منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مفهوم گلکسی زد فولد 4 طراحی احتمالی گوشی صدفی آینده سامسونگ را نشان می دهد

مفهوم گلکسی زد فولد 4 طراحی احتمالی گوشی صدفی آینده سامسونگ را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مفهوم گلکسی زد فولد 4 طراحی احتمالی گوشی صدفی آینده سامسونگ را نشان می دهد

وقتی صحبت از گوشی های تاشو به میان می آید، سامسونگ اولین برندی است که به ذهن می رسد. سری Galaxy Z Flip و Z Fold آنقدر محبوب هستند که غول کره ای پادشاه بلامنازع در رده گوشی های هوشمند تاشو در سال 2021. با پیشرفت در این رده و پیشرفت های قابل توجه، انتظار می رود سامسونگ تابستان آینده نسل بعدی گوشی های صدف دار را معرفی کند. اخیرا مفهوم گلکسی زد فولد 4 منتشر شد که نمای کلی از طراحی احتمالی پرچمدار تاشو آینده سامسونگ را به ما می دهد.

Galaxy Z Fold Concept 4

اخیراً برخی از مفاهیم جدید طراحی پوسته سامسونگ منتشر شده اند و آنها به ما ایده خوبی درباره انتظارات Galaxy Z Fold 4 آینده می دهند. اگر چرخه عرضه گوشی های هوشمند تاشو سامسونگ را دنبال کنیم، Galaxy Z Fold 4 ممکن است در سه ماهه سوم سال جاری و در حدود آگوست رونمایی شود. .

Galaxy Z Fold Concept 4

Galaxy Z Fold Concept 4

تصاویر مفهومی این گوشی گلکسی Z Fold 4 براق را نشان می دهد. توجه داشته باشید که این فقط یک مفهوم است و اطلاعات زیادی در مورد طراحی نهایی دستگاه وجود ندارد. بنابراین بهتر است بگوییم با کمی تردید به این طرح نگاه می شود. با این حال، هیچ چیز غیرعادی در آنها دیده نمی شود و کاملاً بر اساس انتظارات و جهت گیری طراحی است که سامسونگ با سری گلکسی S22 دارد.

درست مانند Galaxy Z Fold 3 سال پیش، دوربین سلفی اصلی Z Fold 4 در زیر پنل داخلی نمایشگر پنهان شده است. همچنین در این طراحی مفهومی، لبه های اطراف نمایشگر گلکسی زد فولد 4 ضخیم نیستند. با این حال، بزرگترین تغییری که در کانسپت Galaxy Z Fold 4 مشاهده خواهید کرد، ماژول دوربین سه گانه پشت آن است.

مفهوم گلکسی زد فولد 4 طراحی احتمالی گوشی صدفی آینده سامسونگ را نشان می دهد

طراحی مفهومی ماژول‌های دوربین مجزا را نشان می‌دهد که از بدنه دستگاه بیرون زده‌اند. این طراحی دقیقاً مشابه پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا است و همچنین مکانی جدید برای جمع آوری گرد و غبار خواهد بود. یک اسکنر اثر انگشت در لبه کناری دستگاه تعبیه شده است. سپس قاب پشتی گوشی که پنل دستگاه به لبه می رسد از حالت صاف خارج شده و اکنون کمی خمیده شده است. این کار نگه داشتن دستگاه را کمی آسان تر می کند.

همچنین S-Pen در اینجا نشان داده شده است که برخلاف ZFold 3 دارای یک شیار مخصوص در همان سمت Galaxy S22 Ultra برای قرار دادن در گوشی است. انتظار می رود سامسونگ قلم Espen را در گلکسی زد فولد 4 قرار دهد، اگرچه هنوز هیچ تاییدی در مورد این شایعه وجود ندارد.

نظر شما در مورد مفهوم طراحی احتمالی Samsung Galaxy Z Fold 4 چیست؟ آیا این ظاهر را برای نسل بعدی گوشی های صدفی شرکتی کره ای می پسندید؟