• خانه
  • اخبار
  • مهندسان سابق آمازون برای ایجاد دوش پشت سر هم برای جمع آوری 525000 دلار در Kickstarter با هم همکاری می کنند.

مهندسان سابق آمازون برای ایجاد دوش پشت سر هم برای جمع آوری 525000 دلار در Kickstarter با هم همکاری می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مهندسان سابق آمازون برای ایجاد دوش پشت سر هم برای جمع آوری 525000 دلار در Kickstarter با هم همکاری می کنند.

مهندسان سابق آمازون برای ایجاد دوش پشت سر هم برای جمع آوری 525000 دلار در Kickstarter با هم همکاری می کنند.
دوش پشت سر هم از Boona مستقر در سیاتل توانایی نصب آسان سرهای دوش دوش از یک خط آبی را ارائه می دهد. (عکس از بونا)

برت اسکالود و جف فایرسن روی برخی از پیشرفته‌ترین فناوری‌هایی که تاکنون در آمازون ایجاد شده است، با تمرکز ویژه بر کمک به راه‌اندازی فروشگاه‌های آمازون گو بدون صندوق‌های نقدی شرکت کار کردند.

مهندسان در حال حاضر استارت آپ خود را راه اندازی کرده اند و اولین محصول یک دوش دوتایی به نام دوش دوش است. بخشی از جذابیت داستان این است که – اگر چنین کارهایی را انجام می دهید – دوستی را برای حمام کردن با شما دعوت کنید. و نه، آن دوست هوش مصنوعی خاصی در آمازون نداشت.

ما هر دو در آمازون کار می‌کردیم، و من فکر می‌کردم: «آیا باید به مردم بگوییم که در آمازون کار می‌کنیم؟» Feireisen خندید. چون با خود می گویند یک لحظه صبر کن دوربین یا میکروفون مخفی هست؟ من نمی خواهم الکسا در حمام من دوش بگیرد!’ ما هم این را نمی خواهیم. به من اعتماد کن.”

دوش پشت سر هم Feiereisen و Skaloud بسیار ساده تر از سخت افزاری است که آنها را در آمازون مشغول نگه داشته است. و آنها می گویند که پاسخ معمولاً بسیار سرگرم کننده است، زیرا ایده حمام کردن با هم کمی تابو است.

اما این یک پاکسازی از Kickstarter است، جایی که کمپین سرمایه گذاری جمعی که هفته گذشته راه اندازی شد تا روز جمعه 525000 دلار از 2400 حامی جمع آوری کرده است.

مهندسان سابق آمازون برای ایجاد دوش پشت سر هم برای جمع آوری 525000 دلار در Kickstarter با هم همکاری می کنند.
برت اسکالود، چپ، و جف فیریزن از بنیانگذاران Boona هستند. (عکس از بونا)

پیدایش این ایده طی بحثی در مورد عادات دوش گرفتن و روابط شخصی بین دو دوست به وجود آمد. Fayeraisen گفت که دوست دارد با شریک زندگی خود حمام کند، اما اعتراف کرد که از اینکه یک خوک آب گرم است احساس گناه می کند. اسکالود گفت که او کمتر طرفدار حمام کردن با همسرش بوده است، زیرا در تمام مدت در سرما گرفتار شده بود و تحت فشار قرار گرفته بود تا چندین کابین دوش را در حین بازسازی حمام نصب کند – کاری که ممکن است بسیار گران تمام شود.

این دو مرد تحقیقاتی سریع انجام دادند و با تعجب از آنجا رفتند که یک راه حل ساده و ارزان هنوز به صورت انبوه تولید نشده است. بنابراین آنها یک نمونه اولیه سریع ایجاد کردند و به این نتیجه رسیدند که یک تجربه عالی ارائه می دهد.

شرکت جدید آنها Boona نام دارد، و در حالی که دوش تاندم اولین محصول است، امید این است که محصولات آینده را – در حمام و جاهای دیگر – طراحی کنند که به افراد کمک کند تا ارتباط بهتری برقرار کنند.

اسکالود گفت: «ما واقعاً مجذوب هر چیزی هستیم که می‌تواند به مردم کمک کند، به زوج‌ها کمک کند تا به هم نزدیک‌تر شوند، مکالمات جاری بیشتری داشته باشند یا فقط روابط را بهبود بخشند.

