• خانه
  • اخبار
  • مزدا به سرعت در حال یافتن راه حلی برای آن دسته از رانندگانی است که در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل گیر کرده اند

مزدا به سرعت در حال یافتن راه حلی برای آن دسته از رانندگانی است که در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل گیر کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مزدا به سرعت در حال یافتن راه حلی برای آن دسته از رانندگانی است که در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل گیر کرده اند


مزدا به سرعت در حال یافتن راه حلی برای آن دسته از رانندگانی است که در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل گیر کرده اند
تونی مایر از تامواتر، واشنگتن، با مزدای خود، پس از بازگشت از نمایندگی خودرو برای دریافت یک قطعه جایگزین برای سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو. (عکس از تونی مایر)

پس از قطع شدن رادیوهای خودرو در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل در اوایل ماه جاری، تعمیرات برای رفع مشکل عجیب خودروهای مزدا در سیاتل و اطراف آن آغاز شده است.

آنها به brooztechnology گفتند حداقل دو راننده مزدا که تحت تأثیر سیستم اطلاعات سرگرمی معیوب قرار گرفته اند، خودروهای خود را روز جمعه تعمیر کردند. و صاحبان خودرو با یک آزمایش واقعی “به این شماره‌گیر دست نزنید” مواجه بودند که آیا به KUOW 94.9 فرصتی دوباره می‌دهند یا خیر.

تونی مایر از Tumwater، واشنگتن، با brooztechnology در منطقه انتظار المپیا مزدا صحبت کرد، زیرا مزدا6 2016 او یک اتصال اصلی 1500 دلاری نصب کرده بود که توسط خودروساز انجام شده بود.

“من مشتاقانه منتظر گسترش گزینه های شنیداری خود هستم.”

مایر یکی از افرادی بود که مزداهایش چند هفته پیش پس از تنظیم رادیوهای ماشین روی KUOW به طرز مرموزی آسیب دیدند.

مزدا عملیات آمریکای شمالی در 7 فوریه به brooztechnology گفت که در جایی بین 24 و 31 ژانویه، یک ایستگاه رادیویی در منطقه سیاتل فایل های تصویری را بدون پسوند ارسال کرد که باعث ایجاد مشکل در برخی خودروهای مزدا 2014-2017 با نرم افزار قدیمی تر شد. سپس این خودروساز قول داد خودروهای آسیب دیده را به صورت رایگان برای مالکان تعمیر کند.

مایر درباره ارتباط خود با نماینده محلی خود در این هفته گفت: “باورم نمی شد، این بچه ها روز قبل با من تماس گرفتند و گفتند: “روشن کن، ما درستش می کنیم.” “ذهن من خیلی بهم ریخته است. ماه ها فکر می کردم، اگر اصلاً هیچ. من فقط شگفت زده هستم.”

مزدا به سرعت در حال یافتن راه حلی برای آن دسته از رانندگانی است که در ایستگاه رادیویی عمومی در سیاتل گیر کرده اند
سیستم اطلاعات سرگرمی داشبورد مزدا تونی مایر روی KUOW تنظیم نشده است. (عکس از تونی مایر)

مایر که پس از 35 سال به عنوان مدیر ارتباطات در کمیسیون شیلات شمال غربی هند بازنشسته شد، گفت که سیستم خودروی وی هنگام رانندگی در حین گوش دادن به KUOW “شروع به رفتار نامنظم” کرد. مانند سایرین که مشکل مشابهی داشتند، نمایشگر روی داشبورد ماشین مایر به سادگی طوری عمل می‌کرد که انگار دائماً در تلاش برای راه‌اندازی مجدد است. برخی از افراد تمام عملکردهای رادیویی، ناوبری، بلوتوث تلفن، دوربین پشتیبان و غیره را از دست دادند.

مدیران خدمات در نمایندگی‌ها در سیاتل و جاهای دیگر مملو از تماس‌ها بودند. KUOW نقش خود را در تاریخچه ویروس اعلام کرد و نظریه‌های نادرست در مورد نحوه تغییر ایستگاه به سیگنال 5G را رد کرد. این ایستگاه حتی در رسانه های اجتماعی سرگرم می شود و خواستار ایده هایی برای برچسب سپر برای شناسایی کسانی است که “در KUOW گیر کرده اند”.

مایر در اوایل فوریه به قدری نگران بود که ایستگاه را تغییر داد. بنابراین او به مدت سه هفته به راک کلاسیک KZOK گوش می دهد.

مایر گفت: «من از رادیو عمومی فرار کردم. او با خنده افزود: «من از شنیدن دوباره آنها کمی می ترسم.

مایر که قصد ندارد وسیله نقلیه 6 ساله خود را رها کند، از مدیر خدمات نمایندگی به دلیل دریافت این نقش به این سرعت تمجید کرد و گفت که تعمیر خودرویش در روز جمعه حدود یک ساعت و نیم طول کشید. و او تنها نبود.

استفانی مارکیز از المپیا خبر داد که ماشینش در همان فروشگاه است. مارکیز که ماه گذشته در هاچ بک مزدا3 2015 خود به KUOW گوش داد، مبتکر موضوعی در زیرگروه Reddit r / mazda3 بود که در آن پرسید: “آیا شخص دیگری با سیگنال 94.9 رادیو وی آسیب دیده است؟ ”

بعدازظهر جمعه، از ترس وجود یک باگ جدید در ماتریس مزدا، از او پرسیدیم که آیا او نگران پیکربندی مجدد KUOW است یا خیر.

مارکیز گفت: “مطمئنم که کار خواهد کرد.” “و من مشتاقانه منتظر گسترش گزینه های شنیداری خود هستم.”