• خانه
  • اخبار
  • معرفی گوشی تاشو Vivo X Fold ممکن است در 8 آوریل 1401 برگزار شود.

معرفی گوشی تاشو Vivo X Fold ممکن است در 8 آوریل 1401 برگزار شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
معرفی گوشی تاشو Vivo X Fold ممکن است در 8 آوریل 1401 برگزار شود.

امروز وای او با انتشار تیزرهای جدید خود، گامی دیگر در جهت معرفی گوشی تاشو Vivo X Fold و دیگر محصولات آن برداشته است. اگر نمی‌دانستید، Vivo X Fold، مانند بسیاری از گوشی‌های هوشمند تاشو، از جمله سری Galaxy Z Fold و Mate X2، از مکانیزم تاشو به سمت داخل پیروی می‌کند. انتشار این تیزرها ممکن است نشان دهنده عملکرد آینده این دستگاه خاص باشد.

تنها چند روز پس از فاش شدن اخبار مربوط به سنسور اولتراسونیک دوگانه، ویوو تبلیغات Vivo X Fold را در شبکه اجتماعی Weibo آغاز کرد. این شرکت هنوز جزئیات زیادی در مورد X Fold فاش نکرده است. اما او به طراحی این گوشی هوشمند با صدف اشاره کرد که در عکس های زیر مشاهده می کنید. Vivo اولین تیزر خود را با نام Butterfly Wing منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.

معرفی گوشی تاشو Vivo X Fold ممکن است در 8 آوریل 1401 برگزار شود.

معرفی گوشی تاشو ویوو نزدیک است

علاوه بر این، این شرکت به طرفداران خود اطلاع داد که اطلاعات بیشتری را در روز دوشنبه، هشتمین روز از آوریل 1411 فاش خواهد کرد. در این بین، نمای نزدیک از ماژول دوربین دستگاه منقضی شده است. با توجه به این پوستر، به نظر می رسد که این شرکت از لنز تله فوتو خود به همراه سه سنسور دوربین دیگر استفاده می کند. گزارش شده است که Vivo از این ماژول دوربین گرد در بسیاری از محصولات آینده، از جمله X Note و Vivo Pad آینده استفاده خواهد کرد.

ویوو ممکن است به جای معرفی کامل دستگاه، تاریخ عرضه X Fold را در روز دوشنبه اعلام کند. بر اساس اطلاعات فاش شده قبلی، همانطور که گفتیم، Vivo X Fold نیز به همان مکانیسم تاشو به داخل متکی است. قبلاً نمونه هایی مانند Galaxy Z Fold و Mate X2 را با این طراحی دیده اید. به طور مشابه، اولین تلفن تاشو Vivo دارای یک دوربین در سوراخ در صفحه نمایش خارجی خود خواهد بود. این صفحه نمایش نیز ممکن است انحنای کمی داشته باشد. مطابق با منبعمتأسفانه، هنوز مشخص نیست که آیا ویوو گوشی تاشو خود، Vivo X Fold را در خارج از چین عرضه خواهد کرد یا خیر.

آیا منتظر اولین گوشی تاشو Vivo هستید؟ آیا فکر می کنید این گوشی بتواند با رقبای با تجربه تری مانند سامسونگ، هواوی یا شیائومی رقابت کند؟