منو سایت

مشخصات شیائومی پوکو ام 4 گلوبال چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مشخصات شیائومی پوکو ام 4 گلوبال چیست؟

می دانیم که اکثر گوشی های ردمی و پوکو نوعی تلفن همراه هستند که تغییر نام تجاری داده اند. در حالی که 4 ماه پیش Poco M4 Pro 5G به طور رسمی رونمایی شده است اما مدل پایه آن هنوز رونمایی نشده است. سوال این است Xiaomi Poco M4 Global چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ خب، باید بگویم که در اینجا باید یک تغییر نام تجاری احتمالی دیگر اتفاق بیفتد، یک برندسازی مجدد عالی!

Xiaomi Poco M4 Global

اگر یادتان باشد 2 هفته پیش شیائومی بود Redmi Note 11E 5G رسما با مدیاتک Dimensity 700 معرفی شد. شنیده ها حاکی از آن است که این گوشی در خارج از چین با چندین نام دیگر معرفی خواهد شد که یکی از آنها Poké M4 است!

در واقع، Redmi Note 11E در بازارهای مختلف جهانی با سه نام زیر در دسترس خواهد بود:

  1. 1- POCO M4 5G
  2. 2- Redmi 10 Prime Plus
  3. 3- Redmi 10 5G

شیائومی Redmi Note 11E 5G با مدیاتک Dimensity 700 رسما معرفی شد.

Redmi Note 11 E. دارای پردازنده مدیاتک 700 دیمنسیتی و باتری قدرتمند 5000 میلی آمپر ساعتی است. علاوه بر این، نرخ تازه سازی 90 هرتز را ارائه می دهد و دارای تنظیمات دوربین عقب 50 مگاپیکسلی است.

نامه هایی به Redmi 10 5G و Redmi 10 Prime + 5G احتمالاً برای Redmi Note 11 E. آنها در بازار هند هستند.

فلسفه تغییر برند گوشی ها این است که برخی از نام ها در برخی بازارها محبوب تر و شناخته شده هستند. به عنوان مثال در بازار ما و پس از موفقیت نسبی پوکو ام 3 می توان گفت که اگر این دستگاه با نام پوکو ام 4 وارد شود، بیشتر شناخته شده و فروش بهتری خواهد داشت. با این حال، در بازار قرمز، Redmi 9 ممکن است فروش خوبی داشته باشد و نام Redmi 10 در آنجا پاسخگوی این دستگاه باشد.

به هر حال این شیائومی است و در بازارهای مختلف به چندین بار تغییر برند مدل موبایل معروف است و برای ارائه آپدیت برای همه گیج شده است!

نظر شما در مورد Poco M4 احتمالی چیست؟