منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مکنزی اسکات 3.8 میلیارد دلار به 465 موسسه غیرانتفاعی کمک می کند زیرا ارزش دو سال کمک مالی به 12 میلیارد دلار افزایش می یابد.

مکنزی اسکات 3.8 میلیارد دلار به 465 موسسه غیرانتفاعی کمک می کند زیرا ارزش دو سال کمک مالی به 12 میلیارد دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مکنزی اسکات 3.8 میلیارد دلار به 465 موسسه غیرانتفاعی کمک می کند زیرا ارزش دو سال کمک مالی به 12 میلیارد دلار افزایش می یابد.

مکنزی اسکات 3.8 میلیارد دلار به 465 موسسه غیرانتفاعی کمک می کند زیرا ارزش دو سال کمک مالی به 12 میلیارد دلار افزایش می یابد.
مکنزی اسکات. (عکس از النا سیبرت)

مکنزی اسکات به دادن ادامه می دهد.

این بشردوست و نویسنده، میلیاردر سیاتل، روز چهارشنبه از دور دیگری از کمک های خیریه قابل توجه به مبلغ 3.8 میلیارد دلار برای حمایت از 465 سازمان غیرانتفاعی خبر داد.

اسکات در نشریه‌ای جدید با عنوان «کمک به هر یک از ما می‌تواند به همه ما کمک کند»، نوشت که تمرکز تیمش بر کمک‌های مالی طی نه ماه گذشته، پس از اعلام قبلی 2.74 میلیارد دلاری در ژوئن 2021، بوده است. حمایت از نیازهای افراد کم نمایندگی از گروه های مختلف. امر عدالت هیچ طرفی ندارد.»

Landesa مستقر در سیاتل، که به مردم کمک می کند تا حقوق زمین را تضمین کنند، از جمله گروه هایی بود که از اسکات کمک مالی دریافت کرد و یک هدیه 20 میلیون دلاری را اعلام کرد.

لندسا می‌گوید نزدیک به 2.5 میلیارد نفر در سراسر جهان برای امرار معاش خود به زمین تکیه می‌کنند، و با این حال بسیاری از آنها از حقوق زمین امنی که برای رشد نیاز دارند برخوردار نیستند.

این هدیه سخاوتمندانه به ما این امکان را می دهد که کار خود را در زمینه حقوق زمین، که در تقاطع شدیدترین چالش های جهانی قرار دارد، افزایش دهیم: مبارزه با تغییرات آب و هوا، پیشبرد برابری جنسیتی، کاهش فقر و تضمین صلح بین جوامع. در یک بیانیه مطبوعاتی

به گفته فوربس، اسکات حدود 48 میلیارد دلار ارزش دارد و از زمان امضای The Giving Pledge در سال 2019، بیش از 12 میلیارد دلار به سازمان های غیرانتفاعی و سایر سازمان ها کمک کرده است. اسکات پس از جدایی از جف بزوس، بنیانگذار آمازون، به یکی از ثروتمندترین زنان جهان تبدیل شد.

اسکات در ماه دسامبر گفت که بیشتر به درک معنای واقعی بشردوستی علاقه مند است تا اینکه با علائم دلار تیتر یک روزنامه شود. او گفت که این کار را به سازمان ها واگذار می کند تا توجه خود را به خود و هر مبلغی که دریافت می کنند جلب کنند.

برخی این کار را انجام داده اند، از جمله Habitat for Humanity که روز سه شنبه اعلام کرد 436 میلیون دلار از اسکات دریافت کرده است. این سازمان غیرانتفاعی گفت که اسکات هفته گذشته 281 میلیون دلار به باشگاه های پسران و دختران در آمریکا و 62 باشگاه محلی برای پسران و دختران در سراسر کشور اهدا کرد. در فوریه، او 50 میلیون دلار به شورای ملی 4H برای حمایت از برنامه های متمرکز بر جوانان اهدا کرد.