• خانه
  • اخبار
  • موزه سیاتل نمایشگاه آمازون در مقابل مایکروسافت را پس از واکنش شدید علیه فناوری و هنر در شهر لغو کرد

موزه سیاتل نمایشگاه آمازون در مقابل مایکروسافت را پس از واکنش شدید علیه فناوری و هنر در شهر لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
موزه سیاتل نمایشگاه آمازون در مقابل مایکروسافت را پس از واکنش شدید علیه فناوری و هنر در شهر لغو کرد

موزه سیاتل نمایشگاه آمازون در مقابل مایکروسافت را پس از واکنش شدید علیه فناوری و هنر در شهر لغو کرد
(موزه موزه ها از طریق اینستاگرام)

برنامه‌های نمایشگاه هنری در سیاتل که آثاری از کارمندان آمازون و مایکروسافت را به نمایش می‌گذاشت، پس از واکنش شدید اعضای جامعه هنری شهر و دیگران در رسانه‌های اجتماعی لغو شد.

موزه موزه‌ها، واقع در محله فرست هیل سیاتل، هفته گذشته دعوتنامه‌ای برای ارائه نمایشی با عنوان «آمازون در برابر مایکروسافت» ارسال کرد. تصویر اینستاگرامی این گفتگو شامل تصویری از بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و جف بزوس، بنیانگذار آمازون بود که دستکش بوکس پوشیده بودند.

در پست اینستاگرام MoM آمده است: «آمازون و مایکروسافت مجموعاً بیش از 1.5 میلیون نفر را استخدام می کنند. در کنار ثروت خارق‌العاده‌ای که اغلب این دو شرکت را تعریف می‌کند، ما معتقدیم که استعداد هنری جایگزین و به همان اندازه چشمگیر در ردیف آنها وجود دارد. هدف آمازون در مقابل مایکروسافت به عنوان یک نمایشگاه، برجسته کردن و برجسته کردن هنرمندانی است که در زمینه فناوری بزرگ کار می‌کنند و روایت را حول آنچه یک کارگر فناوری می‌سازد، دوباره تنظیم کند.»

«من معتقدم قوی‌ترین اکوسیستم هنری فراگیرترین است. برادران فنی گنجانده شده است.

این موزه گفت که فراخوان ارسال آثار برای کارمندان بدون توجه به موقعیت آنها در این دو غول فناوری و یا در کجای جهان که کار می کنند آزاد است. آخرین مهلت ارسال آثار 16 مرداد بود و نمایشگاه برای 16 مهرماه برنامه ریزی شده است.

واکنش به این ایده سریع و غیرقابل حمایت بود، زیرا به نظر می‌رسید که بسیاری به این ایده پایبند بودند که هنر در سیاتل یک تلاش دشوار است، عمدتاً به دلیل شرکت‌های فناوری مانند آمازون و مایکروسافت و کارهایی که آنها در سال‌های اخیر برای چشم‌انداز دسترسی و دسترسی انجام داده‌اند. . نظرات اینستاگرام عبارتند از:

  • «بی‌ادب است و پاسخ‌ها عجیب است. “اگر ما به آنها یک پلت فرم بدهیم، شاید آنها به ما کمک کنند و ما بتوانیم گفتگو را آغاز کنیم.” گفتگو از قبل وجود دارد و این شرکت ها اهمیتی نمی دهند.
  • “یک ایده شکست بزرگ، بله! تصور کنید در سال 2022 یک موزه هنری باشید که می تواند روحیه همه را بالا ببرد و ما… کارگران فناوری را انتخاب می کنیم؟
  • می‌دانم که در هر دو شرکت کارمندانی وجود دارند، اما مطمئن نیستم که راه‌حل دیگری برای برخی از درآمدهای بالای شهر فراهم شود.»

سه روز بعد، این ایده نقش بر آب شد.

موزه سیاتل نمایشگاه آمازون در مقابل مایکروسافت را پس از واکنش شدید علیه فناوری و هنر در شهر لغو کرد
موزه موزه‌های سیاتل (عکس از موزه موزه ها)

در پست جدید اینستاگرام، گرگ لاندگرن، مدیر MoM در روز دوشنبه گفت موزه در حال شنیدن این موضوع است که دعوت نامه لغو شده است و “آمازون در برابر مایکروسافت” در آینده باز نخواهد گشت.

«من معتقدم قوی‌ترین اکوسیستم هنری فراگیرترین است. لوندگرن نوشت: از جمله برادران فناوری. «مردم فقیر، افراد ثروتمند، افرادی با آرمان های مشترک و افرادی با ایده های عجیب و غریب. هر کس.

او ادامه داد: سیاتل روز به روز گران‌تر می‌شود و یک اکوسیستم هنری سالم در این شهر به حمایت‌های مالی و از آن بسیار نیاز دارد. “بنابراین بله، من یک بار دیگر تلاش کردم تا ارتباط قطع شده را به هم وصل کنم، تا تلاش کنم اقتصاد هنرمان را به تنها راهی که می دانستم تقویت کنم.”

لاندگرن گفت که او “بلند و واضح” شنیده است که نمایشگاه راهی برای گفتگو “در مورد هنر، ثروت و چشم انداز فرهنگی آینده شهرمان” نیست و “فناوری بزرگ نباید به عنوان بیمه کننده سلامت و سلامت آینده ما تلقی شود. سرزندگی.»

موزه موزه‌ها در سال 2020 در یک ساختمان پزشکی بازسازی‌شده در خیابان بویلستون 900 افتتاح شد. دارای فضاهای نمایشگاهی رسمی، تاسیسات چرخشی، تئاتر، کلاس‌های هنری هفتگی، پاپ‌آپ‌ها و فروشگاه هدیه است.

ماموریت موزه، همانطور که در وب سایت آن آمده است، “افزایش جمعیت هنرمندان سیاتل و الهام بخشیدن به اکوسیستم هنرهای محلی ما از طریق نمایشگاه، آموزش و گفتگو در مورد نقش هنرمند، بشردوست و مجموعه دار است.”

مانند بسیاری از شرکت های فناوری، مایکروسافت و آمازون هیچ تردیدی در مورد نمایش آثار هنری یا سفارش آثار هنری و نقاشی های دیواری برای ساختمان های اداری خود ندارند. مجموعه آثار هنری قدرتمند مایکروسافت که برای اولین بار در سال 1987 ایجاد شد، توسط تیمی از مشاوران هنرهای زیبا مدیریت می شود.

آمازون میزبان برنامه “هنرمند در محل اقامت” است که برای حمایت از جامعه هنری با ارائه قرار گرفتن در معرض بیشتر هنرمندان محلی و نوظهور طراحی شده است. این اقامتگاه منابع و فضایی را در اختیار هنرمندان قرار می دهد تا بتوانند «بزرگ فکر کنند، الهام بگیرند و پروژه های بلندپروازانه خلق کنند».