منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • مفهوم آی پاد نانو تمام صفحه نشان دهنده تلاش های اپل برای ارائه طراحی مدرن حتی قبل از آیفون X است

مفهوم آی پاد نانو تمام صفحه نشان دهنده تلاش های اپل برای ارائه طراحی مدرن حتی قبل از آیفون X است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مفهوم آی پاد نانو تمام صفحه نشان دهنده تلاش های اپل برای ارائه طراحی مدرن حتی قبل از آیفون X است

آی‌پاد نانو که در سال 2005 معرفی شد، در طول چرخه عمر خود، مدل‌های مختلفی را با طراحی‌های متفاوت به خود دیده است. با این حال، اخیراً، یکی از مدیران توسعه این گجت، پس از انتشار کتاب جدیدی به نام راهنمای غیرمعمول برای انجام کارهای ارزشمند، برخی از مفاهیم مختلف ایجاد شده برای کشف قابلیت‌های محصول، از جمله، ما می‌توانیم به نانو آی‌پاد تمام صفحه روی بیاوریم را آشکار می‌کند. که نشان می دهد حدود یک دهه قبل از معرفی اولین آیفون تمام صفحه خود، اپل در فکر ارائه محصولی با طراحی مدرن بوده است.

مفهوم آی پاد نانو برای تمام صفحه

تونی فادل، معاون سابق آی‌پاد اپل، اخیراً شش مدل مختلف آی‌پاد نانو را بررسی کرده است حساب توییتر منتشر می شود. همانطور که او در ادامه توضیح می دهد این مدل های شبیه سازی شده، اثر انگشت سه بعدی بودند که به کارمندان اجازه می داد «چیزی را نگه دارند».

به عنوان مثال، اولین ماکت یک طراحی تقریبی از نسل چهارم iPod nano را نشان می دهد که در سال 2008 منتشر شد، در حالی که برخی از ماکت های دیگر شبیه به نسل اول هستند.

تونی فادل توضیح می دهد:

چه می شد اگر صفحه نمایش آنقدر بزرگ بود؟ اگر دکمه های ولوم آنقدر بزرگ بودند چه؟ اگر این دکمه ها هرگز وجود نداشته باشند چه می شود؟

ایجاد یک مدل راهی برای فریب مغز شما برای شروع یک فرآیند تخیل است که وقتی از نظر فیزیکی، وقتی آن را می بینید و احساس می کنید، می توانید تصور کنید که چگونه بخشی از زندگی شما یا مشتریانتان خواهد شد. تیم توسعه iPod Nano تقریباً همه احتمالات را بررسی کرد.

مفهوم آی پاد نانو برای تمام صفحه

مفهوم آی پاد نانو برای تمام صفحه

به عنوان مثال، یکی از کپی ها آی پاد نانو تمام صفحه است. اگرچه می توان ادعا کرد که این محصول در واقع همان آیفونی است که بدون اسلات می خواهیم، ​​اما جالب است بدانید که اپل چنین طراحی هایی را آزمایش کرده است. حتی اگر آنها فقط یک مدل جعلی باشند.

اپل اولین iPod Nano را در سال 2005 معرفی کرد، سه سال قبل از اولین آیفون و 13 سال قبل از آیفون X تمام صفحه. اگرچه اپل هرگز مدل نمایشگر تمام صفحه پخش کننده موسیقی محبوب خود را معرفی نکرد، تصاویر فادل نشان می دهد که این شرکت حداقل این احتمال را در نظر گرفته است.

داستان ساخت iPod nano در فصلی از کتاب جدید فضل آورده شده است. مدیر اجرایی سابق اپل در فصلی با عنوان «احساسات نامشهود» گفت: «دارایی‌های نامشهود یکی از مهم‌ترین بخش‌های توسعه محصول هستند، حتی اگر در حال ایجاد یک محصول سخت‌افزاری باشید».

نظر شما در مورد کانسپت تمام صفحه اپل آیپاد نانو و سایر مدل های این دستگاه چیست؟