• خانه
  • اخبار
  • مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T قبل از معرفی فاش شد

مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T قبل از معرفی فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T قبل از معرفی فاش شد

اوایل این ماه، گزارش هایی مبنی بر جایگزینی وان پلاس این گوشی منتشر شد نورد 2 آثار. شایعات اولیه برخی از ویژگی های این گوشی هوشمند را فاش کردند. اما اکنون مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T فاش شده است.

OnePlus Nord 2T به دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد

در حال حاضر انتظار می‌رود که OnePlus 2T Rolling به زودی در هند عرضه شود. از آنجایی که این دستگاه اخیراً در وب سایت گواهی TDRA ظاهر شده است. این وب سایت نام گوشی آینده وان پلاس، شماره مدل و جزئیات دوربین را فاش کرد. انتظار می رود وان پلاس در آینده نزدیک چندین گوشی هوشمند را در بازار هند عرضه کند. ادعا می شود که OnePlus 10R 5G و Nord CE 2 Lite 5G آنها در 27 آوریل در هند ارائه خواهند شد. انتظار داریم Nord 2T در ماه می 2022 وارد بازار هند شود.

مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T قبل از معرفی فاش شد

برخی از مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T

با نگاهی به لیست گواهینامه های TDRA می توان دریافت که این گوشی هوشمند با شماره مدل CPH2399 به صورت رسمی با نام Nord 2T در هند عرضه خواهد شد. این دستگاه همچنین در وب سایت گواهی جهانی GCF موجود است که انتشار آینده آن را تأیید می کند. بسیاری از مشخصات دوربین Nord CE 2 Lite OnePlus نیز در وب سایت Camera FV5 فاش شده است.

مشخصات دوربین OnePlus Nord 2T قبل از معرفی فاش شد

OnePlus Nord 2

سنسور دوربین اصلی OnePlus Nord 2T وضوح 50 مگاپیکسلی خواهد داشت. سایت اینترنتی GizmoChina همچنین ادعا شده است که دوربین اصلی این دستگاه دارای دیافراگم f/1.9 و فاصله کانونی 24.6 میلی متر است. اگرچه دوربین اصلی این اسمارت فون دارای رزولوشن 50 مگاپیکسلی است، اما به دلیل استفاده از فناوری جمع آوری پیکسل، عکس ها به صورت پیش فرض با وضوح 12.6 مگاپیکسل ذخیره می شوند. این سنسور همچنین دارای تثبیت کننده تصویر الکترونیکی (EIS) خواهد بود. یک دوربین 8 مگاپیکسلی فوق عریض و یک دوربین 2 مگاپیکسلی عمق نیز دوربین اصلی OnePlus 2T را همراهی می کنند. در نهایت باید اشاره کنیم که دوربین سلفی این اسمارت فون دارای رزولوشن 32 مگاپیکسلی خواهد بود.

معرفی رسمی OnePlus Nord CE 2 Lite قبل از عرضه رونمایی شد

با توجه به مشخصات فاش شده دوربین OnePlus Nord 2T، نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چیست؟