• خانه
  • اخبار
  • ملیندا فرنچ گیتس پیش بینی بیل گیتس مبنی بر بسته شدن بنیاد آنها در 25 سال آینده را رد کرد.

ملیندا فرنچ گیتس پیش بینی بیل گیتس مبنی بر بسته شدن بنیاد آنها در 25 سال آینده را رد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ملیندا فرنچ گیتس پیش بینی بیل گیتس مبنی بر بسته شدن بنیاد آنها در 25 سال آینده را رد کرد.

ملیندا فرنچ گیتس پیش بینی بیل گیتس مبنی بر بسته شدن بنیاد آنها در 25 سال آینده را رد کرد.
ملیندا فرنچ گیتز (عکس از MasterClass)

ملیندا فرنچ گیتس این هفته جدول زمانی متفاوتی را برای آینده بنیاد گیتس ارائه کرد که در ماه گذشته توسط همسر سابقش بیل گیتس ارائه شد.

در حین از سرنوشت فرنچ گیتس در گردهمایی قدرتمندترین زنان کالیفرنیا در روز سه‌شنبه گفت که بنیاد مستقر در سیاتل تا دو دهه پس از مرگ او یا بیل گیتس، هر کدام که بعدا اتفاق بیفتد، به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

«فقط برای روشن بودن، اسناد حاکمیتی بنیاد که من به عنوان رئیس مشترک امضا کردم، می‌گوید که تا 20 سال پس از مرگ آخرین ما ادامه خواهد داشت. بنابر گزارش فرنچ گیتس گفت، وضعیت و برنامه فعلی همین است وضعیت.

متفاوت صحبت کردن وضعیت رویداد ماه گذشته، بیل گیتس گفت که بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سال 2047 بسته خواهد شد.

گیتس گفت: “احتمالاً این مدت زمانی است که ملیندا و من در اطراف خواهیم بود تا مطمئن شویم همه چیز در مسیر درست خود باقی می ماند.” فوربس 400 اجلاس بشردوستانه نیویورک. ما فکر می کنیم که خرج کردن همه پول در آن چارچوب زمانی منطقی است. بنابراین ما بیشتر و بیشتر پول را انتقال خواهیم داد، ما متعهد به افزایش سطح هزینه‌ها هستیم.”

در طی اعلامیه گیتس در ماه سپتامبر، سخنگوی بنیاد همچنین به اسناد حاکم استناد کرد که بیان می کند دارایی های بنیاد “باید ظرف 20 سال پس از مرگ آخرین بیل، ملیندا یا وارن توزیع شود. [Buffet]”

این سخنگوی در ایمیلی به brooztechnology اضافه کرد که روسای مشترک گیتس و فرنچ گیتس این گزینه را دارند که با هیئت مدیره بنیاد برای افزایش سطح مخارج خود یا تغییر اسناد حاکمیتی همکاری کنند.

آینده بنیاد گیتس پس از طلاق بنیانگذاران همنام آن در سال گذشته زیر سوال رفته است. در ژوئیه 2021، این بنیاد یک آزمایش دو ساله را اعلام کرد تا ببیند این زوج چقدر می توانند با هم کار کنند.

فرنچ گیتس در کنفرانس این هفته بر تعهد خود به این بنیاد تاکید کرد.

او گفت: “ارزش های من در این نهاد نهفته است.” و چیزی که من می دانم این است که باید هر روز در بهترین حالت خود ظاهر شوم.

این بنیاد جهانی متمرکز بر سلامت بیش از 70 میلیارد دلار دارایی دارد و از زمان تأسیس خود در سال 2000 تاکنون 65.6 میلیارد دلار کمک کرده است. 9 میلیارد دلار، افزایش 6 میلیارد دلاری.

اگر این بنیاد تا سال 2047 به پایان برسد، گیتس 91 ساله و گیتس فرانسوی 83 ساله خواهد شد.

بافت، 92 ساله، 35.7 میلیارد دلار به این بنیاد کمک کرده است.