• خانه
  • اخبار
  • ملیندا فرنچ گیتس با هدف «ارائه دهندگان هر روز» به تدریس در کلاس کارشناسی ارشد در بخش تأثیرگذاری پرداخت

ملیندا فرنچ گیتس با هدف «ارائه دهندگان هر روز» به تدریس در کلاس کارشناسی ارشد در بخش تأثیرگذاری پرداخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ملیندا فرنچ گیتس با هدف «ارائه دهندگان هر روز» به تدریس در کلاس کارشناسی ارشد در بخش تأثیرگذاری پرداخت

ملیندا فرنچ گیتس با هدف «ارائه دهندگان هر روز» به تدریس در کلاس کارشناسی ارشد در بخش تأثیرگذاری پرداخت
ملیندا فرنچ گیتز (عکس از MasterClass)

اگر قبلاً بر هنر اسکیت‌برد با حسن نیت تونی هاوک یا هنر داستان‌سرایی با حسن نیت مالکوم گلدول تسلط داشته‌اید، ممکن است آماده باشید که روی بخشش تأثیرگذار خود کار کنید. زمان آوردن ملیندا فرنچ گیتس است.

فرنچ گیتس آخرین حرفه ای است که تخصص خود را به MasterClass آورده است، پلتفرمی استریم که در آن افراد می توانند در مورد طیف وسیعی از موضوعات، از آشپزی گرفته تا نقاشی، ترانه سرایی تا مذاکره در مورد معاملات تجاری و موارد دیگر بیاموزند.

فرنچ گیتس از کلاس خود برای کمک به اعضا برای شناسایی و باز کردن قدرت شخصی خود از طریق دادن استفاده خواهد کرد. این موضوعی است که او 20 سال به عنوان رئیس مشترک بنیاد بیل و ملیندا گیتس مستقر در سیاتل، آن را بهتر درک کرده است.

“سخاوتمندانه ترین مردم جهان بشردوست نیستند که چک های بزرگ بنویسند.”

فعالیت های بشردوستانه این سازمان و کمک های فرانسوی گیتس به نصف مرگ و میر نوزادان، کاهش موارد فلج اطفال جهانی تا 99 درصد و گسترش دسترسی میلیون ها زن به وسایل پیشگیری از بارداری در کشورهای کم درآمد و متوسط ​​کمک کرده است. دیوید روژیر، بنیانگذار و مدیرعامل MasterClass، گفت: همه اینها نیازمند برنامه ریزی و اجرای استراتژیک است.

روژیر در یک انتشار خبری گفت: ملیندا یکی از پرکارترین اهداکنندگان در جهان است. او در کلاس خود به اشتراک می‌گذارد که چگونه تجربیات تحلیلی‌اش بر ارائه‌اش تأثیر گذاشته است و به اعضا الهام می‌دهد تا سفر خود را برای ایجاد یک تفاوت مثبت آغاز کنند، چه با صرف وقت یا استفاده از صدا، تخصص یا پول.

اما برای دانشجویان آینده نگری که ممکن است نگران این باشند که چنین “تأثیری” می تواند تنها با چند میلیارد دلار شروع شود، فرنچ گیتس الهام بخش بود.

او گفت: “سخاوتمندانه ترین مردم جهان بشردوستی نیستند که چک های بزرگ می نویسند.” در عوض، بخشندگان روزمره از هر منبعی که در اختیار دارند برای بهبود زندگی اطرافیان خود استفاده می کنند.» اینها کسانی هستند که به من الهام می بخشند و امیدوارم این کلاس الهام بخش آنها باشد.»

ملیندا فرنچ گیتس با هدف «ارائه دهندگان هر روز» به تدریس در کلاس کارشناسی ارشد در بخش تأثیرگذاری پرداخت
ملیندا فرنچ گیتس در دسامبر 2012 از انجمن برنامه ریزی خانواده کلینیک مالاوی در لیلونگوه، مالاوی بازدید می کند. (عکس فایل بنیاد بیل و ملیندا گیتس)

در اینجا برخی از مواردی است که فرنچ گیتس در کلاس به آنها خواهد پرداخت:

  • اعضا را در کاوش در باورها و منابع خود راهنمایی کنید و به آنها کمک کنید تا یک چارچوب اهدایی بشردوستانه شخصی ایجاد کنند که به بهترین وجه متناسب با منابع، ارزش ها و نیازهای جامعه باشد.
  • برای تحقیق، توسعه و اجرای تلاش های استراتژیک خود یک مدل فکر، آزمایش، انجام دهید.
  • به نوشته‌های مجله‌ای که قبلاً شنیده نشده بود از تجربیات او در تانزانیا، هند و ایالات متحده فکر کنید، و اشکال مختلف بشردوستی را تشریح کنید، ارزش ایجاد مشارکت در جوامع محلی را نشان دهید، و به اعضا آموزش دهید که چگونه بر موانع غلبه کنند و از شکست درس بگیرند.
  • اهمیت اینکه چگونه کیفی و کمی می تواند به تعیین نیازهای جامعه و تعیین اهداف و موفقیت کمک کند را بیاموزید.

MasterClass عضویت سالانه ای را ارائه می دهد که به بینندگان امکان دسترسی به بیش از 150 مربی و کلاس در زمینه های مختلف را می دهد. هر کلاس شامل حدود 20 درس ویدیویی است که به طور متوسط ​​هر درس 10 دقیقه است.

با مشارکت فرنچ گیتس، MasterClass به هشت سازمان در ایالات متحده و خارج از کشور عضویت رایگان اعطا می کند که از موضوعاتی از توانمندسازی زنان جوان برای ورود به مراقبت های بهداشتی و مهندسی تا دستیابی به برابری جنسیتی در رهبری بهداشت جهانی حمایت می کنند.

MasterClass در می 2021 در سری F 225 میلیون دلار با ارزش 2.75 میلیارد دلاری جمع آوری کرد. این شرکت در طول همه گیری همه گیر تقویت شد زیرا مردم زمان بیشتری را در خانه سپری کردند.