• خانه
  • اخبار
  • مقایسه سرعت شارژر بی سیم Honor Magic 4 Pro 100W با Xiaomi 12 Pro و Galaxy S22 Plus

مقایسه سرعت شارژر بی سیم Honor Magic 4 Pro 100W با Xiaomi 12 Pro و Galaxy S22 Plus

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مقایسه سرعت شارژر بی سیم Honor Magic 4 Pro 100W با Xiaomi 12 Pro و Galaxy S22 Plus

در زمانی که برندهای معتبر و مسلط توجه چندانی به شارژ سریع ندارند، چینی ها در دنیای شارژ کابلی سروصدا می کنند. با این حال، آنر می خواهد ورود آن کمی خاص تر باشد و یک شارژر بی سیم 100 واتی را در پرچمدار خود قرار داده است. امروز می خواهیم سرعت شارژر بی سیم 100 واتی Honor Magic 4 Pro را با Xiaomi 12 Pro و Galaxy S22 Plus مقایسه کنیم.

مقایسه سرعت شارژر بی سیم

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که قدرت شارژ استاندارد فعلی برای “Chi” یا “Qi” بی سیم تا 15 وات است. این بدان معناست که اکثر لوازم جانبی رایجی که تولید می شود می توانند محصولات را به بهترین شکل بارگیری کنند.

حال اگر شرکتی توانی بیشتر از این رقم ارائه دهد باید از استاندارد خودش استفاده کند. این به معنای شارژ ویژه ای است که فقط با همان دستگاه (و محصولات دارای فناوری شارژ بی سیم) سازگار است. به این ترتیب محصولاتی که در این ویدیو با شارژر بی سیم بالای 15 وات مشاهده می کنید، فناوری شارژ بی سیم مخصوص به خود را دارند.

آنر مجیک 4 پرو

آنر مجیک 4 پرو

به عنوان مثال در تصویر بالا قسمت پایین شارژر بی سیم 100 واتی را مشاهده می کنید که با آنر مجیک 4 پرو سازگار است.در کنار آن شیائومی 12، اوپو فایند ایکس 5 پرو و ​​وان پلاس 10 پرو با شارژر بی سیم 50 واتی و در نهایت گلکسی اس 22 پلاس با شارژر بی سیم 15 واتی خود نشسته اند و به در نگاه می کنند!

بیایید ببینیم این دستگاه ها از نظر سرعت شارژ بی سیم چگونه کار می کنند:

همانطور که می بینید Magic 4 Pro با شارژر بی سیم 100 واتی خود زودتر از رقبای خود به خط پایان رسید. اما فاصله کم شیائومی 12 پرو که با توان 50 وات شارژ می شد نیز جالب توجه است. همچنین تفاوت این دستگاه با 50 وات دیگر در این مقایسه قابل تامل است.

Honor Magic 4 و Honor Magic 4 Pro رسما معرفی شدند

گلکسی اس 22 پلاس در 2 ساعت و 37 دقیقه واقعا کندترین باتری 4500 میلی آمپر ساعتی خود را شارژ کرد. مقایسه بسیار دقیقی از نظر دما، سرعت و سایر پارامترهای تصویر زیر را مشاهده می کنید:

نتیجه نهایی آزمایش پیشرو برای بارگذاری سریع پرچمداران از سال 2022 تا پایان سال 2021.

نتیجه نهایی آزمایش پیشرو برای بارگذاری سریع پرچمداران از سال 2022 تا پایان سال 2021.

نظر شما در مورد شارژ سریع بی سیم چیست؟ آیا فکر نمی کنید زمان آن رسیده است که فناوری Qi را گسترش دهید تا از شر سیم ها خلاص شوید، به عنوان مثال با فناوری بی سیم فوق العاده سریع مانند Magic 4 Pro؟