• خانه
  • اخبار
  • مشخصات OnePlus 10 با تراشه سایز 9000 قبل از معرفی فاش شد.

مشخصات OnePlus 10 با تراشه سایز 9000 قبل از معرفی فاش شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

وان پلاس 10، به غیر از وان پلاس 10 پرو با تراشه پرچمدار مدیاتک دیمنشن 9000، احتمالا وارد بازار خواهد شد. در همین حال، OnePlus 10 Pro به تراشه پرچمدار نسل اول اسنپدراگون 8 مجهز شد.

به گزارش سرویس خبری فناوری تکنا و به نقل از یوگس براهر، یکی از آگاه ترین منابع در حوزه فناوری، وان پلاس 10 به غیر از نسخه پرو احتمالا با استفاده از تراشه 9000 بعدی به صورت محدود وارد بازار خواهد شد. . با این حال، این تنها می تواند یک شایعه باشد و تایید رسمی از سازنده دریافت نکرده است. اما احتمالا OnePlus 10 به این تراشه مجهز شده است.

مخبر این گزارش همچنین از توسعه نسخه اولترا در این خانواده خبر داد. البته وان پلاس هنوز بیانیه رسمی در مورد مدل های وان پلاس و اولترا منتشر نکرده است. حتی تاریخ عرضه رسمی این گوشی نیز مشخص نیست. اما این شرکت چینی قبلا از تراشه های مدیاتک در دستگاه های پرچمدار خود استفاده کرده است.

چند ماه پیش گزارش هایی مبنی بر فعالیت وان پلاس تا پایان سال 2022 منتشر شد که نشان می داد این شرکت احتمالاً 5 گوشی جدید از جمله وان پلاس 10 اولترا را در سال جاری معرفی خواهد کرد. اما خبری از نسخه استاندارد این خانواده نبود.