• خانه
  • اخبار
  • مشخصات سخت افزاری Google Pixel Watch فهرست شده است

مشخصات سخت افزاری Google Pixel Watch فهرست شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مشخصات سخت افزاری Google Pixel Watch فهرست شده است

Google Pixel Watch این اولین ساعت هوشمند این شرکت است که تا پاییز معرفی خواهد شد. با وجود تایید رسمی این ارائه، مشخصات آن اعلام نشد. مشخصات سخت افزاری گوگل پیکسل واچ ذکر شده است و این اطلاعات برای پیکسل واچ رسمی نیست.

Google Pixel Watch

همانطور که می دانید ساعت پیکسل در راه است. انتظار طولانی برای علاقه مندان به فناوری بوده است، اما نسخه امسال واقعا آماده است و گوگل آن را تایید کرده است. به نظر می رسد گوگل نمی تواند آن را مخفی نگه دارد، حتی اگر «پاییز امسال» منتشر شود.

بنابراین، چندین ماه نشت اطلاعات ساعت پیکسل ما جلوتر هستیم و آخرین شایعه حدود یک هفته پیش به ما گفت که این دستگاه پوشیدنی از چیپست است اگزینوس 9110 سامسونگ استفاده خواهد کرد. از آنجایی که این تراشه در سال 2018 عرضه شد و مبتنی بر فرآیند 10 نانومتری است، این موضوع کمی نگران کننده است.

Google Pixel Watch

Google Pixel Watch

امروز، یک منبع جدید اطلاعات فوق را تایید کرده و یک تغییر اضافه می کند: ظاهرا پیکسل واچ در واقع از Exynos 9110 استفاده می کند، اما پردازنده کمکی در آن نیز وجود دارد.

ما را به یاد چیپس می اندازد Snapdragon Wear 4100 Plus کوالکام دارای یک پردازنده اصلی و همچنین یک پردازنده ثانویه بسیار کم است که همیشه صفحه نمایش را روشن می کند و برخی از سنسورها را کنترل می کند.

این باعث بهبود عمر باتری می شود زیرا پردازنده اصلی تنها زمانی استفاده می شود که شما به طور فعال با دستگاه خود درگیر باشید. همچنین برخی از گردش‌های کاری سبک‌تر را از پردازنده اصلی جدا می‌کند تا در صورت نیاز کمی بهتر کار کند.

مشخص نیست که آیا این موضوع برای ساعت پیکسل نیز صادق است یا خیر. ما نمی توانیم شایعات مربوط به یک پردازنده مشترک را بگوییم و به جزئیات بیشتری نیاز داریم. قطعا در هفته ها و ماه های آینده آنها را خواهیم گرفت، نگران نباشید.

سپس گفته می شود که پیکسل واچ کمی از 1.5 گیگابایت رم در گلکسی واچ 4 فراتر می رود، اکنون یا 1.55 گیگابایت یا 2 گیگابایت؟ علاوه بر این، 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت خواهد کرد که دو برابر بیشتر از سایر دستگاه های موجود با سیستم عامل Wear OS است.

سنسورهای پشت این دستگاه پوشیدنی کاملاً شبیه به مجموعه حسگرهای مورد استفاده در Fitbit Luxe و Fitbit Charge 5 هستند. سخت افزار مورد بحث از نظارت بر ضربان قلب، SpO2 (اکسیژن در خون) و ECG پشتیبانی می کند و از آنجایی که Google حسگرهای Fitbit، استفاده مجدد از آنها جای تعجب نیست.

نظر شما چیه؟ آیا به مشخصات ساعت پیکسل علاقه دارید؟