• خانه
  • اخبار
  • معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون

معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون

معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون
روز پرایم سالانه آمازون، که در واقع دو روز است، چهارشنبه شب به پایان رسید.

زمان رو به اتمام بود و ترس من از از دست دادن بیشتر می شد.

در حالی که فقط چند ساعت تا روز پرایم دیشب آمازون باقی مانده بود، به یک جفت هدفون بی‌سیم Bose SoundLink Around Ear II نگاه می‌کردم تا یک جفت هدفون سرفیس مایکروسافت که در حال حاضر با چسب چسبانده شده است را جایگزین کنم.

با قیمت 161.99 دلار در پرایم دی، هدفون های Bose 29 درصد از قیمت لیست 229 دلاری خود تخفیف داشتند، که به نظر من معامله بسیار خوبی بود. به نظر می رسد این مورد تایید شده است تنوع آنها را در میان “بهترین تخفیف های هدفون روز اول” خود (با پیوند وابسته ای که او این پست را ارائه کرد) به نمایش گذاشت بخشی از فروش حاصل).

من قصد خریدن هدفون را داشتم، اما بعد متوجه شدم که آنها تا هفته آینده نمی رسند، زمانی که در راه بودم و امیدوار بودم آنها را بردارم. بنابراین تصمیم گرفتم صبر کنم و راه حل دیگری پیدا کنم.

امروز صبح، بعد از اتمام پرایم دی، فقط از روی کنجکاوی دوباره به هدفون نگاه کردم. به نظر می رسد که قیمت امروز صبح دقیقاً مشابه قیمت دیشب است، اما هدفون اکنون برای ارسال یک روزه موجود است.

بررسی سریع سایت ردیابی قیمت Camel Camel Camel نشان می دهد که این هدفون از اوایل ژوئن عمدتاً زیر 170 دلار قیمت داشته است و در اوایل جولای به 161.99 دلار کاهش یافته است، همان قیمتی که من تقریباً خریدم.

معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون
روند قیمت هدفون های بی سیم Bose SoundLink Around Ear II در Camel Camel Camel.

البته، یک حکایت لزوماً بیانگر واقعیت بزرگ‌تر نیست، اما یادآوری خوبی است (برای من و شاید دیگران) که قبل از خرید هر چیزی وقت بگذارید و تحقیقات اولیه را انجام دهید.

همچنین تصویر خوبی از تاکتیک‌های بازاریابی و روان‌شناسی مصرف‌کننده است که Prime Day را پیش می‌برد. ارقام رسمی آمازون از این رویداد دو روزه که صبح امروز منتشر شد، نشان می‌دهد که تأثیر آن مثل همیشه قوی است.

آمازون با بیش از 300 میلیون کالا در سراسر جهان و 1.7 میلیارد دلار پس انداز از اعضای پرایم، آن را “بزرگترین رویداد Prime Day در تاریخ” نامید.

خلاصه ای از توییت اندی جاسی، مدیرعامل آمازون از Prime Day.

آمازون نسخه‌ای از «بزرگ‌ترین تاریخ» اعلامیه را بعد از هر روز نخست بدون ارائه اعداد تاریخی برای زمینه ارائه می‌کند، بنابراین تحقیقات بیشتری در اینجا نیز با نگاهی به اطلاعیه‌های گذشته مورد نیاز است.

این شرکت تمایل دارد تا آمارهای گیلاس را برای حداکثر تأثیرگذاری انتخاب کند، بنابراین ما یک رکورد تاریخی کامل نداریم، اما این پنجمین بار از زمان اصلی Prime Day در سال 2015 است که آمازون تعداد کل اقلام فروخته شده را فاش می کند.

با تطبیق با تعریف روزافزون کلمه “روز”، این روند به شرح زیر است:

  • 2015 (24 ساعت): 34.4 میلیون = 1.43 میلیون مورد در ساعت
  • 2018 (36 ساعت): بیش از 100 میلیون مورد = 2.78 میلیون مورد در ساعت
  • 2019 (48 ساعت): بیش از 175 میلیون مورد = 3.65 میلیون مورد در ساعت
  • 2021 (48 ساعت): بیش از 250 میلیون مورد = 5.21 میلیون مورد در ساعت
  • 2022 (48 ساعت): بیش از 300 میلیون مورد = 6.25 میلیون مورد در ساعت

بر این اساس، تعداد اقلام فروخته شده در ساعت در روز پرایم 2022 نسبت به سال 2021 حدود 20 درصد افزایش یافته است. این در مقایسه با افزایش 31 درصدی اقلام فروخته شده در ساعت بین سال های 2018 تا 2019 است.

