• خانه
  • اخبار
  • منطقه مدرسه دوم از TikTok، Instagram، YouTube و دیگران به دلیل بحران سلامت روان جوانان شکایت می کند

منطقه مدرسه دوم از TikTok، Instagram، YouTube و دیگران به دلیل بحران سلامت روان جوانان شکایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
منطقه مدرسه دوم از TikTok، Instagram، YouTube و دیگران به دلیل بحران سلامت روان جوانان شکایت می کند

منطقه مدرسه دوم از TikTok، Instagram، YouTube و دیگران به دلیل بحران سلامت روان جوانان شکایت می کند
تصویر توسط brooztechnology

منطقه مدرسه کنت در ایالت واشنگتن به مدارس دولتی سیاتل در طرح شکایت علیه TikTok، یوتیوب، فیس بوک، اسنپ چت، اینستاگرام و شرکت های مادر آنها پیوسته است و به دنبال خسارت برای رسیدگی به آنچه هر دو منطقه می گویند یک بحران سلامت روان جوانان است. ناشی از شرکت های رسانه های اجتماعی

کنت، ناحیه ای با ۲۵۰۰۰ دانش آموز واقع در جنوب سیاتل، روز دوشنبه شکایت خود را به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سیاتل، تقریباً مشابه شکایتی که روز جمعه توسط مدارس دولتی سیاتل ارائه شد، با همان شرکت حقوقی، Keller Rohrback، ارائه کرد.

شهرستان‌ها ادعا می‌کنند که شرکت‌ها قوانین مزاحمت عمومی ایالت را با الگوریتم‌هایی که ذهن‌های جوان را با استفاده از تکنیک‌های روان‌شناختی که اعتیاد به برنامه‌ها را برای افزایش تعامل و سود ایجاد می‌کند، شکار می‌کنند، نقض کرده‌اند.

آنها به دنبال خسارت مالی برای جبران برنامه های بهداشت روان و مشاوران مدرسه هستند و همچنین از دادگاه می خواهند که شرکت ها را از شرکت در فعالیت هایی که بر سلامت روان کودکان تأثیر می گذارد منع کند.

برخی از شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی بدون پرداختن به جزئیات این شکایت‌ها، بیانیه‌هایی را در پاسخ به این شکایت‌ها منتشر کردند و تلاش‌های خود را برای تضمین سلامت روانی کاربران خود از جمله نوجوانان تشریح کردند.

مدارس دولتی سیاتل امروز در ایمیلی به والدین و دیگران درباره این لباس‌ها اطلاع دادند.

بورلی ردموند، دستیار مدیر امور عمومی SPS، در این بیانیه نوشت: «هدف حذف رسانه‌های اجتماعی نیست، بلکه تغییر روش فعالیت این شرکت‌ها و پاسخگویی به آنها است». ما از این شرکت های محبوب می خواهیم که تلاش خود را برای محافظت از دانش آموزان که آسیب پذیرترین مصرف کنندگان آنها هستند، به حداکثر برسانند.

ردموند افزود: «کلر روهربک تنها در صورتی که توافقی به نفع ما باشد، حق الوکاله پرداخت خواهد شد». هیچ بودجه ای خارج از بودجه منطقه خرج نمی شود.

به صحبت های تاد بیشاپ از brooztechnology گوش دهید که در مورد کت و شلوار مدارس دولتی سیاتل در Soundside رادیو عمومی KUOW و برنامه رادیوی عمومی WNYC در برنامه The Brian Lehrer صحبت می کند..