• خانه
  • اخبار
  • مقایسه طراحی قبلی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

مقایسه طراحی قبلی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مقایسه طراحی قبلی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

قبل از هر چیز به کاربران علاقه مند ترنجی می گویم که ZTE تایید کرده است که در صورت امکان Axon 40 Ultra در ماه آینده در سراسر جهان عرضه خواهد شد. اما در بحبوحه عرضه این دستگاه به بازارهای جهانی، نگاهی به Axon 40 Ultra و مقایسه طراحی جلویی آن با Samsung Galaxy S22 Ultra بیهوده نیست. ZTE شباهت زیادی به آخرین پرچمدار سامسونگ دارد و در واقع وجود دوربین سلفی در مدل سامسونگ و صفحه نمایش کمتر خمیده شاید تنها راه ساده برای تشخیص آنها از یکدیگر در تصاویر باشد. این تصاویر توسط یک افشاگر معروف به نام Ice Universe گرفته شده است. بیایید در ترنجی به آنها نگاه کنیم.

ZTE Axon 40 Ultra با دوربین سلفی زیر نمایشگر + Axon 40 Pro معرفی شد.

ZTE اخیرا Axon 40 Ultra را معرفی کرده است، اما Ice Universe قبلاً این دستگاه را در دست دارد. همانطور که افشاگر قبلاً گفته بود، Axon 40 Ultra تصویری موازی با Galaxy S22 Ultra، جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار سامسونگ به جای می گذارد. شما عزیزان ترنجی می دانید در حالی که گلکسی اس 22 اولترا جانشین قانونی گلکسی اس 21 اولترا است. اما این دستگاه بیشتر بازگشتی به طراحی سنتی سری گلکسی نوت مانند گلکسی نوت 20 اولترا است. در واقع قبلاً به شما عزیزان گفته بودیم که این شرکت با حذف خانواده گلکسی نوت سامسونگ تقریباً تمام ویژگی های خوب این خانواده از جمله طراحی خاص آن را به درستی به سری گلکسی اس اضافه کرده است.

مقایسه نمای جلوی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

عکس های پرچمدار زد تی ای در کنار پرچمدار سامسونگ را ببینید

به طور کلی تشخیص Axon 40 Ultra و Galaxy S22 Ultra با صفحه نمایش خمیده آنها که تقریباً یک اندازه هستند و شکل شاسی آنها با گوشه های تیز دشوار است. به نظر می رسد هر دو دستگاه حاشیه های بسیار کمی روی صفحه نمایش دارند. با این حال، ZTE با دوربین تمام پنل خود (UPC) یک گام فراتر از سامسونگ پیش می رود. البته Axon 40 Ultra یک رقیب واقعی برای Galaxy S22 Ultra نیست. زیرا قلم داخلی ندارد و قلم فعال را در همه اشکال پشتیبانی نمی کند. همچنین به دلیل محدودیت های استفاده از دوربین زیر نمایشگر، کیفیت صفحه نمایش پرچمدار سامسونگ را ارائه نمی دهد.

مقایسه نمای جلوی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

قسمت های پایین تر Axon 40 Ultra و Galaxy S22 Ultra

Axon 40 Ultra به زودی در سراسر جهان معرفی می شود

بر اساس گزارش ها منبعZTE به پرچمدار خود امیدوار است آکسون 40 اولترا همچنین تحویل در سراسر جهان. گزارش شده است که این دستگاه ماه آینده در خارج از چین در دسترس خواهد بود. متأسفانه ZTE جزئیات بیشتری ارائه نکرد. قیمت Axon 40 Ultra در چین از 748 دلار شروع می شود. سپس با 16 گیگابایت رم و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی به 1095 دلار می رسد.

مقایسه نمای جلوی Axon 40 Ultra با Galaxy S22 Ultra را در ترنجی ببینید.

البته حتما می دانید که متاسفانه قیمت های چین به ندرت مستقیم و بدون تغییر به کشورهای دیگر می رسد. به این معنا که داستان همانگونه خواهد بود که با عرضه جهانی دیگر گوشی های چینی نشان داده شده است. بنابراین، قیمت Axon 40 Ultra احتمالاً در بازارهای دیگر به طور قابل توجهی گرانتر از چین خواهد بود.

نظر شما در مورد طراحی Axon 40 Ultra چیست؟ آیا این دستگاه را با توجه به مشخصات و قیمت آن رقابتی و جذاب می دانید؟