منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity در بزرگترین کمک مالی تا به امروز اهدا کرد.

مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity در بزرگترین کمک مالی تا به امروز اهدا کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity در بزرگترین کمک مالی تا به امروز اهدا کرد.

مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity در بزرگترین کمک مالی تا به امروز اهدا کرد.
(Habitat for Humanity Seattle – عکس King County)

مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity اهدا کرد که این بزرگترین کمک مالی عمومی از زمانی است که میلیاردر، بشردوست و بشردوست سیاتل وعده داده است که بیشتر دارایی هنگفت خود را اهدا کند.

Habitat for Humanity، یک سازمان مسکن غیرانتفاعی جهانی که در سال 1976 تأسیس شد، روز سه شنبه اعلام کرد که این بودجه به 84 شرکت وابسته به هابیتات در ایالات متحده کمک خواهد کرد. این سرمایه گذاری شامل 15 میلیون دلار برای هابیتات در ایالت واشنگتن است که جوامعی را در شهرستان های کلام، پیرس، کینگ، کیتیتاس و ترستون هدف قرار می دهد.

Habitat for Humanity سیاتل کینگ و کیتاس این هدیه را یک “اهدای متحول کننده” در منطقه ای خواندند که شکاف در دسترسی به خانه همچنان در حال افزایش است. این سازمان برخی از روش هایی را که قصد دارد از این پول استفاده کند به اشتراک گذاشته است:

  • تملک و توسعه زمین– خرید و توسعه بیش از 100 قطعه جدید برای خانه های آینده.
  • مسکن– افزایش تلاش برای ساخت مسکن به 65 خانه فروخته شده در سال.
  • بازسازی حیاتی خانه– افزایش تعمیرات اساسی به 75 خانه که سالانه تکمیل می شود، جلوگیری از جابجایی و کمک به پیر شدن مردم در محل.
  • آموزش خانگی– برنامه های آموزشی را به جامعه گسترده تر گسترش دهید، مهارت هایی را آموزش دهید که به افراد کمک می کند تا صاحب خانه های موفقی شوند، امنیت مالی ایجاد کنند و خانه های خود را حفظ کنند.

برت دی آنتونیو، مدیر عامل Habitat Seattle-King & Kittitas County، گفت: “این بودجه به ما امکان می دهد تا به ارتباط منابع عمومی و خصوصی موجود در مقیاس بزرگتر ادامه دهیم.” ما هنوز تاثیر این کمک مالی را درک می کنیم، اما به طور محافظه کارانه افزایش 30 تا 40 درصدی در همه برنامه های موجود را پیش بینی می کنیم.

D’Antonio افزود که این هدیه “تأثیر بی‌اندازه‌ای برای چندین نسل بر خانواده‌های جوامع ما و منطقه ما برای سال‌های آینده خواهد داشت.”

شعبه بین المللی هابیتات 25 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

مکنزی اسکات 436 میلیون دلار به Habitat for Humanity در بزرگترین کمک مالی تا به امروز اهدا کرد.
مکنزی اسکات. (عکس از النا سیبرت)

این سازمان غیرانتفاعی گفت که اسکات هفته گذشته 281 میلیون دلار به باشگاه های پسران و دختران در آمریکا و 62 باشگاه محلی برای پسران و دختران در سراسر کشور اهدا کرد. در فوریه، او 50 میلیون دلار به شورای ملی 4H برای حمایت از برنامه های متمرکز بر جوانان اهدا کرد.

ارزش اسکات حدود 48 میلیارد دلار است و از زمان امضای The Giving Pledge، بیش از 8 میلیارد دلار به سازمان‌های غیرانتفاعی و سایر سازمان‌ها در دو سال پس از طلاقش از جف بزوس، بنیانگذار آمازون داده است.

اسکات در ماه دسامبر گفت که بیشتر به درک معنای واقعی بشردوستی علاقه مند است تا اینکه با علائم دلار تیتر یک روزنامه شود. او گفت که این کار را به سازمان ها واگذار می کند تا توجه خود را به خود و هر مبلغی که دریافت می کنند جلب کنند.