معرفی خدمات حساب پریمیوم Spotify

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
معرفی خدمات حساب پریمیوم Spotify

در این مقاله می خواهیم در مورد خدمات پرمیوم اسپاتیفای صحبت کنیم، پلتفرم اسپاتیفای این روزها صحبت می کند، همه دوستداران موسیقی موسیقی بی کلام و پادکست هستند، در این پست می خواهیم اکانت پریمیوم او را بررسی کنیم.

اسپاتیفای دو نوع حساب رایگان و پریمیوم دارد که محدودیت هایی را برای کاربران سرویس رایگان ایجاد می کند، مثلاً کیفیت پایین هر موسیقی که فقط با پریمیوم امکان پذیر است یا بین هر پادکست و موسیقی در نوع خود تبلیغات وجود دارد. مطابق میل مصرف کنندگان نیست. همچنین عدم امکان دانلود موزیک و گوش دادن به موزیک به صورت آفلاین که در نسخه رایگان موجود نیست می تواند آزار دهنده باشد.

چگونه در یک حساب Spotify به یک حق بیمه تبدیل شویم

با پرداخت هزینه اشتراک می توانید به Spotify Premium تبدیل شوید، به این معنی که تنها در صورتی می توانید حساب Spotify خود را پریمیوم کنید و از ویژگی های آن استفاده کنید تنها در صورتی که بتوانید هزینه اشتراک ماهانه آن را پرداخت کنید. عضویت Spotify Premium تنها در صورتی امکان پذیر است که بتوانید در وب سایت آن پرداخت کنید یا از سایت های رابط مانند spotify-acc.ir استفاده کنید.

برای پرداخت هزینه اشتراک، می توانید یک حساب Spotify خریداری کنید و از آن به عنوان Premium Spotify استفاده کنید. سایت اسپاتیفای اکا در زمینه اکانت های اسپاتیفای و آماده سازی آنها فعال است و شما می توانید کمترین قیمت را در مقابل اکانت پریمیوم دریافت کنید.

معرفی خدمات حساب پریمیوم Spotify

با پرداخت مبلغ در این سایت می توانید حساب پریمیوم یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله داشته باشید و پس از عضویت آن را شارژ کنید. یکی از ویژگی های خوب این سایت وجود پلن های مختلف برای این سایت است. به عنوان مثال پلان دو کاربره و 6 کابین نیز در این سایت موجود است.

همچنین می توانید یک اشتراک خانوادگی برای Spotify در صفحه اشتراک Premium Spotify دریافت کنید که هزینه کمتری دارد و کیفیت مناسبی دارد.

مزایای حق بیمه نسبت به حساب رایگان

همانطور که می دانید اسپاتیفای یک اکانت رایگان هم دارد که می تواند نسخه خوبی از اسپاتیفای اولیه باشد، اما تبلیغاتی وجود دارد که هر موزیکی اولین تبلیغ را دارد که شاید برای همه خوشایند نباشد، اما از طرف دیگر می توانید از آن استفاده کنید. کاملا رایگان مزیت تبدیل شدن به یک حساب کاربری Spotify این است که می توانید موسیقی خود را دانلود کنید و هر زمان که بخواهید به آن گوش دهید، به عنوان مثال می توانید آهنگ هایی را که در سفر بدون دسترسی به اینترنت دانلود کرده اید گوش دهید.

یکی دیگر از مزیت های اکانت پریمیوم اسپاتیفای قابلیت گوش دادن به آهنگ هایی با حداکثر کیفیت است که می توانید در نسخه رایگان و با کیفیت بسیار پایین به آن گوش دهید. به عنوان مثال برای پادکست ها تفاوت چندانی وجود ندارد اما می تواند تاثیر خوبی روی موسیقی بی کلام داشته باشد.

