• خانه
  • اخبار
  • ملیندا فرنچ گیتس داده‌های جدیدی را به اشتراک می‌گذارد تا نوآوری و آگاهی را در 648 میلیارد دلار «اقتصاد مراقبت» ایجاد کند.

ملیندا فرنچ گیتس داده‌های جدیدی را به اشتراک می‌گذارد تا نوآوری و آگاهی را در 648 میلیارد دلار «اقتصاد مراقبت» ایجاد کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ملیندا فرنچ گیتس داده‌های جدیدی را به اشتراک می‌گذارد تا نوآوری و آگاهی را در 648 میلیارد دلار «اقتصاد مراقبت» ایجاد کند.

ملیندا فرنچ گیتس داده‌های جدیدی را به اشتراک می‌گذارد تا نوآوری و آگاهی را در 648 میلیارد دلار «اقتصاد مراقبت» ایجاد کند.
به عنوان بخشی از کمپین Move Care Forward، Pivotal Ventures داده‌های جدیدی را در مورد مراقبین در سراسر ایالات متحده منتشر کرد و برخی از داستان‌های آنها را برجسته کرد، از جمله دانا جونز، 39 ساله، مادر مجرد دو فرزند که با بیماری سلول داسی شکل متولد شده است. (عکس Pivotal Ventures)

کارشناسان می گویند، مراقبانی که از کودکان، سالمندان و افراد بیمار یا معلول مراقبت می کنند، در یک سیستم منسوخ کار می کنند که برای نوآوری آماده است و هزینه آن حدود 648 میلیارد دلار برآورد شده است.

تحقیقات جدید منتشر شده توسط Pivotal Ventures تلاش می کند تا این بازار را بهتر درک کند. یک نظرسنجی ملی نشان داد که مراقبان به طور متوسط ​​45 ساعت در هفته را صرف مراقبت های بدون دستمزد می کنند و تقریبا نیمی از آنها نیز تمام وقت کار می کنند.

Pivotal Ventures، شرکتی که توسط ملیندا فرنچ گیتس تأسیس شده و مستقر در کرکلند، واشنگتن است، روز سه‌شنبه کمپین Move Care Forward خود را برای به اشتراک گذاشتن داده‌های مراقبین و ترویج نوآوری و سیاست در فضا راه‌اندازی کرد.

ما یک سیستم مراقبت واقعا قدیمی داریم. دکتر رنه ویتمر، مدیر استراتژی برنامه و سرمایه گذاری در Pivotal، در مصاحبه با brooztechnology گفت: ابزارها و منابع برای مراقبین برای مدت بسیار طولانی منسوخ شده اند.

Pivotal با شرکای خود برای حمایت از کارآفرینان “اقتصاد مراقبت” همکاری می کند. این کمک کرد تا اولین صندوق ۵۲ میلیون دلاری شرکت Magnify Ventures که در ماه می اعلام شد، سرمایه گذاری خطرپذیر را بازگرداند. Magnify در فن آوری های حمایت از خانواده ها، عملیات خانگی، آینده کار و پیری سرمایه گذاری می کند. در سال 2020، Pivotal با Techstars همکاری کرد تا شتاب‌دهنده سالانه Future of Longevity را راه‌اندازی کند که بر استارت‌آپ‌های متمرکز بر بزرگسالان مسن متمرکز است.

در بهار امسال، Pivotal یک نظرسنجی را از 1500 آمریکایی که مراقبت‌های بدون دستمزد ارائه می‌دهند، انجام داد. حدود دو سوم از پاسخ دهندگان گفتند که جاه طلبی های شغلی و تحصیلی و رفاه خود را برای ارائه مراقبت قربانی کردند. تقریباً 50 میلیون مراقب در ایالات متحده وجود دارد.

مدافعان می گویند که زنان به طور نامتناسبی مسئولیت های مراقبتی بدون جبران را بر عهده می گیرند، که می تواند مانع موفقیت حرفه ای آنها شود و قدرت آنها را در محل کار و سیاست کاهش دهد.

فرنچ گیتس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «کارآفرینان، کارفرمایان و دولت‌ها در ساختن سیستمی نقش دارند که به افراد کمک می‌کند تا در کنار رسیدگی به نیازهای خود، به خوبی با خانواده‌شان رفتار کنند.»

فرنچ گیتس، که همچنین ریاست بنیاد بیل و ملیندا گیتس را بر عهده دارد، در سال 2019 یک میلیارد دلار برای بهبود برابری جنسیتی متعهد شد. همچنین در آن سال، او کتاب خود را به نام «لحظه ارتفاع: چگونه توانمندسازی زنان جهان را تغییر می‌دهد» منتشر کرد.

تلاش های کارآفرینانه در اقتصاد مراقبت در حال افزایش است.

استارت آپ های شمال غرب اقیانوس آرام در این صنعت شامل LegUp است که به والدین کمک می کند تا مهدکودک و سایر برنامه ها را پیدا کنند. روزهای هفته، بستری برای حمایت از خانواده هایی که به دنبال مدارس کوچک هستند. و Nanny Parent Connection، یک جامعه محلی از والدین، پرستاران و پرستاران کودک. سرمایه‌گذاری‌های قابل‌توجه در خارج از منطقه عبارتند از Papa، خدماتی که به افراد مسن «نوه‌ها در صورت تقاضا» ارائه می‌کند، و Kinside، یک سایت تطبیق مراقبت از کودکان.

ویتمیر گفت: «ما شاهد نوآوری های بیشتری در این فضا هستیم. ما به طور خاص در چند سال گذشته شاهد رشد بیشتر و بیشتر بوده ایم [and] شگفت انگیز بود.”