• خانه
  • اخبار
  • مشکل نمایشگر سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به زودی برطرف می شود

مشکل نمایشگر سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به زودی برطرف می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مشکل نمایشگر سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به زودی برطرف می شود

دیروز تقریبا با هم بود مشکل صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra ما در مورد سامسونگ صحبت کردیم. این شرکت کره ای قول داده است که مشکل نمایشگر گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ به زودی حل خواهد شد.

عیب یابی نمایشگر گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ

اولین کاربران گلکسی اس 22 آنها با یک مشکل جدی در صفحه نمایش لمسی مواجه شدند. به گفته برخی از کاربران، دسته ای از پیکسل ها بر روی صفحه نمایش لمسی گوشی های هوشمند ظاهر می شوند. این مشکل نشان می دهد که پنل OLED آسیب دیده است.

با این حال کافی است تنظیمات نمایشگر را تغییر دهید تا مشکل برطرف شود. این مشکل به عنوان یک مشکل نرم افزاری در حساب توییتر سامسونگ گزارش شده است. سامسونگ می گوید:ما از مشکل آگاه هستیم.

مشکل صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra

مشکل صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra

این شرکت کره ای جزئیات بیشتری در مورد منبع مشکل ارائه می دهد. سامسونگ توضیح می دهد:

«ما می دانیم که وقتی کاربر در یوتیوب است یا قفل گوشی هوشمند را با حسگر اثر انگشت باز می کند، تعداد کمی از دستگاه ها Galaxy S22 Ultra آنها با یک خط پیکسل روی صفحه مواجه می شوند.

بدیهی است که یک خطا زمانی رخ می دهد که چندین شرط وجود داشته باشد. سامسونگ ادامه می دهد:

“مشکل زمانی رخ می دهد که کاربر وضوح صفحه را روی WQHD تنظیم کند و حالت صفحه نمایش انتخاب شده طبیعی باشد.”

البته این با برخی شواهد مصرف کننده در تناقض است.

مشکلی در صفحه نمایش Samsung Galaxy S22 Ultra گزارش شده است

راه حلی برای جلوگیری از این خطا در نمایشگر

برای جلوگیری از این مشکل، سامسونگ خریدارانی را که از وضوح و حالت FHD + راضی هستند تشویق می کند روشن برای انتخاب. برای این کار به تنظیمات گوشی هوشمند خود رفته و سپس به مسیر Display > Display Mode بروید. همچنین برای تغییر تعریف به تب Display بروید و روی Definition در صفحه کلیک کنید.

سامسونگ وعده داده است که تا زمانی که خانواده گوشی های هوشمند گلکسی اس 22 وارد بازار شوند، راه حل آن پیدا خواهد شد. سامسونگ در توییتر گفت:

“سلسله گلکسی اس 22 هنوز هیچ به روز رسانی رسمی وجود ندارد سیستم عامل خیر، این به روز رسانی نزدیک به تاریخ انتشار در دسترس خواهد بود. Galaxy S22 Ultra در روز جمعه، 5 مارس 2015 وارد فروشگاه ها می شود. “تا آن زمان، راه حلی برای مشکل این گوشی ها انتظار می رود.”

سامسونگ از مواد قدیمی برای ساخت نمایشگرهای OLED برای پرچمدار S22 استفاده می کند

سامسونگ از همان مواد اولیه M11 استفاده می کند که در Galaxy S21 Ultra سال گذشته استفاده شده بود. به گفته The Elec، همین امر برای تولید نمایشگرهای 6.8 اینچی OLED در گوشی های پرچمدار Galaxy S22 Ultra استفاده شده است.

به نظر می رسد این تلاشی برای کنترل قیمت ها برای افزایش فروش گلکسی S22 نسبت به پرچمداران قبلی سری S21 و S20 باشد. کیت های سری M توسط نمایشگر سامسونگ برای پنل های OLED مورد استفاده سامسونگ الکترونیکس و اپل عرضه می شوند.

مشکل صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra

مشکل صفحه نمایش گلکسی اس 22 اولترا اخیرا مشاهده شده است

صفحه نمایش S22 Plus به جای کیت M10 از کیت M11 استفاده می کند، در حالی که گلکسی S22 استاندارد 6.1 اینچی از کیت M10 به عنوان نسخه قبلی خود استفاده می کند.

پیش از این، سامسونگ از جدیدترین مواد خام برای هر نسل جدید گوشی های هوشمند پرچمدار سری S، از گلکسی اس 10 در سال 2019 تا گلکسی اس 21 اولترا، استفاده می کرد. همانطور که گفته شد، آخرین مجموعه از سری M12 احتمالا اواخر امسال برای صفحه نمایش گوشی هوشمند فشرده جدید اپل و آیفون 14 مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این شرکت کره ای قصد دارد پنل های ساخته شده از مواد قدیمی را با قیمت های نسبتا پایین به سازندگان گوشی های هوشمند چینی بفروشد. چنین کیت هایی متعلق به سری E هستند.

انتظار می‌رود سری M9 برای گوشی‌های هوشمند پایه و گوشی‌های هوشمند میان‌رده سامسونگ، جایی که کیت‌های M8 در سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت، استفاده شود. اپل در سال 2017 از کیت LT برای آیفون X و در سال 2018 برای آیفون XS استفاده کرد. اما در سال 2019، این شرکت به کیت های سری M نیز روی آورد، به عنوان مثال، سال گذشته آیفون 13 از پنل های ساخته شده از کیت های M11 استفاده کرد. همان چیزی که در Galaxy S21 Ultra استفاده شده است.

نظر شما در مورد این مشکل نمایشگر گلکسی اس 22 اولترا چیست؟