یکی دیگر از مزیت های اکانت پریمیوم این است که می توانید در اکثر دستگاه ها مانند اندروید، ویندوز و لینوکس از Spotify استفاده کنید، اما مهم ترین نکته استفاده آفلاین از آن است، مثلاً گوشی شما اینترنت دارد، اما لپ تاپ شما به آن متصل نیست. اینترنت. و می خواهید Spotify را به صورت آفلاین باز کنید و به لیست پخش خود گوش دهید. خب، شما این ویژگی را در نسخه رایگان ندارید. برای باز کردن Spotify باید به اینترنت متصل باشید، اما در نسخه پریمیوم می توانید به راحتی و بدون نیاز به اینترنت به لیست پخش خود گوش دهید. .

پلتفرم اسپاتیفای؛ محبوب در زمینه پادکست و پخش صدا

Spotify امروزه بیش از 60 میلیون کاربر دارد و می توان گفت که امروزه محبوب ترین پلتفرم استریم صوتی شناخته شده است، اما این پشتیبانی بی دلیل نیست و ویژگی های خوبی را به رقبای خود اضافه کرده است. می توانید به طور مداوم در Spotify به پادکست گوش دهید و برخی از لیست های پخش از جمله بسیاری از ایستگاه های رادیویی سرگرمی در دسترس شما هستند.

امروزه اسپاتیفای با کاربران بسیار خود در حال افزودن ویژگی های جدیدی است که رقبای خود به هیچ وجه از آن بی بهره اند و همین امر باعث شده تا کاربران روزانه به این سرویس اضافه شوند.

در ابتدا این پلتفرم مشکلات زیادی داشت اما به مرور زمان هنرمندان زیادی به این پلتفرم آمدند و کم کم این پلتفرم معروف شد.ژانرهای مختلف را در ژانرهای مختلف ایجاد کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

معرفی خدمات حساب پریمیوم Spotify

لیست های پخش در یک Spotify بسیار جالب طراحی شده اند، بنابراین شما نیازی به داشتن یک لیست پخش ندارید. هوش مصنوعی لیست های پخش مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد و می توانید همان لیست پخش را برای خود انتخاب کنید یا آن لیست پخش را انتخاب کنید. و برای ویرایش مثلاً یک لیست پخش وجود دارد که نمی خواهید آن قسمت از موسیقی را به راحتی حذف کنید و بقیه را ذخیره کنید تا بتوانید موسیقی مورد نظر خود را داشته باشید.

این پلتفرم هنرمندان زیادی دارد که موسیقی بی کلام خود را می سازند و آن را در این پلتفرم به اشتراک می گذارند و به هر هنرمند مبلغی از هنرمند می دهند که حق چاپی است که Spotify به خوبی به آن احترام می گذارد و به آن توجه زیادی می کند. قیمت اما به دلیل بزرگ بودن تعداد حساب های پریمیوم، تبلیغاتی که وجود دارد، به راحتی این مبلغ را برمی گرداند.

انواع خدمات درجه یک

یکی از پرطرفدارترین انواع بونوس اکانت، بونوس خانوادگی است که بسیار مقرون به صرفه است، زیرا می توان یک بار جایزه داد و با 5 نفر دیگر به اشتراک گذاشت، یعنی 5 نفر دیگر نیز به دلیل قیمت پایین تر، از این طریق پاداش می گیرند. بسیار مقرون به صرفه در نوع دیگر این اکانت پریمیوم حق اشتراک برای دو کاربر دارد که دو دوست می توانند آن را بخرند.این نوع هوش مصنوعی دو کاربر دارد یعنی هم سلیقه کاربران را تحلیل می کند و هم یک لیست پخش که همه دو تا لایک می کنند.

نوع دیگر حق بیمه تکی است که رایج ترین نوع حق بیمه برای یک حساب است که در آن اکانت پریمیوم تحویل داده می شود که کمی گرانتر است و قیمت پایه آن حق بیمه است که باید ماهانه تمدید شود.

نوع دیگر پریمیوم نوع میانی است که شامل برخی ویژگی ها مانند عدم وجود تبلیغات می باشد که چندان پرطرفدار نیست و اخیراً این سرویس اضافه شده است.

بهترین راه برای خرید سرویس خانواده درجه یک این است که یک اکانت اعضای خانواده با قیمت کمتر داشته باشید و بتوانید حساب شخصی خود را داشته باشید و ایمیل او را تغییر دهید.