بنابراین در حالی که امسال در واقع بزرگترین واحد حجم بود، این اعداد نشان می دهد که نرخ رشد Prime Day در سال جاری کندتر از گذشته بوده است.

این به طور کلی با پیش‌بینی‌های این رویداد مطابقت دارد، که نشان می‌دهد عدم قطعیت اقتصادی باعث می‌شود مصرف‌کنندگان در خرج کردن پول برای اقلام Prime Day در سال جاری محتاط‌تر شوند.

با این حال، کارشناسانی که با فروشندگان و تامین کنندگان آمازون کار می کنند، می گویند که برخی تفاوت های ظریف در این سال ظاهر شده است:

مشارکت برند: کریس پرسل، بنیانگذار و مدیر عامل Nexus Brand Group، یک آژانس تجارت الکترونیک دیجیتال که مشتریان آن شامل تامین کنندگان آمازون و فروشندگان شخص ثالث در زمینه هایی از جمله پوشاک، مکمل ها، اسباب بازی ها و سایر مصرف کنندگان هستند، گفت: برخی از برندهای برجسته در Prime Day با تخفیف های تهاجمی شرکت کردند. کالاها

به عنوان مثال، این امر در کاهش شدید محصولات اپل، از جمله اپل واچ 7 41 میلی‌متری، مشهود بود که با قیمت 279 دلار در برخی رنگ‌ها در روز پرایم روز به فروش رسید که از قیمت معمولی آن 399 دلار کمتر بود.

معامله پرایم دی چیست؟ بررسی واقعیت در خرید بزرگ آمازون
ساعت 41 میلی‌متری اپل واچ 7 (محصول) RED که در روز پرایم دی با قیمت 279 دلار به فروش می‌رسید، امروز به حالت عادی 399 دلار بازگشته است.

ملیسا بوردیک، رئیس و یکی از بنیان‌گذاران شرکت نرم‌افزار تجارت الکترونیک Pacvue، که 10 سال در آمازون برای کمک به راه‌اندازی کسب‌وکار سلامت و زیبایی در آمازون سپری کرد، می‌گوید به‌طور کلی، مشارکت برند «در همه جا بود».

بوردیک از طریق ایمیل گفت: “برخی از برندها/فروشندگان تصمیم گرفتند به دلیل سودآوری و افزایش هزینه ها شرکت نکنند.”، در حالی که برخی دیگر “این را فرصتی برای تصاحب سهم بازار می دانستند زیرا مصرف کنندگان تمایل به تغییر مارک دارند.”

دستگاه های آمازونپرسل که قبلاً در آمازون نیز کار می کرد و به عنوان رئیس تبلیغات پوشاک در اولین روز از روز اول سال گذشته در آمازون کار می کرد، گفت: خود آمازون خیلی قبل از Prime Day شروع به ارائه معاملات شخص اول بر روی دستگاه های اکو و الکسا کرد، تغییر قابل توجه دیگری نسبت به گذشته. 2015

رفتار کاربر: Purcell گفت که مصرف‌کنندگان در طول روز پرایم بیشتر از گذشته به دنبال اقلام خاص بودند و به‌جای جستجوی صرفاً در صفحه معاملات برای خریدهای فوری، به دنبال معاملات به روشی هدفمند بودند.

این نشان می‌دهد که مردم امسال Prime Day را تا حدی تماشا کردند تا در هزینه‌هایی که به هر حال می‌خریدند صرفه‌جویی کنند.

به طور مشابه، Burdick گفت که Prime Day برای شرکت‌های کالاهای بسته‌بندی مصرف‌کننده بزرگ است زیرا مصرف‌کنندگانی که از قیمت‌های بالاتر مواد غذایی ضربه خورده‌اند به دنبال معاملات بر روی چیپس، نوشیدنی و پودرهای پروتئینی بودند.

اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی: بوردیک گفت که آمازون به طور فعال با تأثیرگذاران TikTok و سایر افراد دارای فالوورهای اجتماعی زیاد قبل از Prime Day کار کرد و از معاملات و اطلاعات محصولات بهتر مدیریت کرد.

تاثیر صنعت: بر اساس داده‌های Adobe Digital Economy Index که صبح این هفته منتشر شد، کل هزینه‌های آنلاین ایالات متحده در 48 ساعت پرایم دی، در بین تمام خرده‌فروشان، 11.9 میلیارد دلار بود که 8.5 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

در حالی که ممکن است از دانستن این موضوع که من با خرید ناگهانی هدفون Bose که در واقع دیشب در فروش نبوده‌اند، در این مجموع مشارکت نکردم، احساس رضایت می‌کنم، اما احساس می‌کنم موظفم فاش کنم که آنها را با همان قیمت خریدم. صبح. حداقل یک روز ارسال رایگان داشتم. من را همانطور که می خواهید قضاوت کنید.