مشارکت Pabji Mobile و Sony Xperia برای Esports 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مشارکت Pabji Mobile و Sony Xperia برای Esports 2022

همکاری با شرکت های مختلف برای حضور در رویدادهای بزرگ مشکل جدیدی نیست و سال هاست که شاهد چنین مواردی هستیم. اما همکاری PubJie Mobile و بخش Xperia سونی برای Esports 2022 قطعا رنگ و طعم متفاوتی خواهد داشت. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

همکاری بین پابجی موبایل و سونی اکسپریا

از بین تمامی شرکت هایی که خط تولید گوشی های هوشمند مخصوص گیمرها را راه اندازی کرده اند، کرافتن، غول پشت پابجی موبایل، سونی را به عنوان شریک رسمی خود در مسابقات جهانی Esports 2022 انتخاب کرده است. البته گوشی های سونی اکسپریا برای عرضه PUBG Mobile بسیار قدرتمند هستند. ، اما هیچ کس به طور رسمی به عنوان یک گوشی بازی تبلیغ نشده است.

امروز کرافتون از طریق اینستاگرام اعلام کرد که بخش Sony Xperia شریک رسمی گوشی‌های هوشمند برای مسابقات قهرمانی جهانی ورزش الکترونیکی این شرکت در سال 2022 خواهد بود. واضح است که به عنوان بخشی از این مشارکت، سونی مدل‌های مختلف اکسپریا را به تیم‌های حرفه‌ای درگیر ارائه خواهد کرد. مسابقات جهانی موبایل PubJie در رویداد Esports 2022.

همکاری بین پابجی موبایل و سونی اکسپریا

هیچ نشانی از اینکه کدام گوشی در این مسابقات در اختیار بازیکنان حرفه ای PUBG Mobile قرار خواهد گرفت، وجود ندارد. اما فرض بر این است که قدرتمندترین گوشی های این شرکت دوست دارند Xperia 1 III و Xperia 5 III آنها خواهند بود. اگرچه PUBG Mobile به اندازه گیمرهای حرفه ای به سخت افزار نیاز ندارد سرعت تعمیر 120 هرتز سود زیادی خواهد داشت زیرا در هنگام تجربه این بازی نرخ فریم بالاتری را دریافت می کنند.

مطابق با PhoneArenaهر دو گوشی سونی اکسپریا دارای نمایشگرهای بزرگ OLED هستند که از نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کنند و برای بازی های تیراندازی مناسب هستند. با این حال، خوب است بدانید که سونی می‌خواهد بیشتر در تجارت موبایل خود سرمایه‌گذاری کند. این نشان می دهد که غول ژاپنی همچنان قصد ندارد به سمت بازار موبایل حرکت کند.

سرعت به روز رسانی صفحه نمایش چقدر است؟

نسخه PC رایگان پابجی به زودی عرضه می شود؟

با این حال همانطور که می دانید سونی به دلیل مشکلات مالی مجبور شد چندین بازار مهم را ترک کند. اما هنوز فرصتی برای بازگشت این شرکت به این بازارها وجود دارد. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا همکاری کرافتون و سونی می تواند دلیل عزم جدی سونی برای بازگشت به دنیای دستگاه های تلفن همراه باشد؟