در ویدئوی توصیه‌ای در صفحه کیک‌استارتر، زنی می‌گوید که تجربه استفاده از دوش پشت سر هم با شریک زندگی، حمام کردن دوبل را «بیشتر شبیه آنچه در فیلم‌ها می‌بینید تا واقعیتی که همه می‌دانیم» مردی کرده است که می‌لرزد. .

این دستگاه مطمئناً می تواند توسط یک نفر استفاده شود، زیرا هر دو بنیانگذار در مورد ماهیت افسرده کننده محاصره شدن با آب گرم هنگام حمام کردن به تنهایی صحبت کردند. در حالی که یک دوش پشت سر هم برای دو نفر ممکن است آب کمتری نسبت به دو دوش جداگانه مصرف کند، یک دوش پشت سر هم برای یک نفر موثر نخواهد بود.

محصول اصلی ارائه شده در Kickstarter، موجود در سه رنگ مختلف، با قیمت 249 دلار به فروش می رسد و شامل دوش پشت سر هم به همراه دوش اضافی است. فقط در 10 دقیقه قابل نصب است. اما تحویل تا اوایل سال 2023 انجام نخواهد شد.

موفقیت کمپین، با 24 روز باقی مانده از سرمایه گذاری جمعی، Feiereisen و Skaloud را شگفت زده کرد. ویدئویی در TikTok که به طور تصادفی از این دستگاه به عنوان بخشی از مجموعه ای از “شرکت های نابغه” نام می برد، 6 میلیون بازدید داشته است. Feiereisen و Skaloud اعتراف کردند که کمی “محتوا و استرس زا” بود زیرا آنها به هزاران سوال از خریداران بالقوه پاسخ دادند و در نظر داشتند که چگونه شتاب را حفظ کنند.

و این احساسی متفاوت از آنچه آمازون تجربه کرد، حتی در حین کار بر روی پروژه‌هایی است که اساساً استارت‌آپ‌هایی در غول فناوری بودند.

قطعا حرکت از دستگاه‌های الکترومکانیکی بسیار پیچیده، کارهای پیشرفته‌ای که سال‌ها، بسیاری، سال‌ها و هزاران نفر و میلیاردها دلار طول کشید، جالب است.

Feiereisen به مدت چهار سال در آمازون به عنوان یک مدیر مهندسی که بر توسعه سخت افزار برای یکی از جنبه های فروشگاه های Go نظارت داشت، بود. او سه سال قبل در مایکروسافت بود. اسکالود هفت سال را در آمازون گذراند و به عنوان مهندس طراحی سخت افزار در Go و به عنوان مهندس مکانیک در Scout، ربات تحویل شرکت، کار کرد.

اسکالود گفت: «توانایی داشتن آزادی خلاقانه و مدیریت محصول واقعاً طراوت است. اما در دسترس بودن “پول بی پایان” در آمازون کارها را کمی ساده تر کرد و کار بر روی مفاهیم پیشرفته بسیار جذاب بود.

Feireisen گفت: «حرکت از دستگاه‌های الکترومکانیکی بسیار پیچیده، کارهای پیشرفته‌ای که سال‌ها، بسیاری، سال‌ها و هزاران نفر و میلیاردها دلار طول کشید، قطعاً جالب است».

اما بخشی از سفر یادگیری این است که همه چیز به آن سادگی که به نظر می رسد نیست. این دو مرد باید چیزهای زیادی در مورد بازاریابی، تبلیغات، طراحی محصول، نحوه برقراری ارتباط با مشتریان و نحوه همکاری با کارگردانان و بازیگران برای ساختن ویدیو یاد می گرفتند.

Feireisen گفت: “اگر هیچ چیز دیگری، همدلی بسیار زیادی هنگام شروع یک تجارت به ما آموخته است.” “اگر چیزی جز همدلی زیاد و یک تجربه عالی حاصل نشود، بسیار هیجان زده خواهیم شد. اما تا کنون، به نظر می رسد نشانه ها نشان می دهد که ممکن است تجارت واقعی در اینجا وجود داشته باشد.