• خانه
  • اخبار
  • مس، یک برنامه بانکی برای نوجوانان با نزدیک به 1 میلیون کاربر، 29 میلیون دلار برای گسترش سرمایه گذاری دریافت می کند.

مس، یک برنامه بانکی برای نوجوانان با نزدیک به 1 میلیون کاربر، 29 میلیون دلار برای گسترش سرمایه گذاری دریافت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مس، یک برنامه بانکی برای نوجوانان با نزدیک به 1 میلیون کاربر، 29 میلیون دلار برای گسترش سرمایه گذاری دریافت می کند.

مس، یک برنامه بانکی برای نوجوانان با نزدیک به 1 میلیون کاربر، 29 میلیون دلار برای گسترش سرمایه گذاری دریافت می کند.
استفان برگلوند (سمت چپ) و ادی برینگر از بنیانگذاران مس. (تصویر مسی)

اگر ادی برینگر از مادرش در مورد استفاده از یک برنامه فناوری برای صرفه جویی در پول در دوران نوجوانی می پرسید، او مورد تمسخر قرار می گرفت.

اما زمانه تغییر کرده است.

استارتاپ Behringer با تمرکز بر نوجوانان، فین تک، مس، بیش از 800000 کاربر را در کمتر از سه سال جذب کرده است و به تازگی 29 میلیون دلار سرمایه گذاری برای افزایش رشد دریافت کرده است.

برینگر گفت: «والدین از لحاظ تاریخی تصمیم گرفته‌اند که اولین حساب بانکی خود را کجا راه‌اندازی کنند. ژنرال Z در تصمیم گیری خانگی بسیار قدرتمند است.

مس، یک برنامه بانکی برای نوجوانان با نزدیک به 1 میلیون کاربر، 29 میلیون دلار برای گسترش سرمایه گذاری دریافت می کند.

این شرکت که قبلاً به عنوان بانک مس شناخته می شد، کاربرانی را در محدوده 10 تا 19 ساله هدف قرار می دهد که تجربه کارت نقدی و برنامه ای را دارند که والدین را در این راه درگیر می کند. این نوجوانان را تشویق می کند تا با دادن پول در ازای دستیابی به هدفی که پس انداز یا پرداخت به موقع والدینشان است، پول پس انداز کنند. آنها همچنین می توانند به سادگی با گذراندن یک آزمون مالی کسب درآمد کنند.

این استارت آپ 30 نفره اکنون در حال گسترش به سمت سرمایه گذاری است و برنامه ریزی می کند تا به مصرف کنندگان اجازه دهد وجوه را از حساب های خود به سمت سرمایه گذاری هایی مانند سهام، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و ارزهای دیجیتال هدایت کنند.

همه اینها بخشی از طرحی است که بهرینگر و بنیانگذار آن، استفان برگلاند، در هنگام راه‌اندازی Copper ترسیم کردند، با این نظریه که نوجوانان در آمریکا در زمینه آموزش‌های مالی و پیشنهادات به طور گسترده‌ای تحت پوشش قرار می‌گیرند.

تعدادی از عوامل به رشد سریع مس کمک کرده است، از جمله وسواس به میم ها در چند سال گذشته، که جوانان را به بازارهای مالی و برنامه های سرمایه گذاری مانند Robinhood جذب کرده است.

این بیماری همه گیر همچنین بانک های فیزیکی را مجبور به تعطیلی موقت کرد. والدین نمی توانند وارد شعبه شده و برای فرزندان خود حساب کاربری ایجاد کنند.

بخشی از سس مخفی مس، استراتژی بازاریابی اوست. با ورود مستقیم به دبیرستان ها، برگزاری سمینارهای آموزش مالی و دسترسی به اپلیکیشن آن، هزینه جذب مشتری را کاهش می دهد. این همان تاکتیکی است که اسنپ استفاده کرده است! Raise، یک نرم‌افزار مستقر در سیاتل که توسط Behringer و Berglund تأسیس شد، به تسهیل جمع‌آوری کمک مالی در مدرسه کمک کرد.

مس بخشی از بسیاری از استارت آپ های مالی است که هدف آنها کاربران جوان تر است، از جمله Step و Greenlight. یک همکار استارت‌آپ مستقر در سیاتل نیز در تلاش است تا به نوجوانان در سرمایه‌گذاری کمک کند، اما با تمرکز بر ارزهای دیجیتال.

برخی از حامیان آموزش مالی نسبت به این نوع برنامه ها بدبین هستند و خاطرنشان می کنند که کودکان ممکن است تفاوت های ظریف بازار سهام را به طور کامل درک نکنند و خطرات بیشتری را انجام دهند، همانطور که نیویورک تایمز در سال گذشته گزارش داد.

بهرینگر گفت مدل‌های کسب‌وکار مالی سنتی بر مبادلات مکرر یا تأمین درآمد از وام‌ها و اعتبارات متکی هستند. از سوی دیگر، پلتفرم‌های فین‌تک برعکس این موضوع را مجاز دانسته‌اند و نیازی نیست از «روش‌های غارتگرانه» درآمد کسب کنید.

او گفت: «نیازی نداریم که برای شعب فیزیکی سربار نگه داریم و واقعاً می‌توانیم مدل کسب‌وکار را با نتایج مشتریانمان مطابقت دهیم.» ما شرط می بندیم که ارائه آموزش واقعی در پشت این دسترسی برای تجارت خوب خواهد بود.”

ما شرط می بندیم که ارائه آموزش واقعی در پشت این دسترسی برای تجارت خوب خواهد بود.”

مس، فینالیست استارت‌آپ سال در جوایز brooztechnology، عمدتاً از کارمزدی به دست می‌آورد که از بازرگانی که پرداخت‌هایی را با کارت بدهی مس انجام می‌دهند، دریافت می‌کند. او همچنین زمانی که والدین حساب فرزندان خود را با کارت نقدی تأمین مالی می کنند، از هزینه های بدهکار درآمد کسب می کند.

یک چالش مداوم برای مس نه تنها این است که با نوجوانان طنین انداز شود، بلکه متقاعد کردن والدین مبنی بر ایمن و ایمن بودن کاربرد آن است. والدین باید اطلاعات شخصی خود را ارائه دهند تا فرزندانشان بتوانند به طور قانونی در چیزی مانند مس بانک و سرمایه گذاری کنند.

برینگر گفت: ما همه چیز را با مشارکت والدین انجام می دهیم.

فیات ونچرز سری A را رهبری کرد که شامل مشارکت Panoramic Ventures، Insight Partners، Invesco Private Capital و همه سرمایه گذاران موجود بود. PSL Ventures، بخش سرمایه گذاری خطرپذیر Pioneer Square Labs، علاوه بر Mana Ventures، Western Technology Investment، Clocktower Ventures، Index Ventures، Scout Fund، Launchpad Capital، Financial Venture Studio، Maven Ventures، Samsung Next و Arnold یک سرمایه گذار اولیه بود. شرکت ها

مس دور اولیه 13.3 میلیون دلاری را در اکتبر بسته بود. مجموع بودجه تا کنون 42.3 میلیون دلار است.