• خانه
  • اخبار
  • موسسه تحقیقات کودکان سیاتل برنامه 45 میلیون دلاری را برای افزایش تنوع زیستی راه اندازی می کند

موسسه تحقیقات کودکان سیاتل برنامه 45 میلیون دلاری را برای افزایش تنوع زیستی راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موسسه تحقیقات کودکان سیاتل برنامه 45 میلیون دلاری را برای افزایش تنوع زیستی راه اندازی می کند

موسسه تحقیقات کودکان سیاتل برنامه 45 میلیون دلاری را برای افزایش تنوع زیستی راه اندازی می کند
آلیسون ویلیامز (سمت چپ) و اریک نیلی، مشاوران برنامه جدید پسا دکتری برای کودکان در سیاتل. (عکس SCRI)

مؤسسه تحقیقات کودکان سیاتل (SCRI) به عنوان بخشی از یک برنامه جدید 45 میلیون دلاری با تمرکز بر ایجاد مهارت های شغلی در صنعت، دانشمندانی را از گروه هایی که در گذشته در بیوتکنولوژی کمتر حضور داشتند، آموزش خواهد داد.

جیم اولسون، محقق SCRI در یک پست وبلاگ گفت: “ما می خواهیم راه را برای بخش بیوتکنولوژی برای افرادی که به طور سنتی این فرصت را نداشته اند هموار کنیم.” اولسون مدیر سرمایه گذاری جدیدی است که روز سه شنبه اعلام شد، برنامه فوق دکتری کودکان در سیاتل.

اولسون خاطرنشان کرد که برنامه های دکترا و فوق دکترا اغلب کاندیداهایی را ترجیح می دهند که دسترسی اولیه به دوره های کارآموزی، روابط فارغ التحصیلان یا امتیازات مشابه دارند. به گفته SCRI، این تنظیم می‌تواند محرومیت گروه‌هایی را که از لحاظ تاریخی در بیوتکنولوژی کمتر نمایندگی می‌کنند، از جمله دانشمندان با پیشینه‌های نژادی و قومی مختلف، زنان و افرادی که به عنوان LGBTQ + معرفی می‌شوند، تداوم بخشد.

برنامه های پسا دکتری نیز اغلب بر آموزش آکادمیک متمرکز است.

اولسون گفت: “بیش از نیمی از پزشکان وارد صنعت می شوند، اما ما واقعا به آنها یاد نمی دهیم که چگونه وارد بیوتکنولوژی شوند.” “ما به آنها یاد نمی دهیم که چگونه علم تیمی انجام دهند، چگونه تصمیم بگیرند که حرکت کنند یا نه. اولسون افزود، این برنامه این را ارائه می دهد.

این برنامه جدید از 50 دانشمند در طول پنج سال آینده پشتیبانی می کند، که با یک مربی بالینی و بیوتکنولوژی که بر توسعه ابزارهای درمانی برای بیماری های دوران کودکی مانند سرطان، بیماری سلول داسی شکل و بیماری های ایمنی متمرکز است، همکاری خواهد کرد.

موسسه تحقیقات کودکان سیاتل برنامه 45 میلیون دلاری را برای افزایش تنوع زیستی راه اندازی می کند
جیم اولسون، مدیر برنامه پسا دکتری کودکان اختراع هفتم. (عکس SCRI)

SCRI در این نشریه گفت: فرآیند درخواست، که به طور سنتی بر عملکرد آکادمیک مانند تعداد انتشارات علمی متمرکز است، در عوض “بر پتانسیل، انگیزه، کنجکاوی طبیعی، خلاقیت و تعهد داوطلب برای ایجاد دانش خود تمرکز خواهد کرد.”

شرکای این برنامه شامل دانشگاه واشنگتن، مؤسسه تحقیقاتی بنارویا و مرکز سرطان فرد هاچینسون است که به ارائه مشاوره می پردازند.

بودجه این برنامه تا حدی توسط یک جایزه 12.5 میلیون دلاری از بنیاد تحقیقات واشنگتن، بزرگترین کمک مالی تک کمکی در تاریخ 40 ساله سازمان غیرانتفاعی مستقر در سیاتل تأمین می شود.

مدیر WRF گرانت گفت: «با تمرکز بر ایجاد درمان‌های پیشرفتی به‌ویژه برای کودکان، همراه با تنوع، برابری و گنجاندن زیربنای این برنامه، سیاتل کودکان آماده است تا ردپای سایر مؤسسات تحقیقاتی را دنبال کند». برنامه های مهر آنتیا در بیانیه ای.

حقوق اولیه 65000 دلار خواهد بود که بیشتر از استاندارد ارائه شده توسط مؤسسه ملی بهداشت ایالات متحده است. دانشمندان همچنین 10000 دلار برای توسعه حرفه ای، همراه با آموزش کارآفرینی و رویکردهای بیوتکنولوژیکی برای علم تیمی دریافت خواهند کرد.

اولسون به Timermann Report گفت که ایده این برنامه حدود شش سال پیش زمانی آغاز شد که یکی از محققان آزمایشگاه او، اریک نیلی، با انرژی از جلسه دانشمندانی از گروه‌هایی که نمایندگی کمتری داشتند، بازگشت. نیلی در حال حاضر مشاور برنامه جدید به همراه آلیسون ویلیامز است که او همچنین یک عضو فوق دکترا در آزمایشگاه اولسون است.

اولسون اخیراً از مرکز سرطان فرد هاچینسون به SCRI نقل مکان کرد و شرکت‌های بیوتکنولوژی سیاتل پریساژ بیوساینس و بلیز بیوساینس را تأسیس کرد. SCRI زیرساخت های صنعت محور را به عنوان یک فضای تولید بزرگ برای سلول درمانی ارائه می دهد و بخش هایی مانند Umoja Biopharma و GentiBio را از زمان تأسیس خود در 15 سال پیش ارتقا داده است. علاوه بر WRF، برنامه جدید توسط SCRI و بنیادهای خصوصی تامین می شود.