مشکل GPS Galaxy S22 Ultra توسط کاربران گزارش شده است

مشکل GPS Galaxy S22 Ultra توسط کاربران گزارش شده است

سامسونگ با عرضه سری گلکسی اس 22 اولترا علاوه بر ارائه یک پرچمدار قدرتمند و ارزشمند، به نوعی سری نوت و اس را با هم ادغام کرده است، اینکه همیشه شایعاتی مبنی بر مشکلات پرچمداران سامسونگ به گوش می رسد، مشکل جدیدی نیست و داریم. تقریبا در هر نسل دیده می شود. در مورد اخیر، مشکل GPS Galaxy S22 Ultra توسط کاربران گزارش شده است. اس ترنجی با من باش.

مشکل GPS گلکسی اس 22 اولترا گزارش شده است. منتظر آپدیت رسمی باشید

به گزارش SamMobile، به نظر می رسد که پرچمدار جدید سامسونگ چنین باشد Galaxy S22 Ultra او اخیرا با مشکلاتی مواجه بوده است. ظاهرا برخی از کاربران با این مشکل مواجه شده اند که این دستگاه گران قیمت در حال از دست دادن اتصال GPS خود است. برخی از کاربران همچنین گزارش می دهند که گلکسی اس 22 اولترا مشکل GPS دارد.

به نظر می رسد تا کنون تعداد زیادی از کاربران با عملکرد ضعیف GPS در گلکسی اس 22 اولترا مواجه شده اند. بر اساس گزارش ها، این ویژگی پس از اولین بار روشن شدن دستگاه یا پس از مدت طولانی عدم فعالیت، دیگر کار نخواهد کرد. به عنوان مثال، کاربران آسیب‌دیده گزارش می‌دهند که وقتی Google Maps را باز می‌کنند، با خطای عدم دسترسی به GPS در Galaxy S22 Ultra خود مواجه می‌شوند.

این گزارش ها در وب سایت فروم سامسونگ به اشتراک گذاشته شده است. روش های متداول مانند بازنشانی دستگاه به تنظیمات کارخانه یا بازنشانی تنظیمات شبکه توسط کاربران و دارندگان این دستگاه چندان مفید و موثر به نظر نمی رسد و به همین دلیل از سامسونگ شکایت کردند. از سوی دیگر برخی از کاربران اعلام کردند که با راه اندازی مجدد دستگاه این مشکل را برطرف کرده اند.

مشکلی در صفحه نمایش Samsung Galaxy S22 Ultra گزارش شده است

به نظر می رسد با توجه به شرایط فعلی، مصرف کنندگان برای رفع این مشکل باید منتظر انتشار آپدیت سامسونگ باشند که به احتمال زیاد همین مشکل برطرف خواهد شد. متأسفانه این اولین باگی نیست که برای سری قدرتمند گلکسی اس 22 ظاهر می شود. یک اشکال در صفحه نمایش دستگاه وجود داشت که اخیراً با به روز رسانی نرم افزار برطرف شد.

مطابق با PhoneArenaدر ابتدا، ابهاماتی در مورد نرخ به روز رسانی صفحه وجود داشت که با انتشار یک به روز رسانی نرم افزار به طور کامل برطرف شد. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا سامسونگ می تواند این مشکل را در کوتاه مدت حل کند؟ به نظر شما چرا این مشکل به وجود آمد و چگونه می توان آن را حل کرد؟