوه برسد.

نظر شما در مورد مشخصات احتمالی Apple MacBook Air 2022 چیست؟